مطالب خواندنی

سرکتاب کبیر

در واقع درخواست سرکتاب کبیر منحصر بفرد برای اطلاع از سحر بودن و موانع ماورایی و مشخص شدن دعاهای لازم است که توضیحات لازم را برای شما عزیزان در ادامه خواهم گفت. احتمالا خیلی ها اسم سرکتاب را شنیده اند و اکثر مردم فقط نام آنرا شنیده اند و واقعا نمیدونند سرکتاب چیست و چگونه انجام میشود. حتی فالگیرها هم ادعا می کنند سرکتاب می گیرند اما سرکتاب اصلی کبیر یک قاعده خاص دارد که افراد متبحر و دارای موکل راهنما می توانند انجام دهند.

سرکتاب کبیر و اصلی چیست؟

سرکتاب را خیلی افراد مدعی هستند انجام می دهند بعضی با کپی برداری بعضی من درآوری بعضی هم جملاتی از پیش تعین شده میگویند تا با ترساندن مشتریان سفارش دعا بگیرند و یا حتی فالگیرها هم سرکتاب می گیرند در حالیکه کاری که انها می کنند واقعا سرکتاب نیست اگر هم درست انجام دهند نوعی پیشگویی است که صحیح نیست. در حقیقت چیزهایی که در  سرکتاب کبیر می آید مهم است حتی برای پولدار شدن که مهمترین آنها را در اینجا برای شما می نویسم.

سرکتاب کبیر و اصلی چیست؟
سرکتاب کبیر و اصلی

در سرکتاب کبیر چه چیزهایی مشخص می شود؟

در سرکتاب می تواند مشخص شود آیا شما سحر شده ای یا خیر؟ یا اینکه از چه جانب شما مشکل دارید و چه دعایی برای رفع آن نیاز است. آیا به حرز محافظتی نیاز دارید یا خیر  یا علت مشکلاتی که در حال حاضر برای شما پیش می آید چیست؟ برای رفع آنها چه باید کرد و آیا دفع همزاد نیاز دارید یا خیر. آیا توسط جنیان در حال صدمه هستید یا خیر؟ اگر بله برای رفع آن چکار باید کرد؟ گاه ممکنه چیزهایی هم از آینده و گذشته بیاید که برای راهنمایی است نه بعنوان فالگیری که نیت کنید.

چه مشخصاتی برای سرکتاب گرفتن نیاز است؟

برای تقاضای سرکتاب کبیر نیاز به نام شخص و نام مادر شخص می باشد. و اسامی باید چیزی باشد که از اول در شناسنامه بوده نه تغییر داده شده البته درسته که با یک سری محاسبات طالع اشخاص مشخص می شود. و از روی طالع مطالبی را در کتب مختلف می توان دیـد که بعنوان سرکتاب شناخته می شود. ولی سرکتاب کبیر واقعی فقط همین نیست بلکه برای سرکتاب کبیر کسی که سرکتاب می گیرد باید موکلی داشته باشد که او را در شناخت طالع اشخاص یاری بده، که خودم با کمک موکلین خودم و یاری موکلین اجدادم سرکتاب و دعاها را انجام می دهم.

درخواست سرکتاب بدون نام مادر

کسی نمی تواند از بدون مشخصات سرکتاب انجام دهد. مگر در مواد خاص با موکل اینکار انجام می شود که نیاز به اعمال و زمان بیشتری دارد. حتما اسم کوچک باید باشد و تصویر شخص مورد نظر هم بهتر است در دسترس باشد تا با استفاده از موکل راهنما و دعوت های خاص این کار انجام شود.

علاوه بر چیزهایی که در طالع شخص و در کتاب مشخـص می شود بتواند مشکل آن شخص را به خوبی پیدا کند و بفهمد کدام صحیح و کدام ناصحیح است. در غیر اینصورت خوب هرکســی میتواند خودش سرکتاب کبیر باز کنه و نیاز به درخواست سرکتاب نیست. ولی فقط می تواند مطالب از پیش تعیین شـده را ببیند که البته همان مطالب هم دور از واقعیت نیستند. اما ممکنه شخصی سحر شده باشه ولی در سرکتاب ذکر نشده باشه که فهمیدن این موضوع برمیگردد به توانایی های شخصی که سرکتاب می گیرد.

سرکتاب گرفتن با قرآن

بعضی ها هم ادعا دارند که با قرآن سرکتاب میگیرند که این کارها با قرآن فقط یک ادعاست. در اصل با قرآن فقط استخاره می شود کرد و سواستفاده از قرآن به بهانه سرکتاب عمل درستی نیست. سرکتاب از قدیم تا الان همیشه فقط یک جور انجام شده و همیشه هم همانطور است. هر شخص در طول عمر خود در اصل فقط یک سرکتاب دارد البته در سرکتاب هم یک چیزهایی گاه در مورد حال و آینده و گذشته گفته میشود که این بستگی به موکل داره که چه چیزهایی اضافه بگوید.

سرکتاب گرفتن با قرآن
سرکتاب گرفتن

آیا سرکتاب گرفتن برای کسی خطر دارد؟

خیلی از افراد را مشاهده کردم که به آنها گفتند اگر سرکتاب بگیری پای جن در زندگیت باز میشود و گرفتار مشکلات میشوید. واقعا نمیدانم کدام نادانها و به چه مقصود و غرضی همچین حرفهایی به مردم میزنند چون سرکتاب واقعا برای هیچکسی مشکل ایجاد که نمیکنه بلکه سود آور هم هست. صدها سال است که این عمل توسط بزرگان نام آور انجام میشود.

رفع مشکلات با تقاضای سرکتاب

خیلی از افراد فکر می کنند فقط با یک سرکتاب گرفتن تنها میتوان مشکلات را حل کرد. البته سرکتاب کبیر اگر درست انجام شود چون با بخورهای خاص موکلین رحمانی که از نوع ملک و فرشتگان احضار می شوند مشکلات کمی خودبخود سبکتر می شوند.

اما باید دعاهای لازم هم انجام شود. خیلی از افراد بودند که سالها سحر داشتند و نیازمند به باطل کردن سحر و دچار مشکلات خاصی شده بودند، که زندگی آنها و خانواده آنها نابود شده بود و همیشه گرفتار بد یومنی افسردگی و حتی جنون شده بودند. که به حمدالله با انجام دعاهای رحمانی لازم الان زندگی طبیعی خود را دارند که در غیر اینصورت سالهای عمر خود را درجا می زدند. مرتب در درگیر مشکلات روحی روانی و چشم زخم بودند و وقتی شادی و پیشرفت آنها را می بینم بسیار لذت می برم.

سرکتاب برای گمشده

با استفاده از سرکتاب نیز می توان فهمید که فرد یا اشیاء گمشده در کجا هستند. سرکتاب کبیر به دلیل قدرت خود تا حدودی می تواند به ما در کمک کردن اشیاء و افراد گمشده نیز یاری کند. از این رو از سرکتاب برای پیدا شدن گمشده نیز می توان استفاده کرد. در صورتی که با چنین مشکلی روبرو هستید با ما در ارتباط باشید تا انشالله به مقصود خود برسید.

سرکتاب دروغین و ذهن خوانی

بعضی افراد هستند که به راحتی ذهن شما را می خوانند که به آنها ضمیر خوان میگویند. این افراد یا مادر زادی ضمیر خوان هستند و یا با تمریناتی ضمیر خوان هستند و گاه آنها هم مدعی سرکتاب کبیر گیری هستند. در اصل کار آنها این است که می توانند فکر شما را بخوانند حتی اسم و فامیل و نام اعضای خانواده و یا شغل شما را به شما بگویند.

اما آنها فقط ضمیر خوان هستند و فکر شما را میخوانند. دیگر هیچ توانایی خاصی ندارند خصوصا در سرکتاب ولی افراد نا آگاه به وجد می آیند و پیش خود فکر می کنند وای چه قدرتی داره همین شخص میتواند مشکل ما را حل کنه. جالب اینجاست که خیلی از آنها ادعای بهترین دعانویس را هم می کنند و با کاری نادرست لطمه های زیادی به متقاضیان بی خبر می زنند. پس با دیدن یک ضمیر خوان زود گول نخورید.

 

تقاضای سرکتاب تضمینی

سرکتاب کبیر یکی از قوی ترین و دقیق ترین سرکتاب ها برای اطلاع از موانع ماورایی، سحر و جادو می باشد که در داخل این سرکتاب تمام این موانع نشان داده میشود. این سرکتاب باید توسط عالم گرفته شود تا به خوبی مطالب داخل آن تحلیل شود. سرکتاب کبیر به دلیل قدرت بالای خود تضمینی می باشد که تمام اطلاعات که به انسان می دهد می تواند راه درست زندگی را پیدا کرده و موانع و مشکلات را سر راه بردارد.

تقاضای سرکتاب تضمینی
تقاضای سرکتاب

چند بار درخواست سرکتاب کبیر لازم است؟

هر شخص باید حتما یک بار برای او سرکتاب کبیر انجام شود و همان یکبار برای او کافیست. اگر دعاهای لازم را گرفت نباید دوباره درخواست سرکتاب دهد بلکه همان شخص باید به جای سرکتاب کبیر، تعیین وضعیت انجام دهد.

درخواست سرکتاب کبیر آنلاین رایگان

بعضی افراد سرکتاب رایگان انجام می دهند و یا حتی آنلاین یا با مبالغ کم. که این افراد یا برای درآمد اینکار را انجام می دهند و یا تبلیغ. که متاسفانه با سرکتاب نادرست شخص را در مسیر نادرستی قرار می دهند و موجب آسیب ها و هزینه های ثانویه و اتلاف وقت و پیچیده تر شدن مشکل می شوند. ارزش ندارد بخاطر یک مبلغ آدمی خودش را گرفتار چنین افرادی کند و هر چیزی رایگانش نمی تواند مفید باشد.

درخواست سرکتاب کبیر

برای درخواست سرکتاب کبیر آنلاین و کلیه سفارشات لطفا دوستان عزیز به شماره زنگ نزنند و یا پیامک ارسال نکنند تماس تلفنی فقط برای شرایط خاص است و با هماهنگی چون در کارم اختلال ایجاد می کند و فقط در پیام رسان ها پیام بدید.

خرید انگشتر و سنگ موکل دار اصل

عزیزانی که از کلاه برداران و فروشندگان تقلبی سنگ و خرید انگشتر موکل دار خسته شدند و قصد خرید انگشترها و سنگهای موکلدار اصیل را دارند برای شما عزیزان بهترین ها را انتخاب و آماده خواهیم کرد.

شماره همراه فقط برای پیام رسان اول تلگرام و بعد واتساپ و در صورت قطع بودن در پیام رسان ایتا پیام بدید 09011876393

سید بهروز محمدزاده

ویدئو سرکتاب گرفتن

 

سوالات متداول سرکتاب کبیر

سرکتاب گرفتن چیست؟
درخواست سرکتاب کبیر منحصر بفرد برای اطلاع از سحر بودن و موانع ماورایی و مشخص شدن دعاهای لازم است. سرکتاب اصلی کبیر یک قاعده خاص دارد که افراد متبحر و دارای موکل راهنما می توانند انجام دهند.

چرا به سرکتاب گرفتن نیاز داریم؟
در سرکتاب می تواند مشخص شود آیا شما سحر شده اید یا خیر و یا اینکه از چه جانب شما مشکل دارید و چه دعایی برای رفع آن نیاز است. گاه ممکنه چیزهایی هم از آینده و گذشته بیاید که برای راهنمایی است نه بعنوان فالگیری که نیت کنید که شما می توانید با تقاضای سر کتاب کبیر از تمام این موارد آگاه شوید.

مدارک مورد نیاز برای تقاضای سرکتاب
برای درخواست سرکتاب از مهم ترین موارد لازم ارائه نام شخض و مادر می باشد. در برخی موارد اگر استاد مربوطه دارای موکل باشد می تواند با دانستن نام شخص و یا تصویری از او سرکتاب بگیرد.

درخواست سر کتاب توسط استاد محمد زاده
برای ارتباط با استاد محمدزاده می توانید درخواست سرکتاب خود را در تلگرام یا واتسآپ ارسال کنید در صورتی که به این دو پیام رسان دسترسی ندارید می توانید در ایتا و یا سروش درخواست خود را ارسال کنید.

Views: 62155

نوشته های مشابه

‫381 دیدگاه ها

 1. سلام نشانی تلگرام یا… در سایت ندیدم
  برام میفرستین تلگرام پیام بدم

 2. سلام اقا سید خواهش می کنم یک دعای خیلی قوی موکل دار در حق منیره فرزند دل افروز انجام دهید که نیاز شدیدی به دعای خاص شما دارد دعا کنید بیماری که در زبان مادرم بوجود امده با دعای خیر شما شفای عاجل یابد وکل وجودش از بیماریها. دور شود وسلامتی کاملشو بدست بیاره اقا سید تورو به قران از جدت بخواه مادر مریض احوال مرا شفای عاجل دهد وعمرش طولانی وتنش از بیماریها رهایی یابد

 3. سلام خواهش می کنم یک دعای بخت گشایی خیلی قوی برای معصومه 42 ساله بخوانید که تا این سن ازدواجی نکرده دعا کنید یک بخت نیکو تا اخر سال نصیبش شود با تشکر

 4. سلام
  من که راههای تماس را در صفحه اول سایت گذاشتم و گفتم از طریق تلگرام و واتساپ در تماس باشید شما چرا اینجا سوال میکنید برای خدمات .
  نمیدونم چرا بعضی از افراد حتی میان اینجا و سلام مینویسند اینجا که جای چت کردن نیست یا درخواست سرکتاب یا هر چیز

 5. سلام وقت بخیر استاد
  مغازه لباس فروشی دارم ولی مشتری زیاد ندارم
  واسه فروش اجناس چه دعا یا ذکری رو بخونم؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید
  اگر هم هزینه ای داره در خدمتتون هستم

 6. سلام اقاسبدبابت سرکتاب ممنون الان من بایدچکارکنم بابت مشکلی ک واسم ایجادشده کمکم کنین گفتم ک همسرم جداشده میخام برگرده ممنون میشم کمکم کنین

 7. سلام این حرف خنده داره
  مثل اینه بگی اگر کسی برات فال بگیره موکل اون فالگیر زندگیتو نابود میکنه . سرکتاب هیچ خطر و یا مشکلی نداره اما بعضی افراد شیطان صفت وقتی مشخصات شما را برای سرکتاب میگیرند برای اینکه از شما سواستفاده کنند از موکلین شیطانی خود کمک میگیرند تا شما را وادار به پرداخت پول و وابستگی کنند و اینطور است که مشکل پیش میاد و طرف فکر میکنه از روزی که سرکتاب گرفته زندگیش مشکل پیدا کرده بنابر این خیلی مراقب باشید سرکتاب را چه کسی انجام میده خصوصا کسانیکه رایگان انجام میدهند هدفی پشت آن دارن

 8. سلام میگن وقتی سرکتاب باز میکنید موکل طرف میاد تو زندگیتون و بیرون نمیره و برای شما ممکنه مشکلاتی به بار بیاره.این حرف درسته؟

 9. سلام امیدوارم خوب باشید
  من 2 سالو خورده ای میشه باپسری هستم که خیلی همدیگرو دوستداریم اما قراره از هم دور بشیم خیلی زیاد من خیلی داغون میشم… خواستم برامون دعا کنید که بهم دیگه برسیم ممنونم از شما

 10. سلام تو رو خدا به زندگیم یک دعایی کنید خسته شدم از گریه کردن نامزدم سر هیچی باهام دعوا میکنه خودشم گریه میکنه من هم نمیدونم چرا مشکل خاصی هم نداریم خدا به داد دلتون برسه خدا شمارو شاد شاد کنه به حق ابلفضل

 11. سلام سید دعای شما حرف نداره خداحفظت کنه که برای دعاهایی که برای من انجام دادید چند جا دعا گرفتم به اسم صبی جواب نداد فقط پولم را خوردن اما چند بار شما برایم دعا انجام دادید و هر بار جواب گرفتم خدا دلتو شاد کنه که دلم را شاد کردید من که خیلی از شما جواب گرفتم درود برشما

 12. من با برادر شوهرم یک شب عروسی کردیم یعنی دو تا برادر یک شب عروسی گرفتن ولی زندگی اونا پر از پیشرفت و خوشی زندگی خوب همه چیزشون خوب و خوش و خرم خداروشکر من که حسود نیستم ولی زندگی ما هم پر از گرفتاری ما هر چی پسرف کردیم عوض پیشرفت کنیم گرفتاری پشت گرفتاری ناامیدی پشت ناامیدی پدر و مادرمم که از دنیا رفتن که خیلی تنها شدم چه بگم خاهشا شما برامون دعا کنید زندگی منم روبراه بشه ان شاالله ممنون بزرگوارید حاجت روا بشید خدا خیرتون بده

 13. سلام تورخدا اقاسید یه دعا بنویسید شوهرمن بایه زن شوهردار دوست شده ومیخواد ازدواج کنه منم طلاق نمیده یه دعا بنویسید زنه بره سر زندگیش

 14. سلام سید توراه خدابه این شبهای قدر قسمت میدم کمکم کن مشکلم حل بشه دعا کن ازته قلبت

 15. سلام خواهش می کنم اقا سید به حرمت نیمه شعبان وبه احترام اقا امام زمان یک دعای خیلی قوی برای اینکه بیماری کبری خانم شفای عاجل یابد وسلامتیشو خیلی زود بدست بیاره دعای شفاهی قوی کنید با تشکر

 16. سلام برای دور شدن همزاد قوی وبد ماز من دعای شفاهی قوی کنید. که برای همیشه از من دور شوند

 17. سلام
  من مشاور املاک هستم چندین ماه هست که هر چه مشتری میبرم پای معامله در اخرین لحظه یکی از طرفین پشیمان میشوند و نمیتونم معامله را جوش بدم
  همه میگن طلسمت کردن
  میشه زحمت بکشید برام دعای شفاهی کنید یا اگه لازمه کاری انحام بدم تو ایمیل به من بفرمایید

 18. سلام اقا سید در اولین شب ماه رجب برای شفای عاجل یافتن بیماری پدرم در پروستاتش که خیلی بزرگ شده دعای شفاهی قوی کنید که با دعای قویتان شفای عاجل یابد وبیماریش یعنی پروستاتش عود نکند اسمش کاظم

 19. سلام آقا سید.گره که سهله بلکه مواردی درزندگیم دارد اتفاق می افتد که نمیدونم ازچیست وچرا؟؟ازهمه نظرمشکل دارم.زندگیم دارد ازهم میپاشد.نزدیک به گدایی افتاده ام.نمیدونم چکارکنم؟؟

 20. سلام اقا سید خسته نباشید خواهش می کنم به روح تمام امامان قسمت می دم دعای قوی کنید که زندگی جعفر از هم نپاشه وکارشان به طلاق نکشه دعای اشتی کنون قوی بین جعفر والهه بخونید دعا کنید هر چه زودتر با هم اشتی کنند ومحبت بین انها ایجاد شود وکدورت وکینه بین انها از هم بره. وهر چه زودتر زیر یک سقف زندگی کنند با تشکر

 21. برای من چه میتونی کنی آیا وظیفه ای نداری نسبت به شخصی که الان داره مینویسه و خودش را برای کمک به خودش طلب کار می‌بینه …من بهت نیاز دارم درخاست من عادی است فقط نام ستار العیوب را میبرم که عیبم را به زبانت و بدهد و جز حقیقت چیزی دیگر نگویی….من موکل دارم یا نه برای چی نمیتونم طریقه درست حرف زدن خواسته و عمل کردن را بدانم آیا کسی مزاحمین هست چه کار کنم بهم میگی بله ..لطفن منتظرم

 22. سلام برای رفع شدن جن زدگیم ودفع همزاد قوی از من دعای شفاهی کنید که این همزاد از من برای همیشه از من دور شوند

 23. سلام‌سید‌ من‌ خیلی‌ توی‌ زندگیم‌ مشکل‌ دارم‌ خیلی گرفتارم‌ تو‌ رو‌ خدا‌ برای‌ من‌ دعا‌ کنید

 24. سلام اقا سید ترو به خدا قسمتون میدم برام دعا کنید بچه دار بشم شمارو به جون هرکی که دوست دارین نمیتونم بچه دار بشم 16سالمه سه ساله ازدواج کردم دکترا میگن نمیتونی تا اخر عمر بچه دار بشی شما رو به امام حسین )(ع)قسم برام دعا کنید همین ماه بچه دار بشم

 25. سلام سید خسته نباشید دعا برای فروش زمین میخام واقعا گیر کردم کمکم کنید

 26. سلام آقا سید ، دختری ۳۵ ساله ام ،شما رو به امام جواد(ع)قسمتون میدم،برام دعا کنید که اگه خداوند صلاح بدونه(،هر کجا رفتم و هزینه کردم بهم گفتن گره تو کارت داری و بستگی بخت هم داری دیگه آقا سید نمیدونم چیکار کنم) گره از کارم باز بشه و چون بیکارم یه کار خوب برام تو این گرونی انشاالله جور بشه و گشایش تو بختم باشه
  ممنونم خیلی لطف میکنید.

 27. سلام سید خوبی تون خدا از صمیم قلب و ته دل برا من دعا کنید بختم باز بشه میرم پیش هرفالگیری میگه بختت بسته است و بستگی داری ایتفد پول دادم ولی فایده نداشته تو خدابرام دعا محکمی از صمیم قلب بکنه دل شکسته ام مشکلم حل بشه نتم بتونم ازدواج کنم

 28. سلام سید تو رو خدا برای من خانواده ام دعا کنید از ته دل نمی‌دونم چه بیماری داریم همه خانواده مثل آب روی آتشین همه اش استرس و ترس تو وجودمون هیچ آسایش ی نداریم تو رو به جدتون قسم میدم کمکمون کنید به امید خدا و جد شما خوب بشیم سی

 29. سلام دعای خیلی قوی برای گشایش در بخت واقبالم می خوام تورو به قران هر طوری می تونید کمکم کنید که این بستگی شدید بختم باز بشه وراه ازدواجم باز بشه تورو به ابوالفضلالعباس قسمت می دم به نیت من انجام دهید با تشکر

 30. سلام. لطفا برای مهنوش و رضا دعا کنین که موانع ازدواجشون برداشته بشه و خانواده ها راضی بشن زودتر🙏🏻

 31. سلام سید بزرگوار، برای شفای مریضی سخت محتاج دعا هستم، اگه محبت کنید دعای شفاهی کنید ممنون میشم

 32. سلام وقتتون بخیر تورو خدا دعا کنید شوهرم بامادرم آشتی کنه الان دوساله که با هم قهر هستن کارم شده شب و روز گریه کردن دیگه نمی تونم ادامه بدم

 33. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 34. سلام سید.روزتون بخیر.
  اگه میشه برای من و شوهرمم دعای شفاهی کنید که بچه دار بشیم.انشالله خدا از طریق شما صدای مارو بشنوه😔😔

 35. سلام لطفا برای بنیامین و فاطمه دعا کنید که از هم جدا نشن و محبت شدیدی بینشان به وجود بیاد
  ممنونم

 36. سلام لطفا برای من هم دعا جهت ازدواج مناسب بفرمایید

 37. سلام سید لطفا برا زن من هم دعای شفاهی کنید چون تاحالا پیش چند دعانویس رفتیم که بما گفتن طلسم شده که دشمنان شما نمیخوان زندگی کنید وبچه هم نداریم که هنگام عمل زناشویی شکمش باد میکنه که میکن از همزاده که میره تو شکمش که نذاره نطفه تشکیل بشه و فقط تو ایام عادت ماهیانه حالش خوبه .

 38. سلام من نیاز. شدیدی به پول دارم کمکم کنید زودتر از جایی که انتظار ندارم بدستم برسه

 39. سلام من امسال کنکور داشتم نتایج بزودی میاد میشه لطفا دعا بفرمایید پزشکی دانشگاه تهران قبول بشم؟
  ممنونم

 40. سلام وخسته نباشید برام از ته دل دعا کنید که نیازبه پول بیشتری دارم زودتر خدا از جایی که انتظار ندارم بهم برسونه وپولدار بشم با تشکر

 41. سلام برای جعفر وجواد. زاده منیره که کارشان ازاد واغلب در بیرونند برای سلامتیشون دعای شفاهی قوی کنید که دچار بیماری منحوس کورونا نشند با تشکر

 42. آقا سید دعای مارو هم بگید چی شد
  گفته بودم گیتی رو از “آرمین خیر جو”
  دور و جدا باشه

 43. سلام سید بزرگوار لطفا برای من دعای شفاهی بفرمائید من و اقایی به هم علاقه داریم ایشون مدتیه من رو ترک کردن جهت بازگشت و ازدواج محتاج دعای خیر شما هستم جهت رفع گرفتاریهای که به همین سبب ایجاد شده

 44. سلام برای هستی 13 ساله که امسال تو امتحان تیزهوشان قراره امتحان بده دعای شفاهی خوبی کنید که تو ازمونش قبول بشه با تشکر

 45. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 46. سلام مشکلات زیادی اعم از مالی و اختلافات خانوادگی بین تمام اعضای خانواده داریم برای حل ورفع مشکلات و رزق و روزی ما هم دعا کنید تا انشالله بر طرف شود بخواست خدا حمیده

 47. سلام برای سلامتی وتندرستی ودرد شدیدی که در بدنم دارم بخصوص در کلیه هام دعای شفاهی قوی کنید با تشکر

 48. سلام برای پولدار شدن من از بورس. وبیشتر شدن رزق وروزیم از بورس برام دعای شفاهی قوی کنید که واقعا به پول بیشتری احتیاج داریم ممنون می شم از ته دل دعا کنید که ضرر نبینیم وخیر بیشتری از بورس ببریم با تشکر

 49. سلام وعرض ادب برای مریم 35 ساله دعای شفاهی قوی کنید که بختش باز بشه وازدواج موفقی داشته باشه ویک دعای بخت گشایی قوی براش بخوانید با تشکر

 50. سلام اقا سید خسته نباشید خواهش می کنم یک دعای برگشت الهه به خونه شوهرش وایجاد شدن محبت بین خود وهمسرش. دعای قوی بخونید تورو به جد بزرگوارتان به حرف هیچ کس گوش نمیده می گه من دیگه برنمی گردم به خونه شوهرم اقا سید تورو به ارواح اهل بیت دعایی بخونید که حتما به زندگیش برگرده با دو تا. دختر بچه کوچک

 51. در جواب به سیروس
  سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید
  و این شیوه افراد کلاهبردار است شما خودتون را نگران نکنید. منم براتون دعای لازم را انجام دادم

 52. سلام دوست عزیز شادی
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و ازدواج موفقی داشته باشید.

 53. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 54. سلام آقاسیدخسته نباشید من ۲۸سالمه وخواهرم حدود۳۳سالشه وخواستگاری نداره ومن چون کوچ

 55. سلام.وقت بخیر
  میخواستم که یه سرکتابی دعایی بهم بگین که بتونم خارج از شهرستان خودم شغل و زندگی پیدا کنم. من تو شهر خودم نمیخوام زندگی کنم به خاطر دلایلی. خواهش میکنم خیلی نیاز دارم.ممنون

 56. سلام اقا سید خسته نباشید تورو به قران برای شفای عاجل یافتن بیماری مادرم که بیماری قلبی دارد ودرد های شدیدی در قلبش ویک طرف بدنش احساس می کند دعای شفاهی قوی کنید که دچار حمله قلبی وسکته قلبی نشود وشفای عاجل یابد اسمش منیره

 57. سلام آقا سیدخانمی هستم ۳۷ ساله با دو تا بچه.
  تا ۵سال پیش زندگی خوبی داشتیم.از ۵ سال پیش مه چی بهم خورد
  دست به هرچی میزنیم بدتر میشه بخاطر خدا کمکمون کنید

 58. سلام آقاسید بزرگوار. من ۱۵سالی هست بدلیل سانحه ضایع نخاعی شدم والان با۲عصاراه میرم، بمن گفتن دعاداری که تبدیل شده به طلسم وهمین امرباعث شده من درمان نشم. لطفاکمکم کنید.یکدنیاممنونم

 59. سلام اقا سید برای شفا یافتن انگشت منیره خانم که چیزی مثل غده دراومده تورو به قران به احترام پنج تن ال ابا برای شفای عاجل یافتن بیماری منیره خانم 65 ساله دعای شفاهی قوی کنید با تشکر اسم منیره

 60. سلام اقا سید خسته نباشید ایا جن زدگی همان همزاده؟ برای رفع جن ها از بدن ایه 33 سوره الرحمن کفایت می کند؟

 61. سلام اقا سید من با یه اقایی تقریبا دوسال دوست بودم همه چی خیلی خوب بود بعضی وقتا خانومی که قبلا با این اقا در ارتباط بود مشکلاتی درست میکرد این اقا هیچ علاقه ای به این خانوم نداشت و این خانوم ازدواج کرد با ی اقای دیگه اسفند همسر ایشون فوت کرد و از همون موقع رابطه من با این اقا بهم خورد و تو ماه خرداد این اقا کلا از من متنفر شد و به شدت به این خانوم علاقه منو کارایی براش انجام میده که همه تعجب کردن من جایی سرکتاب گرفتم گفتن همزاد دارم و طلسم سنگینی برام انجام دادن خیلی حالم بده واقعا نیاز به کمکتون دارم اقا سید لطفا جواب بدین و کمکم کنید ممنون از محبتتون

 62. سلام دختری 38 ساله هستم اسمم سمیه هست چهره خوبی دارم تحصیل کرده ام خانواده خوبی دارم تا حالا خیلی خواستگار داشتم و هر چی دعا و نذر و نیاز کردم ولی هیچ کدام جور نشده خیلی دل شکسته ام واقعا از نگاهای دیگران خجالت می کشم خیلی افسرده شدم لطفا برام دعا کنید یا راهی بهم پیشنهاد بدین تشکر

 63. سلام سید بزرگوار
  من و طرفم باهم اوکی هستیم و دوست داریم همو.. ولی مادرشون مخالف هستن .. تموم کارامون مونده روی هوا..لطفا دعا کنید ممنون

 64. سلام وقت بخیر همش احساس سرگیجه دارم همش هم میخوام از سرکارم دربیام بیرون و بهم تو نگفته ناراحت میشم گریه میکنم همش خسته هستم

 65. باسلام خدمت شما استاد گرامی
  چندی پیش جهت رفع گرفتگی رگ گردن به خانمی مراجعه کردم وایشان بس از دیدن چشمان من به من گفتن شما مشکل داری و کسی برای شما طلسم قوی گرفته برای بر طرف کردنش مبلغ زیادی درخواست کردن خواهشمندم از انجایی که بند وضع مالی خوبی ندارم مرا راهنمایی کنید که چگونه می توانم از صحت این گفته مطمئن شوم و راه چاره این کار چیست

 66. سلام. سید من دعای شفاهی میخوام. عاطفه هستم .د بخاطر کار دولتی دعا میخوام. چندین ساله دنبال کار هستم و هرکسیکه قول کار بم میده در اخر نمیشه. لطفاً کمکم کنید

 67. با سلام وخسته نباشید برای رفع شدن بستگی شدید بختم ورفع سحری خاص که دچار شدم. وباز شدن شانس واقبالم برای ازدواج که بستگی ایجاد شده ودفع همزاد از من ودعای زبانبند و دعای ازدواج موفق. ودعای سریع الاجابه که زودتر موقعیت خوب برای ازدواج پیش بیاد وازدواج کنم وخوشبخت وعاقبت بخیر بشم اسمم کبری

 68. سلام استاد محترم
  من همسرم خانه را ترک کرده بخاطر یک مشکل کوچک و چند تن از فامیل همایش باعث این شده و حالا شما میتوانید کمکم کنید

 69. سلام وقت بخیر،امسال من سه بار فال گرفتم پیش ادمای مختلف همشون گفتن که طلسم داری وهمزاد داری چشم زخم و از این چیزا راستش دم بختم کلی خاستگار برام میاد ولی نمیدونم چرا هر کدوم ی ایرادی پیدا میکنم جواب رد میدم چندوقت پیش ی خانومی توی اینیستا هم پیج دارن خیلی هم معروفن سرکتاب گرفتم اونجا هم بهم گفتن دعای دفع همزاد باید بگیری که هزینش خیلی زیاد بود نمیتونم پرداخت کنم راستش اعتمادم نمیتونم بکنم بهشون از شما کمک میخوام چیکار میتونم بکنم؟🙏🌺

 70. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 71. سلام اقا سید ببخشید من شوهرم خیلی باهام بده اصلا نمیزاره جایی برم پسرمو اذیت میکنه برام ی سرکتاب باز کنید چیکار کنم تازه ی ماهی میشه از خونمون جادو پیدا کردیم

 72. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و ازدواج موفقی داشته باشید.

 73. سلام اقا سید من ۴۷سالمه اوایل زندگی ام همه چی خوب بود ازدواج بچه دار شدم پیشرفت کردم خونه خریدم
  بعد از ۸سال زندگیم کفن یکن شد زنم خیانت کرد طلاق گرفت از کارم بیکار شدم مجبورشدم با تاکسی کار کنم خونم فروختم بابت مهریه و بدهی الان به نون شب محتاجم ۱۰سال تنها زندگی میکنم‌ نمیتونم اخر عمری ازدواج کنم کسی با اوضاع من زندگی نمیکنه
  هر دعا نویسی رفتم میگه جادو داری کاری نمیتونن انجام بدم
  واقعیت به اخر خط رسیدم تا تو اینتر نت اتفاقی پیج شما رو دیدم
  خواستم کمکم‌کنید
  بخاطر خدا و بنده حقیر

 74. سلام و خسته نباشید به استاد ارجمند .من سرکتاب پیش شما انجام دادم و بسیار سرکتاب شما دقیق و خوب بود برام ولی توان پرداخت هزینه دعا را ندارم و از شما تقاضا دارم اینجا برای رفع مشکلاتم دعای شفاهی کنید با تشکر و سپاس از شما سید شریف و بزرگوار

 75. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و ازدواج موفقی داشته باشید.

 76. سلام آقا سیذ عزیز سرکتاب شما برایم فوق العاده بود خواستم تشکری کرده باشم چون دعاهای مرتبط شما در رابطه با سرکتاب نتایج خوبی برایم داشت

 77. سلام اقا سید به احترام این شبهای قدر. وبه حرمت امیرالمومنین من خیلی گرفتارم تو بختم سالها نحس افتاده وبستگی دارم بد بیاری خیلی داشتم تورو به قران با دعای شفاهیتون برای مشکلات منم دعای شفاهی قوی کنید که ستاره منم از نحسی به روشنایی در اید. وگشایشی در بختم بوجود اید وخوشبخت بشم و عاقبت بخیر

 78. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 79. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی برای شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و ازدواج موفقی داشته باشید.

 80. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و ازدواج موفقی داشته باشید.

 81. سلام اقا سید عاشق فردی شده ام که اصلا بهم توجه ای نمیکنه یه جورایی ترکم کرده شمارو به خدا به این ماه رمضان قسم برام دعا کنید
  دعا کنید برگرده باهم اشتی کنیم و ازدواج کنیم تروخدا دعا کنید😢😢دیگه دارم افسرده میشم

 82. سلام اقا سید خواهش می کنم التماس می کنم در این شبهای قدر که مادرم از ناحیه شکم که سمت چپ شکمش خیلی درد می کنه وهمچنین دردش به پاهاش زده وکمرش از ترسش به دکتر مراجعه نمی کنه دعای شفاهی قوی کنید به حرمت امیرالمومنین واقا امام زمان از خدا بخواهید در این شبهای سرنوشت ساز بیماری مادرم هم رفع بشه وهیچ اثری از بیماری ودرد در بدنش نباشه وبا دعای خیر وشعابخش شما شفا یابد اسم ایشون منیره

 83. سلام وخسته نباشید خدمت اقای محمد زاده عزیز وزحمتکش. اجرتان با امام زمان خواهش می کنم در این شبهای قدر به نیت من یک دعای بخت گشایی قوی ودعای گشایش در امر ازدواج واسان شدن امر ازدواجم وقسمت شدن همسری نیکو ودعای سریع الاجابه در ازدواج. ممنون می شم کمکم کنید بزودی سروسامانی یابم

 84. سلام سید من ۲۶ساله و خواهرم ۳۰ سالشه خواستگار نداریم به ما گفتن زنی از فامیل نزدیک بخت شما رو بسته براتون دفینه درست کرده چند جا هم رفتیم دعا و بخور گرفتیم تا حالا فایده نداشته باید چیکار کنیم؟ تو رو خدا راهنمایی کنید
  من شماره ی شما رو ذخیره کردم ولی واتساپ و تلگرامتون رو پیدا نکردم چجور میشه با شما تماس گرفت؟؟؟

 85. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و ازدواج موفقی داشته باشید.

 86. سلام
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 87. سلام دعا برای ازدواج سریع وخوشبختی وعاقبت بخیریم وقسمت شدن همسری مهربان ولایق وصالح که زندگی واینده خوبی برام بسازه اقا سید وقت ازدواجم گذشته خواهش می کنم برام تو این ماه رمضان دعایی کنید که حتما بعد رمصان سروسامانی یابم با تشکر

 88. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکلتون انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد. و ازدواج موفقی داشته باشید

 89. سلام اقا سید برای مشکل فریبا 47 ساله با دو فرزند شوهرش از خونه بیرونش کرده و4 ساله تو خونه مادرش نشسته داره افسردگی می گیره بچه هاش رو نمی ذاره بیاد مادرشو ببینند این خانم از خانواده مومن وابرومند هستند اقا سید تورو به قران وبه احترام ماه رمصان وبه جدت قسم می دم برای اینکه این زن وشوهر با هم اشتی کنند ودتره بره سر زندگیش وشوهرش که عیاش است وزن مومن. را قبول نمی کنه. اخلاقش ورفتارش وطرز فکرش عوض بشه وخودش اشتی کنه با زنش وزنش برگرده به خونه وزندگیش تورو به قران کمکش کنید خانمه بخاطر ابرویی که داره حاضره با چنین شخصی زندگی کنه ولی شوهرش نمی زاره با یکی ارتباط داره دعا کن برگرده به خونه زندگیش واشتی کنند اسمش فریبا

 90. سلام اقا سید نماز روزتون مورد قبول حق. منم مشکلی دارم اصلا خواستگار ندارم خواهش می کنم به اقاییتون وبه احترام جد بزرگوارتان. برام دعای شفاهی قوی کنید که بخت منم باز بشه ویک خواستگار مناسبی که قبلا ازدواجی نکرده باشد وسالم وصالح باشد وشعل خوبی داشته باشد برام. پیدا بشه لطفا از دعای خیرتان منو بی نصیب نکنید با تشکر

 91. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکلتون انجام شد.
  نشااله.. که نور الهی همراه شما باشد., و ازدواج موفقی داشته باشید

 92. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکلتون انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد., و ازدواج موفقی داشته باشید

 93. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکلتون انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد., و ازدواج موفقی داشته باشید

 94. سلام اقا سید خسته نباشید خواستم همینجا بخاطر دعای خیرتان که در حق دختر عموی مادرم کردید ودر ازدواج مشکل داشت ونمی تونست ازدواج کنه توانست با دعای شفاهی شما با فردی شایسته ازدواج کند اون نمی دونه شما براش دعا کردید. به عوض ایشان که مادرش هم فوت شده بود وخیلی عذاب می کشید از شما قدر دانی کنم دست پرمهرتان را می بوسم وبراتون ارزوی سلامتی می کنم با تشکر

 95. سلام قا سید مادم بیماری دارد توو به روح جد بزرگوارت براش از ته دل دعاش کنید که شفای عاجل یابد وبا دعای خیر شما اثری از بیماری در شکمش نباشه تورو به قران براش خیلی دعا کنید اسمش منیره زاده دل افروز

 96. با سلام وخسته نباشید خدمت استاد توانمنو ومومن جناب اقای محمد زاده انشا الله خداوند بهتون سلامتی وطول عمر بالایی بده که به حل مشکلات مردم با دلی پاک بپردازید. استاد منم دعایی می خواستم که خواستگاری خیلی خوب برام پیدا بشه اصلا خواستگار ندارم قبلا که میومدند خیلی سطح پایین هستنود وعیر مطمئن شما را به اقاییتون قسم می دهم به نیت من یک دعای بخت گشایی قوی بخونید. ویک دعا که خواستگار خوب ومناسبی برام پیدا بشه که زندگی خوبی برام بسازه. واینده خوبی داشته باشیم با تشکر از لطفتان

 97. سلام و وقت بخیر
  من دختری ۳۹ ساله هستم و در خانواده شلوغ زندگی میکنم وضع اقتصادی ما فقط با یارانه می گذرد و به من میگن پیر شدی و خیلی شکسته شدم و موهایم سفید شده و فکر نمی کنم دیگر خواستگار برایم بیاید و خیلی ناراحت هستم و اعصابم خراب و اخلاقم تند شده و هنوز برایم خواستگار نیومده و از شما خواهش میکنم یه دعای شفاهی برای خواستگار و یه دعا برای مهر و محبت برای بین اعضای خانواده می خواستم

 98. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.و ازدواجی موفق داشته باشید

 99. سلام اقاسیدبرام دعاکنیدازشرهمزادیاهرجنی که توزندگیم دخالت میکنه دفع بشه

 100. سلام سیدجان من خیلی بی تفاوت وسردشدم ازاین وضعم خیلییی ناراحتم الان خیلی ناراحتم چون نامزدمم ازاین حالتم ناراحته اصلامیل جنسیم صفرشده هیچ حسیم ب نامزدم ندارم درحالی ک قبلا دیوانه واردوسش داشتم توروخدابرام دعاکنید ازاین حالت دربیام توروب فاطمیه زهراکمکم کنید اخرهمین هفته عروسیمه ولی اصلاخوشحال نیستم نمیدونم چراهیچی منوخوشحال نمیکنه دعام کن مردخدادعام کن خسته شدم حتی نمازمم رهاکردمه نمیدونم چم شده توروخدا دعام کن توروب حسین فاطمه دعام کن

 101. سلام اقا سید عزیز عید نیمه شعبان مبارک خداوند شما رو از بلاها حفظ کند یک در خواستی دارم خدمتتان دعای شفاهی قوی برای گشایش بختم که بستگی شدید بوجود اومده. وشانسم هم بسته شده. با تشکر

 102. سلام اقا سید سال نوتون مبارک از شما خواهش می کنم به نیت منم که شدیدا بستگی بخت دارم دعای شفاهی قوی کنید دعا کنید گشایشی بزودی در بختم. ایجاد بشه وشانس ازدواجم باز بشه ودعا برای رفع سحر خاصی که دچارش شدم ورفع چله ودعای باطل السحر قوی که ازدواجم را مختل کرده ودعای ازدواج موفق که همسری لایق نصیبم شود وخوشبخت وعاقبت بخیر شوم. با تشکر از لطفتان

 103. سلام دوست گرامی سال نو مبارک
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 104. سلام سید .خاب وکابوس وسردگمی زیاد دارم.از کودکی تا الان.مشکل چیستو راه حل ؟

 105. سلام اقا سید تورو به حضرت ابوالفضل العباس وامام سجاد وبه بزرگی خودت وبه جد بزرگوارتان یک دعای خاصی کنید که زودتر با فردی شایسته ازدواج کنم وسرو سامانی یابم وقت ازدواجم گذشته از تنهایی خیلی می ترسم. واز بدبختی ومجردی ماندن تو رو به قران دعای خاصی کنید که زودتر خلاص شوم از این وضع واز اضطراب وناراحتی خلاص شوم ممنون می شم کمکم کنید

 106. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.و ازدواجی موفق داشته باشید

 107. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.و ازدواجی موفق داشته باشید

 108. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.و ازدواجی موفق داشته باشید

 109. درود
  دختری ۳۲ساله مجردم از لحاظ زیبایی وخانوادگی اخلاق و….هیچ کم وکسری ندارم مشکلم اینجاست هر خواستگاری برام میاد همش بهم میخوره یا انجام نمیشه دوسال با یه پسر در ارتباط بودم قرار خواستگاری اما شش ماه پیش صدوهشتاد درجه تغییر داد رفت بزرگواری کنید در محدوده اختیاراتتون کمکم کنید به کاری هر مسیری دست میزنم رو میارم با شکست مواجه میشم تا به امروز خیلی صبوری کردم اما طاقتم سلب شده توروخدا کمکم کنید

 110. سلام آقا سید من شخصی را دوست دارم ولی افراد نزدیکشون هی وسوسش میکنن با هم ازدواج نکنیم و به هم میزنند ما رو تو رو خدا دعا کنید هیچ کس مانع عشق بین ما نشه و ما در آرامش با هم وصلت کنیم🙏🏻

 111. سلام من سی یک سالمه خواستگار که میاد نمیشود برام یه خواستگار اومد اما اونم نشد میشه یه دعا کنید که دوباره بیایند که بشود چونپسر خوبی هست ممنون میشوم

 112. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.و ازدواجی موفق داشته باشید

 113. سلام اقا سید ازتون خواهش می کنم یک دعای قوی کنید که بیماری کورونا از خانواده ام وخودم دفع بشه ومبتلاش نشیم تورو به قران. دعای قویتری به نیت من انجام دهید

 114. سلام اقا سید تورو به قران یک دعای خاصی کنید که شانس منم در سن 40 سالگی از یک خانواده خوب باز بشه تا حالا شانسی نداشتم ونتونستم ازدواج کنم تورو به قران یک دعای قوی کنید که زودتر یک پسری سالم وصالح که شعل ودرامدی برای اداره زندگی داشته باشد خداوند قسمتم کنه وزودتر سروسامانی یابم با تشکر

 115. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.و ازدواچ موفقی داشته باشید

 116. سلام.آذین هستم
  .لطفا یک دعای شفاهی برای باطل کردن طلسم وبخت گشایی من انجام دهید .ممنون

 117. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 118. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 119. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 120. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 121. سلام
  مادرم مریض هست چند ساله کمر درد و پادرد داره مریضیهای دیگه هم از داخل داره شما را به خدا دعا کنید که کاملا خوبه خوب بشه

 122. سلام آقا سید.من و خانوادم مشکل بزرگی دارم.چن وقت پیش هم یه سرکتاب گرفتم.که تشخیص سحر و همزاد بد رو برام دادن😔متاسفانه هزینه دعاهارو نداشتم😭دستم به دامنت سید،کمکم کنید.اهل نماز شب،نماز اول وقت،قران هستم،نمیدونم چرا دعاهام به جایی نمیرسه ،چرا این موانع رفع نمیشه.شما رو بخدا قسم کمکم کنید.

 123. سلام…بنده خودم سادات هستم…ماه هاست برای بچه دوم در انتظارم همه شرایط من و همسرم خوبه اما متاسفانه مورد عنایت خداوند شامل حالمون نشده…لطفا برای من و همسرم دعای شفا کنید…منتظر پیام شما هستم

 124. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.و ازدواجی موفق داشته باشید

 125. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.و ازدواجی موفق داشته باشید

 126. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 127. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 128. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 129. سلام و خسته نباشید.من چند وقت پیش یه سرکتاب گرفتم،که تشخیص سحر توسط حسودان و همچنین وجود همزاد بد رو داده شده .متاسفانه توانایی پرداخت هزینه دعاها رو ندارم😔شب روز ندارم .هرخاستگاری که برام بیاد،قبل از اینکه جوابی بدم،پیشیمون شدن و رفتن😭سید بزرگوار خیلی محتاج به دعاهاتون هستم.شما رو به جدتون قسم کمکم کنید😭

 130. سلام من یه پسرو خیلی دوست دارم اونم منو خیلی دوست داره میخوام که به هم برسیم تنها ترسم از نرسیدن به اون مخالفت خانواده س

 131. سلام خسته نباشید محتاج دعای خیر شما هستم زندگی خودمان وپسرم را چند نفر با نقشه وسادگی پسرم ازدستمان درآوردن البته یکیشان بسیار اهل جادو ودعا بود من فریده نام پسرم وحید. شکایت کرده ایم شمارو بخدا ببینید راه نجاتی برامان هست

 132. سلام سیدبرازندگیم وکارگشاهی شوعرموورزق وروزی دعاکنیدهرچه میره دنبال کارگیرش نمیادرزق وروزی رومون بشته شده ویه پسردوساله وشش ماهه دارم خیلی چشم میخوره وشبا توخواب جیغ میکشه وگریه اصلاخواب نداره نمیدونم چشه براش دعاکنید😭😭😭😭😭

 133. سلام سيد جان برای منم دعا کن مشکل کار دارم کار مناسبی ندارم که از عهده مخارج بر بیام برام از خدا بزرگ بخواه کمکم کنه انشالله همه حاجت مندان به خواسته های مشروع خودشان برسن

 134. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 135. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 136. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 137. سلام وقتتون بخیر .سید هر چه میدوم به هیچ جا نمیرسم تو هیج زمینه زندگیم موفق نبودم با اینکه برا هیچ کس بد نخواستم و از خوشحالی ادما خوشحال شدم نمیدونم چرا برا خودم نمیشه بی خوابم همش حس میکنم یه نفر بهم زل زده و علایم طلسمی که فرمودید رو دارم من که برا کسی بد نخواستم میشه طلسم داشته باشم کمکم کنید زندگیم رو هواست

 138. سلام سیدجان برای نامزم ددعاکن هی بدبیاری میاره دعاکن رزقش زیادبشه ومحتاج نشه

 139. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 140. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 141. سلام شب خوش فرشته هستم تا به حال هر کجا رفتم بهم گفتن بخت شما رو بستن میگن شما بسته هستید هم کارم هم ازدواجم. ما رو هم از دعای خیرتان بی نصیب نگذارید

 142. سلام من یه پسر را دوست دارم دلم می خواد به هم برسیم ۲۶ سالم

 143. سلام دوست عزیز اول که الان شما باید خواب باشید و نباید در این سایتها بچرخید چون مناسب سن شما نیست . و اصلا نگران نباش چون خداوند صدای بچه ها را میشنود و منم برای تو و خانواده ات دعا میکنم حتما مشکلتون حل میشه و خوشبخت خواهید شد. تو هم قول بده توی سایتهایی که مناسب سن شما نیست نروی و پدر و مادرت را دوست داشته باشی و به حرف آنها گوش کنی.

 144. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب برای شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 145. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 146. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 147. سلام آقای سید من ۱۰سالمه بچم ولی زندگی خوبی ندارم پدر مادرم دعوا میکنن منم توی اتاقم میشینم ما فقیر نیستیم خیلی وعضمون خوبه ولی زندگی خوبی نداریم لطفا براشون دعا کنید😞
  ممنونم😊

 148. سلام سید بزرگوار ، اجرتون با خدا
  چند ماه پیش یه پسری بهم قول و قرار ازدواج داد بعدم ولم کرد الان حالم خیلی بده خیلی واقعا توان اینکه بخوام بگم چی سرم اومدرو ندارم، یه خدانشناسیم ازم پونصد تومن گرفت گفت حتما برش میگردونم …
  شما نفستون حقه تروخدا برام دعا کنید عشقم برگرده به قولاش عمل کنه

 149. سلام سید جان واقعا که سرکتاب شما عالی است و دعاهایی که دادید برایم بسیار کار گشا بود خدا هرچی میخوای بهت بده

 150. سلام اقا سید طور جدتون دعام کنید که با دختر مورد علاقه هم ازداوج کنم هر کاری میکنم بدتر میشه دیگه تحمل ندارم لطفا دعا کنید که گره کارم باز شه هر کاری میکنم بدتر به بن بست میخورم

 151. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 152. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 153. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 154. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 155. سلام جناب آقای سید. هبچ کدام از خواستگاریام سرانجام نداره و الان که خیلی هم کم شده…مادرم طالع منو گرفته و بهش گفتن بک نفر منو دعای بد و طلسم کرده وازدواجم گره خورده و به دست خواهر کوچکتر از خودم باز میشه یعنی اون باید اول ازدواج کنه تا من بتونم ازدواج کنم از اون روز خیلی حال مادرم بده. لطفا برای من دعا کنید

 156. سلام سیدبزرگوار برادری دارم ب اسم محمداصلابخودش نمیرسه خیلی بی ذوغه لباس قشنگ نمی پوشه بااینک جوان 22سالیه هیچ شورشوقی نداره اعتمادبنفسی نداره خجالتیه افسردس توروب امام حسین دعاش کنیدخوب بشه بخودش برسه مهرزن گرفتن بدلش بیوفته

 157. سلام سیدجان دلم خیلی گرفتس خیلی مشکل دارم توان نوشتن ندارم خیلی درددارم ک درمان ندارن شما ک نفستون حقه ب جدتون بگین دعام کنه بارمشکلاتم. سبک تربشه من کم ظرفیتم تحمل این همه بدبختی ندارم اخه مگ من کیم مگ خدانگفته بندهاموب اندازه طاقتشون مکلف میکنم پس چرامنواینقدمکلف کرده من دیگ بریدم توروخدااااااا دعام کنیدتموم بشن دردام هرکی این متن خونددعام کنه برای 4داداشام دعاکنید برای اشفتگیه خونمون …💔💔💔😢😢😢

 158. سلام من تازه با پیج شما اشنا َشدم…واقعا خیلی ساله از خدا میخام‌ مشکلمون حل بشه ولی نشده نمیدونم چ حکمتیه…ما یه خانواده پرجمعیتیم ک ازدواجمون ب مشکل برخورده ،بیکاریم ، و ….الان ک چندسال میگذره سنمون رفته بالا دیگه جز خدا امیدی نداریم….میخاستم ک برامون دعا کنید…ان شالله و به امید خدا ک شما بتونید کمکمون کنید و دعای خیرتون بدرقمون باشه و سختیامون تموم بشه

 159. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب برای شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 160. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب برای شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 161. سلام من با شخصی ۱سال دوست هستم میخوام برای دعای شفاهی انجام بدید که راضی به ازدواج بشه و باهم ازدواج کنیم

 162. سلام من مشکل مالی دارم و اصلا شانس ندارم و کسی دوسم نداره و بهم محبت نمیکنه و خواستگار خوبی ندارم که خوشم بیاد و پولدار باشه

 163. سلام
  وقتتون بخیر
  من خواستگار زیاد دارم ولی دلم هیچکدومو قبول نمیکنه، اصلا تمایل ندارم باهاشون حرف بزنم ولی دوست دارم ازدواج کنم، چیکار کنم خسته شدم

 164. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 165. سلام اقاسید من شوهرم باخودموخانوادم بده رابطه های نامشروع داره ومادرشوهرم باهاش خوبم ولی باهام خوب نیس توزندگیم دخالت میکنه توروخدادعاکنید شوهرم ازاین کاراش پشیمون بشه وبامنوخانوادم مهربون باشه

 166. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 167. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 168. سلام آقا سید
  ان شاءالله که نفست برام به حق باشه
  مدتیه هر کاری میکنم پیش نمیره اصلا
  توی همه موارد کار، زندگی، ازدواج، مهاجرت
  برای مهاجرت هر ۲ قدمی که به جلو میرم ۴ قدم در جا میزنم
  گفتن کسی با تار موی سرم برام طلسم خونده
  لطفا کمکم کنید.

 169. با عرض سلام.من چند ساله که دچار مشکلات زیادی هستم احساس میکنم طلسم شدم دست و پایم بسته است و هیچ کاری نمیتونم انجام بدم.هر کاری میکنم به در بسته میخورم.قصد خریبد خونه دارم ولی مشکلات مالی نمیزارند.من که نمازم قضا نمیشد دیگه نمیتونم نماز بخونم.لطفا کمکم کنید

 170. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 171. سلام آقا سید توروخدا دعا کنید همسرم علی میگه دوستم نداره و من رو بعنوان همسر خودش قبول نداره هیچ رابطه ای با من نداره و حرف طلاق میزنه خیلی مستاصلم تورا بخدا برای اینکه عاشقم بشه و به زندگی برگرده دعا کنید

 172. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 173. سلام
  برای من روزانه صدها پیام میاد و من وقت کمی دارم و اگر 24 ساعت هم بخوام جواب بدم باز نمیتونم همه را جواب بدم و شما باید مرتب پیام بدید تا شانس دیده شدن خود را بالا ببرید. و از روی شماره هم نمیتونم شما را بگردم پیدا کنم. و تلفن هم بدون هماهنگی قبلی متاسفانه جواب نمیدم.

 174. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد. و مطالب من را در مورد همزاد بخوانید

 175. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 176. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 177. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 178. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 179. سلام آقا سید،من مشکلی داشتم ، به ما گفتن خانواده رو طلسم کردن،یه جای دیگه گفتن چشم زخم به شما خورده.به شما گفتم فرمودین اول باید سر کتاب باز کنم براتون.تو تلگرام هم خدمتتون پیام دادم،یه هفته میشد ولی متاسفانه جواب ندادین.هر چی تماس هم میگرم جواب هم نمیدین.همین بگم که خدا میدونه چه مشکلات و گرفتاری رو تحمل میکنیم.خواهش میکنم حداقل پیام تلگرام رو چک بفرمایید.چهار شماره ی آخری که باهاتون تماس میگیرم ۲۶۴۷میباشد.تو روخدا کمکمون کنید😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 180. سلام به من گفتن همزاد داري كه به راحتي نميشه دفعش كود كه جلو رزق و روزيتو گرفته نميزاره كارات بخوبي انجام بشه لطفا راهنمايي منيد كه اين واقعا درسته!!؟؟

 181. سلام سید اولاد پیغمبر نور به قبر پدرتان ببارد تقاضا این بنده حقیر رو بپذیر لطفی در حق ما بکن ودعا خیری برایمان
  پدرم وامی را میخواد بگیرد از طرف بانک که به تخیر می افتد از طرفی پدر مستجر است من خودم مستجرم خیلی احتیاج داریم به این وام خواهشن کمکی به حال ما بکن و دلشون رازی بشن هرچی زودتر وام رو بدن ما هم از گرفتاری در بیام ممنون

 182. سلام
  دوسال پیش ی منزلی رو خریدیم و تا الان گرفتارمون کردن و هی از لحاظ مالی داریم متضرر میشیم و سروکارمون به دادگاه و… افتاده، قرض و بدهی و… هم داریم، خیلی تحت فشاریم توروخدا دعا کنید برای من و خانوادم تا سریع این مشکل ما حل بشه و از این گرفتاری نجات پیداکنیم.
  ممنون.

 183. سلام
  توروخدا برا من و خانوادم هم دعا کنید مدتی میشه که از لحاظ روحی و روان و مالی تحت فشاریم، و قرض و بدهی داریم، کارهامون جفت و جور نمیشه، مثل اینکه زندگیمون طلسم شده درحق ماهم دعاکنید تا انشاالله مشکلاتی که برامون پیش اومده به خوبی و خوشی و زود حل بشه تا بیشتر ازاین اذیت نشیم.
  ممنون.

 184. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 185. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب برای شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 186. سلام وعرض ادب از شماتقاضادارم برام سحر وجادو وطلسم باطل کنید وعاشق دختری شدم میخواهم اوهم عاشق من بشود وبهم برسیم انشاالله خدا خیرتان بدهد محمدجوادتجلی

 187. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 188. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 189. اقا سید من با یه پسری 5سال و نیم هستم قراره تاااذر ماه بیاد جلو اگه همه چی درست شه اما همش ب مشکل میخوریم توروخدا دعا کنید برام همه چی درست بشه بیاد جلو ب مشکل نخوریم

 190. سلام استاد دعا کنین زنم بیشتر عاشقم‌بشه و مهربانتر‌ بامن بشه یک دنیا سپاسگزارم

 191. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 192. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 193. سلام خسته نباشید برای من دعای کنید من هم از نظر مالی وهم جسمی هم فکری مشکل دارم مجردم داود شهربانو

 194. سلام
  آقا سید شوهرم بی دلیل ازمن متنفر میشود و عاشق و شیفته خانوادش میشه لطفا برام دعای شفاهی بخونید.

 195. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 196. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 197. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 198. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 199. سلام استادبرای پدرم دعاکنیدکه مشکل وگره ای که توی کارش افتاده خیلی زودحل بشه وهمچنین مشکل مالیش حل بشه وازاین وضعیت بداقتصادی دربیادخیلی به دعاتون نیازداره التماسه دعا.

 200. سلام سید توروخدایه روز قبل عقدم همه چی بهم خورده پسری که با تمام وجودعاشقم بودحالااحساس میکنم اصلانمیشناسمش ازاین روبه اون روشده خانوادش خیلی دخالت میکنن توروخداکمک کنیدخودشوخانوادش راضی بشن عقدکنان کم اعصابوپسروبهم بریزن

 201. سلام سید توروخدایه روز قبل عقدم همه چی بهم خورده پسری که با تمام وجودعاشقم بودحالااحساس میکنم اصلانمیشناسمش ازاین روبه اون روشده خانوادش خیلی دخالت میکنن توروخداکمک کنیدخودشوخانوادش راضی بشن عقدکنان کم اعصابوپسروبهم بریزن

 202. سلام آقاسید. اگر امکان داره این دعای شفاهی رو هم در حق بنده و برادرم محمدجواد بخونید. خدا خیرتون بده. برادرم بارها و بارها کسی رو شبیه خودش دیده که اذیتش میکنه. بااینکه عاقل و باهوشه، نمیتونه تصمیم درست بگیره و بن‌بست میخوره. خیلی اعصابش خورد شده. رابطمون بی‌جهت خراب شده. بخت من بسته شده، با اینکه خیلی خیلی خواستگار دارم، جور نمیشه.

 203. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 204. سلام اقا سید
  من دست به هر کاری میزنم نمیشه همش به بن بست میخورم گره تو زندگیم زیاد دارم خیلی ام بد شانسم .هر کار شغلی که میخام برم یا خودم انجام بدم نمیشه همش بدبیاری میارم.مشکل چیه؟

 205. سلام اقاسیدگرامی.من اززمانی که یادم میادخواب جن میدیدم یاتوبیداری اسمموصدامیکردوتوخواب اذیتم میکردگاهی هم یکیشون بامندوست بودمنومیبردخونشون پذیرایی میکردالبته توخواب مادرش. همیشه چپ چپ نگاهم میکردالان توخونمون اتفات عجیب میافته نصف شب یهودربازمیشه شیراب یاتلویزیون یاگوشی روشن میشه هرشب که توخواب میبینمش قبل ازخواب حضورشواحساس میکنم حالاتازگیهادوتاشدن البته تقریبا توخواب اگه باهاشون درگیرشم زورم بهشون میرسه چندشب پیش توخواب به یکیشون گفتم بروبیرون داشت میرفت بعدداشتم به اون یکی میگفتم که شوهرم بیدارم کردبعدی شب داشتم خواب شیطانی میدیدم که شیطان به شکل یکی داشت پیشنهادمیداد من مقاومت کردم بعدش درشکل خودش ظاهرشد نیمی مردنیمی دراتش بودبااین وجودمیخاست بهم نزدیک بشه من باقدرتی که تودستام بود بدون اینکه دستم بهش بخوره هولش دادم ازخونمون انداختمش بیرون هی اتیشش بیشترمیشدکه بیدارشدم. بعدی شب احساس کردم توبدن شوهرم جن هست دوباره بادستام ونیت کردنم گفتم ازبدن علی بروبیرون ازتونافش اومدبیرون حالا من چی بهش بگم که دیگه جلوی پیشرفتمونونگیره جلوی همه ی کارهامونومیگیره ازدستش به ستوه اومدم جلوی بچه دارشدنمونم گرفته یعنی شوهرموعقیم کرده

 206. ببخشیدسیدی خواهش ازتون دارم التماستون میکنم ی دعایی برام بکنیدکه اقایی که توزندگیمه دلسردبشه ازم وبره دنباله زندگیش..بعداین چندسال رابطه ی سری رفتاروحرفازده بهم که ازش خیلی سردشدم وتواینمدت شناختمشومطمئن شدم که اصلابرای ازدواج به دردهم نمیخوریم وی زندگیه پرازمشکل درانتظارمونه اماایشون نمیخوان اینوقبول کنن..من واقعاهرروزدارم زجرمیکشموفقط گریه میکنم شبوروز.توروخدابه جدتون قسمتون میدم برام دعاکنیدکه ایشون هرچه زودتراززندگیم بره بیرون دلسردبشه وبره واقعانمیخوام بادله شکسته بره فقط میخوام هرجورهس رابطم تموم شه باهاش،خودم هزراهیوکه میدونستم امتحان کردم نشدکمکم کنین من دروجودخودم ازهیچ نظرتواناییوقدرت ادامه دادن باایشون روندارم چه برسه به ازدواج باهاشون اماایشون بخاطروابستگیشون اصرارمیکنن بدون اینکه منطقی فکرکنن ولی من هرچی میسنجم میبینم توزندگیه اینده هم بامن مشکل پیدامیکنه هم باخونوادم که همین الانم باهاشون مشکل پیداکرده میدونم بدبخت میشم..حتی تهدیدم کرده به این ازدواج من به دلیل ی سری مشکلات شخصی نمیتونم به کسی بگم وکمک بخوام،ازتون خواهش میکنم کمکم کنیندالتماستون میکنم خیلی به کمک نیازدارم.

 207. من ب شخصی علاقه دارم اقاسید ازشما میخوام برام دعاکنید بهم علاقه پیداکنه و بامن ازدواج کنه دیگه دارم تمام امیدمو از دست میدم

 208. سلام آقا
  من دختری ۳۱ ساله هستم که۱۳ سال هست توی کارم و تحصیلم و ازدواجم گره افتاده. حتی بارها شده تا مرحله اخر پیش میرم یا نمیشه و جواب رد میشنوم یا زمان زیادی ازم تلف میشه و اخرش هیچ. ی جورایی خسته شدم از زندگیم آخه مگه میشه همش در بسته؟؟؟
  تا جایی که تونستم به دیگران کمک کردم هیچ وقت بدخواه کسی نبودم ولی بهم گفتن هم طلسمم کردن و هم نظر خوردم. خیلی هم دعابرام کردن ولی بی فایده شد .هرجور تلاش میکنم ک یه ازدواج خوب انجام بدم نمیشه
  آقا سید خسته شدم واقعا پیرشدم ازتلاض زیاد و نتیجه نگرفتن از خدا برام بخواهید حتی اگر چیزی که میخوام به صلاحم نیست توش صلاحم رو قرار بده من از زندگی بریدم و خیلی خستم.
  التماس دعای ویژه

 209. سلام استاد لطفا برا بستگی بختم دعا کنید تا بختم باز بشه و کسلی بدنم که حس میکنم سحر شدم ازبین بره

 210. سلام سید بزرگوار برای رفع مشکلات ملیکا و رضا که عقد کرده هم هستن دعا کنید خیلی مشکلات مالی دارند و همچنین برای سلامتی هردوشون و رفع چشم و زخم و بستگی از زندگی هر دوشون خدا بهتون سلامتی و طول عمر با عزت برکت بده برای هدایت میکاییل فرزند لیلا هم دعا بفرمایید درسهاشو تجدید اورده و همش فکر بازیهای مجازیه ..خدایا به حق ابروی فاطمه همه گرفتارا رو نجات بده

 211. سلام وقتتون بخیر برای من سرکتاب باز کردید گفتید باید دعای دفع همزاد و فتح مهمات بگیدم و باطل سحر من عرض کردم پول ندارم فرمودید تقاضای دعای شفاهی کنم .خدا برای همه بسازه به حق ۵ تن آل عبا التماس دعا دارم از شما من ۴۱ سالمه و خیلی مشکلات زیادی دارم و دو تا بچه جوان دارم خودمم دیسک کمر دارم سر کار نمیرم برای من دعای خیر کنید هم برام شغل مناسب پیدا بشه هم ازدواج کنم هم مشکلاتم حل بشه سید بزرگوار لیلاهستم یا علی به حق فاطمه فرج همی و غمی

 212. سلام وقت بخیر
  ابتدا ممنونم بخاطر این همه لطف که به همه دارید
  متاسفانه به دلایلی متوجه شدم که سنگینی دارم و این سنگینی باعث مکشکلات زیادی برام شده ممنون میشم لطف کنید و مساعدت داشته باشید
  پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم

 213. سلام وقت بخیر
  ابتدا ممنونم بخاطر این همه لطف که به همه دارید
  متاسفانه به دلایلی متوجه شدم که سنگینی دارم و این سنگینی باعث مکشکلات زیادی برام شده ممنون میشم لطف کنید و مساعدت داشته باشید
  پیشاپیش از لطفتون سپاسگزارم

 214. سلام استاد من امروز با سایت شما اشنا شدم خیلی ممنون از اطلاعات مفیدتون از شما تقاضامندم برای برگشت عشقم و ازدواجم باهاش برام دعا کنید.

 215. سلام مایه مدته بین اعضای خانوادمون اختلاف افتاده که همش باهم درگیریم همش گره میفته تو کارمون لطفا کمکمون کنید

 216. سلام استادمن اکثر خوصوصیات ی فرد که طلسم شده یا سحر یاجادوشده رو دارم .از دمای بدنم که در یک پلک بهمزدن میره بالا که لباسام خیس عرق میشن یا خواب زیاد وگره درکارهام دست به هرکاری میزنم نمیشه احساس دلهره همیشگی سردرد درد مفاصل حس میکنم یکی همیشه دنبالمه وجدیدن خارش بدنم .همیشه وهرشب روی پشت بوم خونمون یعنی روی سقف اتاقم صدای پا میشنوم تاصبح.به هرکی خوبی میکنم بابدی جوابمومیده .وپشت سرم حرف میزنه خدایش چندروز پیش یکی از دوستام گفت که فلانی وفلانی داشتن پشت سرت حرف میزدن وسعیدداشت تایید میکرد وچقدرم شاکی بود ازت درصورتی که من باسعید کمتر از 2روزه که آشناشدم وقبلش هیچوقت همدیگرو ندیده بودیم وجالب اینجاست که صحبتی که میکردن مال شیش ماه قبل بودکه من روح از وجود آقاسعید خبرنداشت . تورو خدا باطل کنید هرچی که هست

 217. سلام آقا
  من دختری 33 ساله هستم که 6 سال هست توی کارم و تحصیلم گره افتاده. حتی بارها شده تا مرحله اخر پیش میرم یا نمیشه و جواب رد میشنوم یا زمان زیادی ازم تلف میشه و اخرش هیچ. ی جورایی خسته شدم از زندگیم آخه مگه میشه همش در بسته؟؟؟
  تا جایی که تونستم به دیگران کمک کردم هیچ وقت بدخواه کسی نبودم ولی بهم گفتن هم طلسمم کردن و هم نظر خوردم. یک بار انقدر حال جسمیم بد بود و بیحال بودم که خانوم سیدی به منزل ما امد تا نظرم را گرفت و کمی حالم خوب شد.

  آقا سید خسته شدم واقعا خستم از خدا برام بخواهید حتی اگر چیزی که میخوام به صلاحم نیست توش صلاحم رو قرار بده من از زندگی بریدم و خیلی خستم.
  التماس دعای ویژه

 218. سلام استاد
  میشه برای بخت و شانس منم دعا کنین لطفا🙁
  بهم گفتن یه سحر دفن شده توی قبرستون داری من خیلی میترسم😔

 219. با سلام
  خواهشمندم دعایی برام بخونید تا اختلافم با همسرم حل بشه چون ایشون درخواست جدایی دادن اما من دوستش دارم و نمیخوام جدا بشم خواهش می کنم کمک کنید.
  مرسی

 220. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشاالله که نور الهی همراه شما باشد.

 221. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشاالله که نور الهی همراه شما باشد.

 222. سلام من که نوشتم برای سرکتاب باید در تلگرام و یا واتساپ پیام بدید

 223. سلام برای شفا یافتن مریضی بنام جعفر وعاقل وصالحتر شدنش خیلی دعا کنید دعا کنید عید قربان از زندان ازاد شود اقا سید دو بچه کوچک دارد در فراقش خیلی گریه می کنند به احترام جد بزرگوارتان برای ازادیش بزودی زودی دعا فرمایید

 224. سلام بزرگوار من یه مشکل دارم همش خود اررضایی میکنم احساس میکنم سحر یا طلسم شدم خواهش میکنم یه دعا یا راه حل عالی برام بخونید

 225. سلام سید میخوام سر کتاب برام باز کنید باید چکار کنم شمار تماس لطف کنید بدین تا بتون بهتون زنگ بزنم

 226. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 227. سلام وقتتون بخیر.پدرشوهر بنده چندین سال هست که مشکلات در زندگیش به وجود میاد و کارهاش گره میوفته و پیش نمیره.ازتون تقاضا دارم برای حل مشکلات ایشون دعا کنید

 228. سلام سید عزیز یک سوالی داشتم برای بخت گشایی ورفع مشکلات ماورایی پکیج متاتکنو حتما جواب می ده یا یا دعای کتبی

 229. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 230. با سلام و احترام
  خواهش می کنم که برای من دعای گشایش بخت بخونید ممنونم🌷

 231. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 232. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 233. سلام کسانی مانند شما میتوانند ایمیل دهند آدرس جی میل من doaanevic@ gmail.com است

 234. سلام خواهش می کنم به احترام پنج تن ال ابا وبه حرمت جد بزرگوارتان برای شفای مریض ما نیز خیلی دعا کنید دعا کنید این بیماری ازش دفع شود ودوباره به سراغش نیاید. وشفای عاجل یابد اسمش کاظم زاده رقیه

 235. سلام.سید خسته نباشید.من شوهرم اعتیاد داشت.الان یه سالی هست ترک کرده ولی بازم مدتی یبار مشروب میخوره.من اصلا دوس ندارم اون مشروب رو برای تفریح بخوره.پیش هر سیدی هم رفتم فایده نداشته.الان نزدیک به ۸ ساله ازدواج کردم و بعد از ۸ سال شوهرم اصلا مهر و محبتی بهم نداره.تو رو به جدتون قسم یه دعایی برام بکنین که مشکلاتم حل بشه.نمیخوام کارم به طلاق بکشه و دخترم این وسط نابود بشه.تو رو خدا کمک کنین.ممنون

 236. درود برشما مرد کاینات،تکلیف کسانی که تلگرام ندارند و درخواست سرکتاب کبیر دارند چیست؟ فرمودید که پیام هم پاسخ نمییدید!لطفا برای امثال بنده که از شبکه های اجتماعی به دور هستند راهکاری بدهید،بنده عجیب و قریب بودم از بچگی !گاهی از خودم میترسم!

 237. سلام سیدجان
  توروبحق همین شبای عزیز برای داداشم محمد دعاکنیدافسردگی داره وکسیم نیس کمکش کنه نبابا ی داره ن داداش دلحرمی داره توخودش میسوزه دلم می سوزه وکاری ازدستم برنمی آید من چون خودم هم گرفتم میدونم داره چ زجری میکشه الانکه این متنومینویسم دارم گریه میکنم نزدیک اذان صبحه اقاسید داداشای من معصوم و بی گناه بی کسن توروبحق حضرت عباس دعاکن ازاین همه بدبختی رهابشن دعاکن محمدزاده گل بی بی ارامشش برگرده توروبحق فاطمه ی زهرادعاکنیدخسته شدم ازاین همه غم

 238. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 239. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 240. سلام خداوند جدتان را رحمت كند و به خودتان خير دهدهمسايه بسيار بدي دارم كه خيلي مارا آزار ميدهد.هفت نفر در يك آپارتمان با يك سگ و پر سروصدا .دائم مهماني ميگيرندو صدا ميكنند.همين الان كه دارم نامه را مينويسم ساعت دو و بيست دقيقه شب ماه رمضان بالا سر من تولد گرفته اند و صدا ميكنند.هرچه ازشون خواهش ميكنيم كه.ر عايت كنند ميگويند شما اگر ناراحتي برو خانه ويلايي بخرو در آپارتمان ننشين.درخواست دعا شفاهي دارم براي رفع شر اين همسايه بد.اسم پدر اين خانواده حميد است.التماس دعا

 241. سلام اقا سید
  گره افتاده تو زندگیم
  یکی میگه طلسمه
  یکی میگه چشم زخمه
  یکی میگه همزاده
  همه چیم داره بد پیش میره
  انگار یکی جلوشو‌میگیره و نمیزاره به سرانجام برسه
  لطفا دعا کنید حل شه

 242. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد. و برای سفیدتر شدن پوست هم میتوانید از متاتکنو اختصاصی در این رابطه سفارش دهید

 243. سلام اقاسیدپوستم خیلی تیرس وباعث خجالتم میشه ازخدابخواه مشکلم حل بشه ک نزدخداهیچ غیرممکنی نیس

 244. سلام اقای محمدزاده توروخدابرام دعاگنید خواستگارم ک تانامزدم کردیم باهموقرارشدک عقدکنیم یهوپشیمون شد رفت توروب جدتون دعاکنید برگرده ک ازدواج کنیم

 245. سلام لطفا برای رفع سحروطلسم ورفع چشم زخم خلایق که مانع ازدواجم شده وباعث بستگی شدید بختم شده وبرای رفع بستگی تو بختم خیلی دعا فرمایید با تشکر وبرای ازدواج وسروسامان یافتنم دعا فرمایید

 246. سلام آقا سید جواب ندادین.میشه برا منم دعا کنید من داشتم با کمک ی آقایی با قرآن و اذان همزاد داداشمو دفع می‌کردم که انگار خودم این وسط شدم واسط موهام شروع کرد به زیرش که با دوا چو درمون درست نشد.و طرفی که داشتیم برا ازدواج آماده می‌شدیم یهو ولم کرد.لطفا دعا کنید ایشون برگرده و بتونیم ازدواج کنیم.و برا خاله ام که سنش رفته بالا اما نتوانسته تا حالا ازدواج کنه هم دعاکنید لطفا

 247. سلام اقاسیدمن چن مدته ک نسبت ب عشقم مهرسردشدم واحساس میکنم بهش علاقه ندارم ولی وقتی میخوام ازش جدابشم ناراحت میشم وگریه میکنم درحالی ک قبلا بشدت عاشقش بودم ولی حالا ن توروخدادعاکنیدمهرش بدلم بشینه وباهم ازدواج کنیم

 248. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.و بهتره حتما او را نزد پزشک ببرید

 249. سلام مادرم شکم درد شدیدی دارد که نگران سلامتیش هستیم به دکتر هم از ترس اینکه دکتر بگه. خدا نکرده بیماری نا علاج داره مراجعه نمی کنه از شما سید عزیز در خواست دعای شفاهی برای بیماری مادرم واینکه این بیماری با دعای شما شفا یابد براش دعا کنید دعا کنید سلامتیشو بدست بیاره وبا دعای خیر شما بیماری ناعلاج نگرفته باشه اسمش منیره زاده دل افروز

 250. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 251. سلام لطفا برای دادگاه برادرم خیلی دعا کنید. به نفعش تمام بشه لطفا با دعای شفاهیتون که که 26. این ماه است براش دعا کنید با تشکذ

 252. سلام چگونه در سایت شما. برای دعای دسته جمهی عضو شویم لطف کنید راهنمایی بفرمایید

 253. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد. انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 254. سلام سید بزرگوار میشه ازتون خواهش کنم برای گشایش در بختم دعا بفرمایید راستش سنم داره بالا میره و دختر نجیبی هستم اما خواستگار ندارم و دارم دچار افسردگی میشم خسته شدم از تنهایی خواهشا برام دعا بفرمایید خداوند بزرگ خیرتان دهد

 255. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد. انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد. و هر چه زودتر پدر گرامیتان شفا یابد.

 256. سلام اقاسید به احترام جدبزرگوارتون برای شفای گلو وحنجره پدر عزیزم دعای شفاهی کنید. دعا کنید اون بیماری نا علاج ازش رفع بشه بزودی وبا دعای شما وجد بزرگوارتون سلامتیشو بدست اورد لطفا به احترام پنج تن ال ابا سلامتی بابامو از خدا بخواهیداسمش کاظم فرزند رقیه

 257. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 258. سلام
  شما در هر سایت و وبلاگ من هر چند وقت یکبار میتوانید تقاضای دعای شفاهی بدهید .

 259. سلام لطف کنید برام دعا کنین کسی که سالهاست دوستش دارم والان بینمون فاصله افتاده بهم زنگ بزنه وبیاد خواستگاری وباهم ازدواج کنیم وخوشبخت بشیم وخانواده اش هم مخالفت نکنن اسم خودم آتنا واسم طرف مقابلم امیر ونام مادرش فروغ هست ممنون

 260. سلام یک سوالی داشتم ایا با یکبار در خواست دعای شفاهی برای حل مشکلات ماورایی کافی هست.؟ یا باید دوباره درخواست دعا کنیم

 261. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 262. سلام سیدبزرگواراقاسیدتوروبحق 5تن برای داداشای منم دعاکنیدسنشون رفته بالا ولی هنوزازدواج نکردن همچنین سن خودم داره میره با لا وهیچ خواستگاری ندارم پدرمادرمم اصلا بفکرمون نیستن اقاسیدتوروب حضرت عباس ی دعای شفایی محکمی برامون بخونید شایدبانفس حقتون خدا یه نگاهی بماهم کرد دعاکنیدهرچی سحروطلسمن باطل بشن وبخت خودموداداشام بازبشه اقاسیدمحتاج دعاتونم دعامون کنیدتوروخداااااااااااااا

 263. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 264. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 265. سلام به حرمت جدتان بستگی بخت برام پیش امده وجلوی ازدواجم گرفته شده. لطفا دعای شفاهی برای گشایش در بختم وشانسم می خوام لطفا از ته دلتون دعا کنید با تشکر

 266. سلام استاد لطفا یک باطل السحر خیلی موثر برای باطل کردن. دعاهای که باعث مختل شدن تمام زندگیم مخصوصا تو بخت وازدواجم شده شما رو به حضرت ابوالفضل العباس قسمت می دم دعای شفاهی خوبی کنید تا از این مخمصه که کلا زندگی منو فلج کرده نجات یابم با تشکر لطفا دعای گشایش برای ازدواج وسروسامان یافتنم انجام دهید با تشکر

 267. سلام
  این سوال شما مثل اینه که بپرسید چرا بعضی ها بیمار میشوند . همه مردم دچار سحر میشوند ولی نوع سحرهاشون فرق میکنه

 268. اقا سید یک سوالی داشتم چرا بعضیا مشکلات ماورایی دارند مثلا سحر وهمزاد وبستگی بخت. اصلا چرامن سرنوشتم اینجوری بشه ایا این مشکلا ت ماورایی رو خداوند سر راه قرار میده. مگه ما چه گناهی کردیم لطفا برای موانعازدواجم که سالها بی خبر بودم دعای موثر انجام دهید وبخت مرا هم باز کنید با تشکر

 269. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 270. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.
  و اهل بیت از افتخارات ما شیعیان است و برتری ما شیعیان نسبت به مسلمانان دیگه توسل جستن به ائمه اطهار (ع) و کمک آنها بماست امیدتان را از دست ندهید و همیشه متوسل باشید انشاله.. فرج در راه است

 271. سلام وقتتون بخير، استاد لطفا براي بخت گشايبي من ازدواج فوري هر كسي و كيخوام نميشه دعاي شفاهي كنيد

 272. سلام من در زندگی موفق نیستم هنوز نتوانستم ازدواج کنم قبلا خواستگارهایی داشتم به دلایلی قسمت نشد. اقا سید عزیز از ایندم خیلی نگرانم الانم اصلا خواستگاری ندارم تو خونه با من بد رفتاری می شه شما رو به عزیز ترین کسانت قسمت میدم دعای شفاهی خیلی موثر در بخت وشانس من انجام دهید تا هر چه زودتر با دعای شما یک بخت خوب نصیبم شود و اینده خوبی داشته باشم لطفا یک راه حلی برام بگید تا هر چه زودتر با دعای شما ازدواج کنم اینو هم بگم همش در حال فکرو خیال وغصه هستم اضطراب وافسردگی منو از پا در اورده به قران واهل بیت هم روی اوردم اما نشد اقا سید شما فقط می توانید به من کمک کنید به حرمت حضرت ابوالفضل العباس مرا هم سروسامان بدید

 273. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.
  و دلیل ناکامی شما همین حرفهایست که میزنید اولین کاری که باید کنید این است که مثبت باشید.

 274. سلام اقا سید من ادم بدبختی هستم. خوش شانس نیستم سنم داره میره بالا همسن وسالای من بچه 12 13 ساله دارند تورو به قران برای منم دعای خوبی کنید تا از این وضعیت بزودی خلاص شوم وصاحب زندگی خوب وهمسر خوب شوم مرا از دعای خیرتان بی نصیب نفرمایید خواهش می کنم هر کمکی می تونید برام انجام دهید تا زودتر سروسامانی یابم ودر ازدواجم موفق باشم

 275. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 276. سلام سید بزرگوار 

  واسه باز شدن بختم وخوشبختی هر چه زود تر دعا کنید ممنون میشم

 277. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 278. سلام خواهش می کنم اقا سید عزیز برای بخت من نیز خیلی دعا کنید تا خوشبختی وعاقبت بخیری به منم روی بیاره وبا فردی خوش قلب ومهربان وصالح وسالم وپولدار ازدواج کنم

 279. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 280. سلام استاد وقت تروخدا یک کاری کنید نامزدم بیاد محضری کنه آبروم توفامیل رفته انگار طلسم شده حرفش و‌میزنه اما نمیاد جلو چکارکنم اینقد وضعیت مالیم خوب نیست برم دعاهای گرون قیمت بگیرم چاره ای ندارم اول خدا بد شما لطفن اذتون خواهش میکنم فقط بیاد عقد کنه آبروم حفظ بشه الهی خدا هرچی میخاین بهتون بده اسم خودم مژگان نام مادر زهرا

 281. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 282. سلام استاد لطف کنید به حق حرمت پاک چهارده معصوم برای مادر مریضم دعای سلامتی وطول عمر بکنید دعا کنید خداوند بهش سلامتی بده وسایش بالای سر ما باشد لطفا برای تمامی مادران مخصوصا برای مادرمن دعا کنید بد حاله همه جاش درد می کنه

 283. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 284. سلام استاد برای منم دعا کنید خداوند رزق وروزی منو زیاد کنه وپولدار بشم اسمم کبری

 285. سلام دوست عزیز ما مرتب قرعه کشی داریم که هزینه این دعاهای رایگان مقداری از خودم و مقداری از افراد خیری است که کمک میکنن. و هر روز هم قرعه کشی سرکتاب رایگان داریم برای کسانی که در اینستاگرام ما عضو هستند و یا در سایت

 286. سلام سید
  از اینکه گفتید در قرعه کشی رایگان برای دعا گرفتن برنده شدم از شما ممنونم ماهها بود که میخواستم دعا بگیرم اما همه پول زیاد میخواستن که من نداشتم و حالا شما برای من رایگان همه دعاهای لازمم را انجام دادید خدا از شما راضی باشه که به فکر ما هستید.

 287. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 288. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 289. با سلام و درود
  اول برای سلامتی امام زمان و تعجیل در ظهور دعا کنید.و بعد
  سید برای من دعای شفاهی مرحمت بفرمایید. خدا کمک کنه سحر و طلسمام باطل بشن و از شر اجنه راحت باشم‌ و سحر و جن و همزاد در زندگی من رخنه نکند. و خدا مرا از مال دنیا بی نیاز کند و رزق و درامد مغازه ام زیاد بشود. و سالم و عاقبت بخیر بشم. حمزه مادر سکینه

 290. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 291. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 292. سلام استاد شمارو به حرمت پاک امام رضا ومحمد مصطفی ص قسمت می دم برای رفع سنگینی نو بخت وازدواجم ورفع شدن هر نو موانع که مانع ازدواجم می شه برام خیلی دعا کنیدسنگینی بخت مرا رفع کنید ودعا برای ازدواج موفق وسروسامان یافتنم می خوام با تشکر

 293. سلام آقا سید

  برای من دعا کنید که ان شاء الله بزودی ازدواج کنم و عاقبت به خیر شوم. و اینکه سحر و همزاد ازمن دور باشه و در کارهایم موفق باشم.

 294. سلام استاد عزیز خواستم تشکر کنم برای دعای بختگشایی که برام نوشتید چون خواستگاری برام اومده که قراره بعد از صفر به امید خدا عقد کنیم دعا کنید مشکلی پیش نیاد و انشاالله خوشبخت شویم.

 295. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 296. سلام اقای محمد زاده وقتتون بخیر خواهش می کنم برای من دعای شفاهی یک ازدواج موفق وعاقبت بخیری ودعا برای باز شدن شانسم وبختم در امر ازدواج وسر وسامان یافتنم بینهایت ممنونم اسمم کبری

 297. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 298. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 299. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 300. سلام استاد دعای شفاهی می خوام برای. مرتب سر کار رفتن برادرم جعفر

 301. سلام استاد دعای زبانبند قوی برای ازدواج می خ ام در سرکتابم فرمودید دعا کنید زبان دشمنان بسته بشه. وهیچ کس ناحق بد ما رو نگه

 302. سلام لطفا برای تمام شدن مشکلات خانوادگی ما خیلی دعا کنید دعا کنید بد دلی از خانوادمون تموم بشه وروزهای خوشی در پیشه رو داشته باشیم با تشکر

 303. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 304. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 305. سلام لطفا برای رزق وروزی زیاد ورونق گرفتن کار دو برادرام بنام جعفر وجواد زاده منیره خیلی دعا کنید

 306. سلام لطفا برای گشایش بخت واقبالم وباز شدن شانسم در یک ازدواج موفق برام خیلی دعا کنید

 307. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 308. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 309. سلام برای دفع همزاد بد ودفع شیطان ورفع سحرو جادو از جعفر زاده منیره خیلی دعا کنید

 310. سلام استاد من خیلی ترسو هستم از تاریکی می ترسم وقتی کسی تو فامیل. یا تو همسایگیمون فوت می کنه هم از خونه اونها خوف دارم هم از خونه خودمون. حتی از اتاق به اشپزخانه هم نمی تونم برم شبها از ترس تا یکی دو ساعتی بیدارم کسی تو عالم بیداری عزراییل رو دیده بود وقتی تعریف کرد بد تر هم شدم. گفت یک مرد سیاه درازو عصا بدست اومد بالای سرم نشست ززبونم گرفت حتی نتونستم خانواده ام رو صدا کنم استاد برام دعا کنید از این چیزها نبینم استاد اون مرد سیاه چی می تونه باشه

 311. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 312. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 313. سلام استاد لطفا برای گشایش بخت من واسان شدن امر ازدواجم وبرطرف شدن هر مانعی که مانع ازدواجم می شه وخوشبختی وعاقبت بخیریم خیلی دعا کنید برای ازدواج فوریم زیاد دعا کنید سنم بالا می ره اسمم کبری

 314. من از کوچکی خیلی ترسو بودم میخوام کاری کنید که دیگر نترسم

 315. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 316. سلام آقای محمدزاده لطفا برای گشایش بخت وخوشبختی من دعا کنید اسم من… واسم مادرم خورشید
  آقای محمدزاده من به شخصی علاقه دارم ازشما میخوام دعا کنید من با اون شخص ازدواج کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل