دسته‌بندی نشدهراهنماییمطالب خواندنی

سفارش سرکتاب برای کسانیکه سحر دارند لازم است به درستی انجام شود

سفارش سرکتاب

سفارش سرکتاب برای کسانیکه سحر دارند لازم است و باید اول با سرکتاب بررسی شوید

سفارش سرکتاب

سفارش سرکتاب

دوستان عزیزی که احساس میکنند سحر دارند و سنگینی حس میکنند و یا مرتب به در بسته برخورد میکنند و یا علائم سحر را دارند حتما باید اول با یک سرکتاب کبیر و درست بررسی شوند تا مشخص بشه به چه دعاهایی نیاز دارند دوستان عزیز توجه داشته باشند سرکتاب فالگیری نیست سفارش سرکتاب صحیح بسیار مهم است چون میتونه مشکلات ماورایی شما را بخوبی و بدرستی بررسی کنه و استاد عامل کدهای لازم را برای انجام دعاها برای خودش شناسایی کنه و بخور موکل خاص را تشخیص بده و هر استاد که سرکتاب انجام میده دعاها را هم از خودش بگیرید چون کدهای لازم را هر شخص با توجه به سرکتابی که میگیره میدونه چطور باید اعمال کنه .

سفارش سرکتاب کبیر

بعضی از دوستان نزد من سرکتاب کبیر انجام میدهند و بعد در سایتها و پیجها بدنبال دعانویس ارزان گشت میزنند و در آخر هم به دام کلاهبرداران تازه کار میفتند که متاسفانه از روی بیکاری و فقر رو به اینکار آوردن و با مبالغی ناچیز برای افراد زیادی دعا رونویسی میکنند .

بدون سوزاندن بخورات و رعایت اصول و موکل

اگر در هنگام دعانوشتن بخورات لازم و مناسب سوزانده نشود یعنی دستمزد موکلین داده نشده و این موجب حتی برعکس جواب دادن دعاها هم خواهد شد. دوستان عزیز هر دعا که نوشته میشه مانند یک کد برنامه نویسی در کامپیوتر زندگی شماست

همه دعاها و طلسمات کدهای خاص خود را دارند

وقتی یک کد اشتباهی و نادرست برای کسی انجام میشه خدا میدونه چه اتفاقی ممکنه بیفته چون یک کد غلط برای شما برنامه ریزی شده . اگر کسی پول کسی را علنا بدزده خیلی بهتر از اینه پول شما را بگیره ولی زندگی شما را هم خرابتر کنه دزد حداقل فقط یک ضرر مالی میزنه اما سفارش سرکتاب غلط و انجام دعاهای غلط علاوه بر دزدیدن پول شما مشکلات عدیده ایهم بشما اضافه میکنند. و چنین افرادی که بخاطر مبالغی اینکارها میکنند پول خرج میشه اما یک عمر باید تقاص آسیبهای وارده به مردم را بدهند .

سرکتاب چیست و بعد از سفارش سرکتاب چکار باید کرد؟

این سوال برای خیلی ها جوابی مبهم دارد که واقعا سرکتاب چیست دوستان عزیز توجه کنید در سرکتاب چیـزی معمولا نمیاد که حتما از آن شما خبر داشته باشید و هدف از سرکتاب  هم این  نیست متاسفانـه بعضی از افراد که سفارش سرکتاب میدهند میگن این چیزها با من صدق  نمیکنه در حالیکه شما نباید اینو تشخیص بدید

اگر قرار باشـه شما از چیـزی خودت خبر  داشتـه باشی و سرکتاب  بشما بگه پس دیگه سرکتاب برای چیه ؟

اگر کسی  خودش  بدونه  مشکلش  چیه که دیگـه به سرکتاب نیاز نداره البته تجربه به من میگه معمـــولا افرادی که دچار  سحرهای  سنگین هستند اثرات سحر در آنها نهادینه شده ناخوداگاه بدنبال بهانه ای هستنــد

تا دعاهای سفارش سرکتاب خود را انجام ندهند بحث با  این افراد معمـولا بیخودیــه تا یک روز بحال خودشون بیایند. بنابراین به سرکتاب خود بسیار اهمیت بدهید و زندگی خود را متحول کنید.

بعد از سفارش سرکتاب باید چکار کرد

بعد از سرکتاب باید دعاهای خاص خود را به استاد عامل سفارش بدید و آنهارا بهمراه راهنمایی های لازم بگیرید و با جدیت تمام در جهت رفع موانع و پیشرفت خود تلاش  کنید. و بعد اگر کسی خواست میتونه مکملهای خاص خودش را هم با نظر استاد عامل بگیره .

دعانویس کیست و چگونه فردی است

دوستان توجه کنند دعانویس یک اصطلاح عامیانه است و با استاد علوم غریبه فرق میکنه دعانویسها معمولا آنچه که من از بچگی دیدم افرادی با قیافه های عجیب وگاها ناپسند و با یه مشت ریش و پشم کثیف که معمولا یک دخمه در اختیار دارندو روزگار میگذرانند. آنها دعاهایی را نه از روی استادی و استفاده از علوم غریبه بلکه از روی تقلب و در حد آگاهی ناقص خود مینویسد که گاها شانسی جواب هم میگیرند. و دسته ای دیگر هم که با شیاطین کار میکنند که آنها بسیار خطرناک هستند چون وقتی سفارش سرکتاب میگیرند با شیاطین ارتباط برقرار میکنند و دعاهای آها هم شیطانی هستند دعاهای شیطانی ممکن است خیلی زود هم جواب بدن اما این نکته

سفارش سرکتاب

مهم را در نظر داشته باشید که شیطان هیچوقت به انسان کمک نمیکنه بلکه با کلک به شما اعتمادتون را جلب میکنه به اینصورت که اول در سبز را نشون میده و جواب میگیری و خوشحال میشوی اما بعد چنان میزنه زمین که آرزو میکنی ای کاشک برمیگشتی پله اول و شک هم نمیکنی ممکنه کار شیاطن دعا باشه فکر میکنی اشکال از خودت بوده. در حالیکه یک دعانوشتن کار خاصی برای شما نمیکنه بلکه برای کمک به حل مشکلات نیاز به یک استاد علوم غریبه است که با توجه به سالها شاگردی نزد استادان واقعی و تحقیق و تجربه و قدرت ارتباط بتونه تشخیص بده چکار باید انجام بده و چطوری پیش بره که اصولی کار انجام بشه .

لطفا برای سفارش سرکتاب فقط روی واتساپ  یا تلگرام یا ایتا  پیام بدید

و لطفا کسی زنگ نزنه اولویت با تلگرام بعد واتساپ و در آخر با ایتا است

09011876393

 

Visits: 420

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 20 =

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل