دسته‌بندی نشدهراهنماییقانون جذبی و موفقیتمطالب خواندنی

جذب موفقیت و رسیدن به آرزوها بدون دعا گرفتن و استفاده از انرژی درون

بدون دعا گرفتن چگونه به خواسته ها و اهداف خود برسیم

جذب موفقیت و رسیدن به آرزوها بدون دعا گرفتن و سرکتاب کبیر با استفاده از انرژی درون

جذب موفقیت

خیلی از دوستان می پرسند آیا راهی برای رسیدن به خواسته ها بدون دعا گرفتن و سرکتاب کبیر و انگشتر موکل دار و بخورات و کلا این چیزها هست. باید بشما عزیزان بگم دعا گرفتن یکی از راههاست و انسان به تجربه راههای زیادی را برای جذب موفقیت و رسیدن به خواسته ها و آرزوها پیدا کرده

خیلی از راهها در جهان مشترک است و بعضی مختص کشور و یا شهر و یا حتی قبایلی در جهان است و حتما نیاز به سرکتاب و دعاهای علوم غریبه و انگشتر موکل دار یا استفاده از بخورات و مهره مار و خرمهره و یا این چیزها نیست همه اتفاقات در افکار و اعمال و در نهایت در ارتعاشات درونی ما صورت می گیره که موجب جذب موفقیت و رسیدن به آرزوها میشه و توجه به راهنمایی های زیر میتونه در این راه بشما کمک کنه. در واقع خداوند برای ما راههای زیادی گذاشته که با رعایت اصولی خاص بتوانیم از این دنیا استفاده لازم را ببریم

هشت رفتار مشترک بین افراد ناموفق

١. هر روز ساعت‌ها تلويزيون تماشا می‌کنند.
٢. هيچ‌گاه هدف‌گذاری نمی‌کنند.
٣. هميشه از همه انتقاد می‌کنند.
٤. از تغييرات می‌ترسند.
٥. هميشه كينه به دل دارند.
٦. در مورد بقيه افراد همیشه غیبت می‌کنند.
٧. فکر می‌كنند كه همه‌چيز را می‌دانند.
٨. ديگران را مسئول شكست‌های خود می‌دانند و خود را بدشانس میدانند

 

جذب موفقیت برای رسیدن به خواسته ها و آرزوها بدون گرفتن دعا

توقع خود را بالا ببرید… برای خلقت هستی خواسته تان اندازه یک نقطه است مهم نیست که خواسته قلبی تان چه اندازه بزرگ باشد فکر کنید که این خواسته هم اندازه یک نقطه کوچک است. ممکن است خواستار داشتن خانه، ماشین  تعطیلات، پول، همسر دلخواه، شغل رویایی و یا فرزند باشید.

ممکن است بخواهید که بدن سالم و سلامتی داشته ، امتحاناتتان را با موفقیت پشت سر بگذارید و به کالج خاصی وارد شوید، بازیگر ، وکیل یا نویسنده شوید. مهم نیست که چه می خواهید، تصور کنید که خواسته تان به بزرگی یک نقطه است. چون برای نیروی جذب عشق خواسته و آرزویتان کوچک تر از یک نقطه است.

قانون پذیرش

جذب موفقیت

اینکه چطور با خودتان حرف می زنید، حداقل 95% از فکر و احساس شما را مشخص می کند. ذهن ناخودآگاه گفته های درونی شما را به عنوان دستور می پذیرد.

برای جذب موفقیت همواره با خودتان گفتگوهای مثبت، سودمند و موثر داشته باشید و اعتماد بنفس خود را بالا ببرید حتی هنگامی که احساس خوبی ندارید

استفاده از قوانین جذب موفقیت برای تحقق آرزوها

شما باید پیام های جدیدی را از افکار خود ساطع کنید. باید باور کنید و احساس کنید که پولدار شده اید. باید تجسم کنید که چنین ثروتی را بدست آورده اید و جالب اینجاست که به محض آن که تجسم می کنید پولدار شده اید حس و حال خوبی به شما دست می دهد و سپس پول به سوی زندگی تان می آید.
تنها دلیلی که باعث می شود عده ای از مردم به حد کافی پول نداشته باشند این است که با افکار خود راه ورود پول به زندگی شان را مسدود می کنند.هر نوع فکر و احساس منفی موجب می شود چیزهای خوب از جمله پول و ثروت از شما دور شود. این طور نیست که کاینات پول و ثروت را از شما دریغ می کند، زیرا پولی که شما نیاز دارید به شکل نامرئی در عالم هستی وجود دارد

جذب موفقیت و رسیدن به آرزوها چه کنیم تا آدمهای خوبتر را جذب کنیم

خیلی راحت است؛ خودمان خوب باشیم، همه را دوست داشته باشیم، به بدیهای افراد فکر نکنیم و اصلا از این نترسیم که نکند فردی با این اخلاق ناپسند نصیب ما شود و یا نکند دوستی با این مشخصات در زندگی ما قدم بگذارد. (همیشه بدانیم که ما آنقدر خوب هستیم که افرادی که شاید مریض باشند از همنشینی با ما درمان شوند.

پس اصلا به همنشینی با افراد مریض فکر هم نکنیم) البته ناگفته نماند که خالق طبیعت به وسیله‏ های گوناگون گاهی افراد را امتحان می‏کند که این از دست ما خارج است من به همان چيزي كه بيشتر در فكرش هستم ، تبديل مي شوم و دقيقا” همان را جذب مي كنم اين قانون جذب است . بنابر این سعی کنید به تمرین قانون جذب بیشتر توجه کنید

مدیریت پول و سرمانه

یکی دیگر از عوامل جذب موفقیت مدیریت پول است پول تغییر شکل انرژی است جریان انرژی را حفظ کنید. سیستمی را طراحی کنید تا انرژی پول از طریق شما به جریان بیفتد. پول مثل یک جریان رودخانه است. وقتی شما مثل سدی روی این جریان قرار می گیرید و در مسیر آن مانع ایجاد می کنید پول راکد می ماند و جریان پیدا نمی کند.

خسیس بودن مانع جریان انرژی است

وقتی پول را بیش از اندازه روی هم جمع می کنید و ذخیره می کنید، جریانی را که باید از شما عبور کند، بچرخد و به دست دیگران برسد و دوباره در این چرخه به شما برگردد می ایستد. ۱/۱۰ از پولتان را عشریه بدهید. هدیه بدهید. بدون چشمداشت ببخشید تا این چرخه بچرخد و همیشه حرکتش را حفظ کنید.

قوانین طلائی جذب موفقیت

جذب موفقیت

با انسانهای نادرست، کار نکنید

جذب موفقیت شانسی نیست در خرید و فروش، شراکت، استخدام و یا کار کردن برای دیگران، باید در مورد سلامت اخلاق و درستی طرف مقابل  تا آنجا که می توانید تحقیق کنید.
اگر متوجه شدید که طرف شما اهل دروغ، پنهانکاری، تقلب و … است باید بدانید که تمام این ویژگیها در مورد شما نیز اعمال خواهند شد.
حتی برخی روانشناسان معتقدند که اگر به صورت شهودی و بدون دلیل و مدرک، نسبت به کسی حس بدی پیدا کردید، در معامله با او اندکی تامل کرده و بیشتر بررسی نمائید حواستان باشد که با چه کسی معامله می کنید، نمی شود با یک آدم بد، یک معامله خوب کرد

Views: 131

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل