دسته‌بندی نشدهمطالب خواندنیمطالب مهم

سرکتاب واقعی چیست و چه چیزهایی در آن مشخص خواهد شد

سرکتاب

سرکتاب واقعی  چیست و چه چیزهایی در آن مشخص خواهد شد

سرکتاب چیست

خیلی افراد تقاضای سرکتاب میدهند در حالیکه سرکتاب را با فالگیری اشتباه میکنند و فکر میکنند آینده آنها با سرکتاب مشخص خواهد شدبعضی از افراد هم قصد دارند با سرکتاب براشون مشخص بشه آیا با کسی میتوانند ازدواج کنند یا خیر در حالیکه با هیچ چیزی این قضیه صددرصد مشخص نمیشه چون ازدواج بر اساس ارتعاشات طرفین و افکار و نیات و خصوصیات و حتی گذشته انسان میتونه تعیین بشه و شاید هزاران نفر با شارایط شما سازگار باشند اما در مسیر هم قرار نگرفتید و یا موانع ماورایـی دارید که نمی گـذارد افراد مناسب شما جذب شوند اینجاست که سرکتاب بشما کمک زیادی میکنه.

سرکتاب چیست ؟

در اصل سرکتاب برای مشخص شدن موانع ماورایی و دلایلی که موجب اشکال در کار زندگی و روابط است یکی از دلایلی که موجب اشکال در ازدواج و پیشرفت میشود وجود همزاد است که با انجام سرکتاب فعال شدن همزاد مشخص میشود و باید دعای دفع همزاد انجام بشه.

در سرکتاب واقعی چه چیزهایی مشخص میشود

از چیزهایی دیگری که در سرکتاب مشخص میشود وجود سحر است البته وقتی از سحر و جادو صحبت میشه همه فکرشون به این میره که حتما کسی برای آنها دعا نوشته در حالیکه دعانوشتن خودش یک نوع سحر است خیلی از سحرها بر اثر عواملی خودبخود بوجود میایند و بعضی توسط خودمون ناخودآکاه ایجاد میشه که این خود بحث دیگری است که در یک پست دیگه در مورد ان صحبت خواهم کرد .

سرکتاب واقعی چیست و چه سرکتابی درست است

خیلی ها سرکتاب کبیر انجام میدهند حتی رایگان که من اصلا توصیه نمیکنم نزد این افراد بروید چون سرکتاب رایگان انجام میدهد شاید مقداری هم درست اما در اصل دروغهایی هم خواهند گفت تا شما را مجبور به گرفتن دعاهایی کنند تا از این طریق پول سرکتاب و دعا را یک جا بگیرند که اصلا آن کارها مناسب شما نیست. سرکتاب واقعی در واقع باید همراه با موکل انجام بشه چون ممکنه در سرکتاب چیزهایی باشه که هنوز فعال نشده باشد و یا پیش فعال باشه ولی در سرکتاب معمولی مشخص نیست اما سرکتاب کبیر و درست همراه با موکل باید انجام بشه که با سوزاندن بخوراتی و عزیمتهایی موکل احضار و کمک گرفته میشه تا دعاهای لازم بدرستی تایید بشه .

 آیا گرفتن سرکتاب خطر داره

خیلی از افراد میپرسند آیا سرکتاب خطر داره ؟ یا مشکلی برای شخص ایجاد میکنه؟ من خیلی برایم عجیبه که چه کسانی این شایعه را درست کردند که سرکتاب در زندگی مشکل ایجاد میکنه در حالیکه اصلا ربطی نداره و هیچ تاثیر منفی روی فرد نداره و بالعکس میتونه کمی مشکلات را کمتر هم کنه و من این را در سالیانی که کار کردم تجربه کردم.

Views: 651

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + نه =

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل