انگشتر موکلدارفروش محصولاتمطالب مهم

سنگ موکل دار و انگشتر موکلدار چیست و چه خواصی دارند

سنگ موکل دار و انگشتر موکلدار چیست و چه خواصی دارند و چه کسانی انگشتر تقلبی میفروشند با اینکه در مورد انگشتر موکلدار مطالبی گذاشتم و توضیحاتی قبلا دادم.  اما هنوز خیلی سوالات در تلگرام و واتساپ از من میشه که متاسفانه نمیتونم به همه پاسخ بدم برای همین این مطالب را برای شما در اینجا قرار دادم.

سنگ موکلدار و انگشتر موکلدار و خواص آن

در مورد تاریخ و استفاده از انگشتر و سنگ موکل دار قبلا نوشتم و اما واقعا انگشتر موکل دار چیست و چه کارهایی میتونه انجام بده .

آیا چیزهایی که در بعضی سایتها در مورد آنها گفته میشود صحیح است. آیا میشه موکل انگشتر را دید و یا آیا انگشتر موکل دار را کسی میتونه تشخیص بده این سوالات بخشی از سوالات زیادی است که در مورد انگشتر و یا سنگ موکلدار از من میشود. قبل از هر چیز باید بگم اصالت انگشتر و یا سنگ موکل دار را افراد معمولی نمیتوانند براحتی تشخیص دهند مگر با مرور زمان و دیدن تاثیر آن.

تشخیص سنگ انگشتر موکلدار و سنگ موکلدار

در واقع فقط افرادی که مدیوم هستند و توانایی دیدن نیروهای ماورایی را دارند و یا قابلیت احساس آنها را دارند قادر به تشخیص انگشتر موکلدار هستند. که همین مسئله باعث شده افراد زیادی از این قضیه سوء استفاده کنند و انگشتر های معمولی را با قیمتهای بالا بفروش برسانند که فروش انگشتر موکل دار دروغین در فضای مجازی بیش از یکصد برابر انگشتر واقعیه.

من بسیار افراد معدودی را دیدم که واقعا قادر به تشخیص موکل انگشتر باشند و یا قدرت حس کردن موکل را داشته باشند و حالا دیدن و ارتباط دیگه جای خود. که بیشتر ادا درمیارند که دارای قدرت ماورایی و یا دیدن و تشخیص موکل هستند.

بنابر این بسیار مراقب باشید که کسی سر شما کلاه نذاره خصوصا با انگشترها و سنگ موکل دار که اشکال عجیب و غریبی دارند  بیشتر افراد را اینطوری گول میزنند البته گاهابوده که انگشترهای موکل دارنشانه خاصی داشتند ولی اصلا این ملاک نیست چون من بسیار دیدم انگشترهایی با اشکال عجیب ولی فقط یک سنگ معمولی بودند و برعکس سنگهایی بسیار با شکل و ظاهری ساده اما موکلی بسیار قوی.

کلاهبرداری با چرخیدن انگشتر

یک نوع کلاه برداری هم که دیگه داره قدیمی میشه چرخیدن انگشتر است که به یک کلک ساده در فیلمبرداری و یا کار گذاشتن آهن ربا و حقه های دیگه نشون میدن با صدای قران یا چیز دیگه شروع به چرخیدن میکنه. هیچ انگشتر و سنگ موکل دار در دنیا چنین قدرتی نداره که خودبخود یا به هر صورت بچرخه  این افراد کلاهبردار هستند.

سنگ موکل دار  وانگشتر موکلدار چند موکل داره

داستان دروغ دیگه برای فروش انگشتر موکل دار که چند سالیه افرادی یاد گرفتن برای انگشترهای خود اسمهای عجیب میگذارند و یااظهار میکنند انگشتر جهار موکل یا ده موکل دارند و هر چی دوست دارند روی اونها موکل میذارن که اینم دروغی بیش نیست هر انگشتر فقط یک موکل بیشتر نمیتونه داشته باشه مانند یک انسان که فقط یک سر میتونه داشته باشه و یک روح پس به این حرفها هم توجه نکنید.

آیا انگشتر موکلدار سحر را باطل میکنه

مسئله بعدی اینه که افرادی هم حرف از باطل کردن سحر و دفع همزاد با انگشتر میزنند که هیچ انگشتری چنین کاری نمیتونه کنه و برعکس گاه همزاد میتونه موکل انگشتر را بپرونه و اما انگشتر موکل دار و سنگ موکل دار چه کارهایی واقعا میتونه انجام بده. انگشتر موکل دار در حقیقت  در خیلی از کارها بسته به توانش میتونه کمک کنه و مانند یک دوست است حتی میتونه در مقابل بعضی خطرات ما را محافظت کنه و در گشایش کار و درامد و رزق و جلب محبت و تسهیل امور و ایجاد موقعیتها و بزرگ دیده شدن و کمک به رسیدن به خواسته های محق کمک کنه و یک انگشتر هوشمند الکترونیکی نیست

هرچه رابطه فرد با موکل انگشتربیشتر و عمیقتر بشه میتواند کمک بیشتری به فرد نماید . اما بیاد داشته باشید موکل انگشتر هم یکی از آفریده های خداونداست که بمنظور سوءاستفاده نیست یا اینکه خدا را فراموش کنید. و همه چیز شما انگشتر شود بله آن هم بنوعی ابزاریست برای کمک به انسانها در جهت پیشرفت و کمک به آسایش نه اینکه کسی آنرا مانند غول چراغ جادو بداند اون چیزها را فقد در فیلمها و افسانها میتوان دید اما بعضی کلاهبردارها چنان تبلیغ میکنند که گاه از فیلمها و افسانه های هندی هم پیشی میگیرند. خیلی از مردم هم خام آنها میشوند و کل دارایی خود را میدهند  فکر میکنند خیلی زود هزاران برابر اون پول را بدست خواهند آورد در حالیکه تازه بدبختیهای آنه شروع میشود.

انگشتر و سنگ موکلدار رحمانی به چه کسانی کمک نمیکنه

موضوع دیگر اینه که  انگشترهای رحمانی به افراد بد تینت کمک نمیکنه و کسانیکه خدار را فراموش میکنند و فکر میکنند داشتن یک انگشتر براشون کافیه خیلی زود از انگشتر خود ناامید خواهند شد اما انسان خوش نیت میتونه رابطه خوبی با موکل انگشتر ایجاد کنه به قول یکی از مشتریان میگفت هر خواسته ای دارم برام فورا انجام میشه حتی چیزهایی که کوچک هستن مثلا میگم یک جای پارک برای ماشیم میخوام سریعا جای پارک برام پیدا میشه.

به هر حال انگشترها و سنگ موکل دار برای بشتر کارها خوبه ولی برای یک کار اصلی بنمام مشتری فعال میشه . و خیلیها هم در مورد دیدن موکل انگشتر و حرف زدن با آن میپرسند .

سنگ موکل دار
سنگ موکلدار

آیا موکل انگشتر و سنگ موکل دار را میشه دید

واقعا کسانیکه فکر میکنند با خرید انگشتر موکلدار میشه موکل آنرا دید خیلی ساده هستند هیچکس قادر به دیدن موکل انگشتر نیست جز کسی که قدرت دیدن موجودات ماورایی را داشته باشه و گاه در شرایط خیلی خاص که کمتر پیش میاد موکل خود را وارد بعد جهان ما میکنه و خود را به رویت صاحب خود به تصویر میکشه. من اینرا برای بعضی از افراد دیدم اما همیشگی نیست فقط در شرایطی خاص برای صاحب خود ممکنه ظاهر بشه و میتونه لحظاتی کوتاه باشه.

دوستانی که قصد خرید انگشتر موکل دار و یا سنگ موکل دار را دارند لطفا فقط در تلگرام و یا در واتساپ با شماره  09011876393 پیام دهند. و در مواقع قطع هر دو بروی پیام رسان سروش پاسخگو هستم و روی گوشی لطفا کسی مسیج نده تلفن هم فقط با هماهنگی پاسخ داده میشود.

بازدیدها: 23117

‫89 دیدگاه ها

 1. سلام اقا سید خواهش می کنم به روح عزیزترین کسانت برای اینکه بیماریهای منیره فرزند دل افروز شفای عاجل یابد دعای خیلی قوی کنید که سلامتیشو بدست بیاره واز قضاو قدر بدور باشه با تشکر

 2. سلام اقا سید به روح باب الحوائج ابوالفضل العباس قسمت می دم یک دعای خیلی قوی در حق پدرم بنام کاظم فرزند رقیه کنید که دچار بیماری صرع نشود. ما خیلی می ترسیم وقتی به زمین می خورد وغش می کند ودعا برای اینکه دچار سکته مغزی وقلبی نکند دعا کنید شفای عاجل یابد وسلامتیشو بدست بیاره ودچار بیماری خطرناک صرع وسکته مغزی نشود با تشکر

 3. سلام آقا سید
  لطفاً یه دعای بخت گشایی قوی برای خواهرم و خودم بخونید متشکرم ازتون

  در پناه خدا باشید .

 4. سلام برای شفای عاجل یافتن بیماری پروستات کاظم زاده رقیه که پروستاتش بزرگ شده دعای شفاهی قوی کنید که بیماری پروستاتش شفا یابد تورو به قران واهل بیت یک دعای خاصی کنید که اثری از بیماری پروستات که درد شدیدی در شکم وکلیه هاش احساس می کنه برطرف بشه با تشکر

 5. درود بر شما.
  من 5 ساله ازدواج کردم زندگی ام خوبه درسته پول آنچنان نیست، مشکلم اینه در مهرماه همسرم با پدرم دعوای آنچنان کردن تا الان. رابطه همسرم با پدر و مادرم اصلا خوب نیست خوشش نمیاد دعا کنید لطفا مهر و محبت بین همسرم با پدر و مادرم بیفته. و از لحاظ مالی اوکی بشیم چون در خانه پدر و مادرم زندگی می‌کنیم خیلی سخته

 6. سلام خواهش می کنم یک دعای بخت گشایی خیلی قوی برای دو خواهر بالای 35 سال بنام رقیه ووحیده فرزندان راضیه دعای شفاهی قوی کنید ممنون می شم بختشان را باز کنید

 7. سلام آقا سید خسته نباشید
  میخواستم ازتون خواهش کنم اگه امکانش هست برام یه دعایی کنید ک رزق و روزیم زیاد بشه تموم مشکلات زندگیم حل بشه خوش شانسی بهم رو کنه…
  ایشالا هیچ مردی شرمنده زن و بچه اش نشه خدا بهتون سلامتی بده سیدجان

 8. سلام خواهش می کنم به روح پنج تن ال ابا قسمت می دمیک دعای موکل دار باطل السحر قوی برای کبری فرزند منیره بخوانید ویک دعای قوی برای رفع شدن بستگی شدید بخت واقبال وسنگینی که تو بختش هست دعای قوی موکل دار بخوانید از شما انسان با معرفت ومومن می خوام یک دعای بخت گشایی قوی برام بخوانید که خیلی زود بخت نیکو نصیبم شود وتا اخر سال سروسامانی یابم با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل