راهنماییمطالب خواندنی

موکل داشتن و موکل گرفتن چگونه است و چه کسانی موکل دارند

موکل داشتن

موکل داشتن و موکل گرفتن را خیلی ها علاقه دارند و فکر میکنند که میتوانند براحتی موکل بگیرند یا کسی به آنها موکل بده عزیزان موکل رحمانی نه گرفتنی است نه دادنی نه خریدنی فقط موکلین شیطانی قابل تسخیر هستند که من بهتون پیشنهاد میکنم هرگز بدنبال تسخیر موکل نباشید.

 

موکل داشتن چگونه است
موکل داشتن چگونه است

آیا استخدام موکل خوب است

هرگز از روشهایی که برای استخدام موکل ارائه میشه استفاده نکنید. چون این روشها همگی قسمها و عزیمتهاییست که اگر موفق شوید همه را بدرستی تا آخر انجام دهید اون موکلین را با طلسم صبی یا هر نوع طلسم دیگر به زور تحت امر میکنید اما اون موکل حکم یک شیر درنده در قفس را دارد که هرگاه که موفق به رهایی شود تلافی تموم اون بلاها و اسارت را سرتون درمیاره. و اینکار را معمولا کسانی انجام میدهند که قدرتهای خاص دارند که آنها هم ممکنه بلاخره یک اشتباه کنند و گرفتار خواهند شد.

موکل گرفتن با پول

یک چیز هم که اینروزها باب شده و مرتب سر مردم کلاه میذارند موکل دان است و بعضی حتی موکل فروشی راه انداختند انگار که موکل هندونه است . و افراد ساده اندیش هم حتی دیدم که برای موکل داشتن ده میلیون دادن که کسی بهشون موکل بده و پول اون بدبخت را کشیدن بالا و دیگه هم جوابشون را ندادند . دوستان عزیز هیچکس توی دنیا نمیتونه به کسی موکل بده. هر کس بشما چنین حرفی زد و یا جایی دیدید بدونید طرف کلاهبرداره. مراب باشید پول بی زبون خودتون را به این افراد حرام خور ندهیدو بدنبال موکل تسخیری داشتن نباشید.

بهترین موکل برای انسان

راه خیلی بهتری برای موکل گرفتن هست. البته ممکنه زمان ببره ولی بی خطره و ان هم با اثبات کردن خود است اما صددرصد هم نیست.  یعنی باید خود را پاک و پاکیزه کنید و از گناهان و تعلقات دنیوی و حسادت و دشمنی و بدیها و پلیدیها دور شوی و مرتب ذکر بگی و نام موکلین هفته را مرتب به تعداد نامشون در اعداد ابجد ذکر بگویید اونموقع موکل داشتن ممکن و خودشون میتوانند شما را انتخاب کنند.

آیا من موکل دارم

این سوال خیلی از افراد علاقمند به موکل است و از من درخواست میکنند که ببینم موکل دارند یا خیر بهتره بدانید با سرکتاب کبیر هم همیشه نمیشه فهمید کسی موکل داره یا نهگاه با بررسی برای افرادی مشخص میشه اما بهترین رااه برای اینکه بفهمیم کسی موکل دارد یا خیر این است که از نزدیک بررسی شود.

نشانه های داشتن موکل

البته خیلی ها ذاتا موکل داشتن و دارند از لحظه ای که بدنیا میان و  نشانه هاش اینه که خیلی از سوالات را با اینکه چیزی ازش نمی دونند  جوابشون بهشون الهام میشه و یا در موقعیتهای مختلف که امکان داره  آسیب ببینند در آخرین لحظه نجات پیدا میکنند.  یا براحتی به اون چیزهایی که میخوان بدون زحمت میرسند.  و یا اگر کسی  آزارشون بده خیلی زود طرف یک طوری مجازات میشه .

این افراد موکل داشتن و ممکنه تا آخر عمرشون هم اینو نفهمند چون سعی بر ارتباط نداشتن و یا راهشو بد نبودن ویا اصلا نمیدونستند چرا این اتفاقها براشون میافته. که با تمرکز و ارتباط کلامی و ذکر در خلوت و سوزاندن بخورات مناسب میشه با آنها ارتباط برقرار کرد.  و کم کم این ارتباط را قوی کرد.

دوستانی که توانایی هزینه کردن برای دعای کتبی را ندارند در تمامی سایتهای ما میتوانید تقاضای دعای شفاهی رایگان دهید. و توجه کنید که درخواست سرکتاب کبیر رایگان نیست

شماره تماس برای واتساب و تلگرام (فقط پیام) 09011876393

بازدیدها: 86232

‫334 دیدگاه ها

  1. سلام برای دفع چشم زخم شدید ازیوسف فرزند جیران. دعای قوی کنید

  2. سلام. اقا سید خواهش می کنم یک دعای باطل السحر قوی برای جواد فرزند منیره بخوانید که طلسم وبستگی وسنگینیش رفع شود ویک دعای دفع همزاد قوی براش بخوانید

  3. سلام استاد خواهش میکنم ب منم دعا کنید مشکلات زندگیم برطرف بشه از ته دل سپاسگزار میشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل