راهنماییمطالب خواندنی

موکل گرفتن به چه صورت است و چه کسانی میتوانند موکل داشته باشند

موکل گرفتن به چه صورت است خیلی از دوستان میپرسند چطور میشه موکل داشت یا موکلی را تسخیر کنند من بهتون پیشنهاد میکنم هرگز بدنبال تسخیر موکل نباشید. و کسی هم با سرکتاب کبیر یا هر سرکتابی نمیتونه متوجه بشه شما موکل دارید یا نه مگر حضوری

موکل گرفتن به چه صورت است
 

هرگز از روشهایی  که برای استخدام موکل ارائه میشه استفاده نکنید. چون همه آنها موکل تسخیری هستند و خطرناک

موکل گرفتن تسخیری

روشهای گرفتن موکل تسخیریهمگی قسمها و دعاهائیست که اگر موفق شوید همه را بدرستی تا آخر انجام دهید اون موکلین را با طلسم و زور تحت امر میکنید اما اون موکل حکم یک  شیر درنده در قفس را داره و هرگاه که موفق به رهایی بشه تلافی تموم اون بلاها و اسارت را سرتون درمیاره.

چه کسانی میتوانند مکل تسخیری بگیرند

موکل گرفتن تسخیری را معمولا کسانی انجام میدهند که قدرتهای خاص دارندالبته آنها هم بلاخره یک اشتباه خواهند کرد و گرفتار خواهند شد مگر اینکه بسیار در اینکار استاد باشد و متبحر پس بهتره هرگز بدنبال موکل تسخیری نباشید. 

موکل گرفتن رحمانی از جنس فرشتگان

راه خیلی بهتری برای موکل گرفتن هست البته ممکنه زمان ببره و سخت ولی بی خطره آن هم با اثبات کردن درست کردار بودن شخص میباشد .

یعنی باید خود را پاک و پاکیزه کنید از گناهان و از تعلقات دنیوی و حسادت و دشمنی و بدیها و پلیدیها دور شوی و مرتب ذکر بگی اونموقع موکلین گرفتن راحتتر وخودشون شما را انتخاب خواهند کرد.

نشانه های داشتن موکل رحمانی

خیلی از انسانها  ذاتا موکل دارند از لحظه ای که بدنیا میان و نیاز به موکل گرفتن ندارند که  نشانه هاش این میتونه باشه که  خیلی از سوالات را با اینکه چیزی ازش نمی دونند جوابشون به آنها الهام میشود یا در موقعیتهای مختلف که امکان داره آسیب ببینند در آخرین لحظه نجات پیدا میکنند.  و یا براحتی به اون چیزهایی که دوست دارند بلاخره میرسند بدون اینکه زحمت زیادی بکشند یا اگر کسی آنها را آزار بده خیلی زود طرف یک طوری مجازات میشه . 

یا به چیزهایی که  خیلی علاقه دارند سریعتر از بقیه افرادمیرسند بدون اینکه شرایطش را داشته باشند  این افراد موکل دارند و ممکنه تا آخر عمرشون هم این موضوع را نفهمند چون سعی  بر ارتباط نداشتن و هیچ نمیدونستند این اتفاقها چرا براشون میافته و اصلا موکل چی هست نهایت فکر میکنند خیلی خوش شانس هستند.

ارتباط با موکل

برای ارتباط با موکل راههای مختلفی وجود داردکه  با تمرکز و ارتباط کلامی در خلوت و سوزاندن بخورات میشه با آنهاا ارتباط برقرار کرد و کم کم این ارتباط را قوی تر و نزدیکتر نمود

. اما اگر در این علم تازه کار هستید و یا فقط برای کسب  قدرت بدنبال موکل هستید هرگز به دنبال راهنمایهای گرفتن موکل نباشید بهترین چیز برای شما موکل با واسطه است مانند  انگشتر موکل دار که متاسفانه از نظر من 99 درصد فروشندگان کلاهبردار  هستند چون وقتی از سایتها و پیجهای فروشندگان بازدید میکنم از نوشته های آنها و اطلاعات غلطی که به مردم میدهند میفهمم چیزی از این علم نمبدانند و کلاهبردار هستند بسیار مراقب باشید فروش انگشتر موکل دار اغلب بدرستی نیست و افرادی سودجو پشت پرده قرار دارند.

لطفا کسی در رابطه با موکل داشتن پیام نده این مطلب فقط جهت آشنایی است نه آموزش موکل گرفتن.

 

بازدیدها: 16339

‫53 دیدگاه ها

  1. باسلام استاد ببخشید من با دوستم دوماهی هست که قهریم یه دعایی بخونید که طرفم بیاد و آشتی کنه بامن.خودم هرکاری میکنم طرفم نمیاد اسمش پوریا زاده طاهره و خودم مهدی زاده اکرم هستم لاتشکر التماس دعا

  2. سلام 41سالمه هیچ جوره درهای زندگیم باز نمیشه و همیشه گرفتار هستم و هیچ جوره کار نمیتونم بکنم تا جاییی که نزدیک به خودکشی رسیدم اگر کاری از دستتون برمیاد برام دعاییی کنید😭

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل