دسته‌بندی نشدهمطالب خواندنیمطالب مهم

اسم همسر آینده چیست آیا میشه با سرکتاب فهمید یا از راه دیگری

اسم همسر آینده در زندگی

اسم همسر آینده من چیست آیا می شود با سرکتاب کبیر فهمید یا از راه دیگری ؟ آیا از روز اول برای من شخص خاصی معین شده؟

اسم همسر آینده

آیا سرکتاب کبیر یا هر سرکتابی می تواند نام همسر آینده را مشخص کند

شاید این سوال خیلی از افراد بوده حتی خودم هم وقتی چهارده سال بیشتر سن نداشتم گاه به این قضیه فکر کرده بودم ولی آیا کسی می تواند به من بگوید نام همسر آینده ما چیست و با سرکتاب کبیر یا فال کسی می تواند به ما در فهمیدن این موضوع کمک کنه . در واقع همین الان هم خیلیها این سوال را از من می کنند که باعث شد در مورد آن مطلب بنویسم . و باید بگویم پیدا کردن نام همسر آینده ربطی به سرکتاب کبیر ندارد و از راههای دیگری می شود حدودا فهمید.

ابتدا باید دید که همسر آینده ما چطور تعیین میشه؟

آیا از ابتدا برای ما شخصی در نظر گرفته شده ؟ در طول زندگی ما هیچ جیزی قرار نیست از اول برای ما مشخص بشه که تا ابد همون ادامه داشته باشد و همان اتفاقات دقیقا اتفاق بیفتد  همسر آینده هم از این قاعده مستثنی نیست. شما در هر لحظه از زندگی ممکنه در حال تغییر باشید انسانها همه تقریبا در یک شرایط به دنیا می ایند ولی افکار و رفتار و اعمال و حتی عقاید آنهاست که آینده  را تعیین می کند

افراد موفق چه کسانی هستند

شاید دیده باشید و یا برای شما سوال باشد چرا اکثر پزشکان فرزندان آنها یا پزشک هستند و یا موفق این بخاطر این نیست که ژن انها فرق داره و یا اینکه خداوند خانواده آنها را اینگونه آفریده بلکه وقتی فرزندی در چنین خانواده ای به دنیا می آید از اول با پزشکان و امور پزشکی برخورد داشته و این افکار در آنها زیاد بوده و موفقیت والدین را مرتب به چشم خود  دیدن و این حس در آنها وجود دارد که می توانند موفق باشند حتی به همسری در حد خود فکر می کنند. و این نیست که با یک دعا برای پیدا شدن همسری خوب همسر مورد نظر را پیدا کنید بلکه این شخصیت و رفتار و کردار شماست که همسری را در مسیر شما قرار میدهد با خصوصیاتی که جذب می کنید و اگر او را نمی پسندید باید اشکال را در خود پیدا کنید .

اسم همسر یا افراد چه تاثیری در فقر و ثروت دارد

معمولا افراد فقیر در خانواده خود فقط از فقر و نداری  ناله و شکایت می کنند که این موجب ایجاد ارتعاشات منفی می شود آنها فکر می کنند اگر فقط بتوانند شغلی داشته باشند که شکم خود را سیر کنند کار بزرگی انجام داده اند و بیش از این هم برای آنها تقدیر نمی شود مگر اینکه اتفاقی افکار و مسیر زندگی آنها را عوض کنه که اون اتفاق هم با تفکر شخص و یا خواندن همین مطالب ممکنه بوجود بیاد برای جلب رزق روزی می توانید از خواص آیه الکرسی مغربی بهره مند شوید که در مورد آن در سایت نوشتم

اسم همسر آینده چگونه مشخص می شود

اسم همسر آینده هم برای انسان به همین ترتیب مشخص می شود البته نه فقط یک اسم منظور از اسم اینجا یک شخصیت حقیقی است که یک نام دارد اما همینطور که به سن ما افزوده می شود تجارب خاص خود را پیدا می کنیم و عقاید و افکار و عقاید خاص خود و مرتبا ممکنه این افکار و عقاید تغییر کنند و موجب تغییری در اعمال ما شوند خصوصا در عصر حاضر که این تغییرات خیلی بیشتر شده امروز ممکنه ده نفر که با اسامی مختلف در زندگی ما برای ازدواج در آینده و اسم همسر آینده مشخص شود و یک نفر امتیاز بیشتری داشته باشد و ماه یا سال دیگه دیگه کسی که حتی جزو نفر صدم هم نبوده چون تا اون موقع شاید خیلی از خصوصیات ما عوض شده باشد

آیا اسم همسر آینده میتونه تغییر کند

گاه فقط با عوض کردن راه خود از خیابانی که هرروز از آن عبور می کردیم در خیابان جدید با شخصی آشنا شوید که تمام مسیر زندگی شما را عوض کند و اسم همسر آینده عوض بشه. فکر کنم الان کل مطلب را گرفته باشید. در ازدواج هم همین قانون برقرار است امروز ممکنه اسم کسی برای شما مشخص شود که شاید هنوز حتی او را نمی شناسید.

ولی یکسال بعد با او آشنا شوید و بعد از مدتی شرایط عوض بشه و اسم دیگری وارد سرنوشت شما بشه و بین شما و شخص قبلی اتفاقاتی خواهد افتاد که منجر به جدایی شود و شخص دیگری وارد سرنوشت شما بشه اما شما هنوز به اون شخص قبلی علاقه دارید و اصرار به ازدواج با او دارید در حالیکه شما اصلا برای او در نظر گرفته نشدید و حتی دعایی برای جدا نشدن بگیرید مانند قطعات یک پازل که با هم همخوانی نداشته باشند و شما مدام در فکر یک راه هستید که ان قطعات را در کنار هم قرار دهید.

آیا سرکتاب نام همسر آینده را مشخص میکند؟

حال بعضی افراد می پرسند آیا سرکتاب می تواند بگوید اسم همسر آینده ما چیست متاسفانه باید بگویم خیر هیچ سرکتابی نمیتواند چنین چیزی را مشخص کند و اصلا ربطی به سرکتاب ندارد گر چه با احضاراتی خاص و سوزاندن بخورات مناسب با راهنمایی موکل میشود به اسمی رسید ولی ارزش آنرا ندارند چون اولا با اینکه فقط یک اسم است اما مراحل سختی دارد تا تک تک حروف حرف اسم را پیدا کرد و فقط این اسم بر اساس آینده است و می تواند این اسم باز در آینده تغییر کند پس هزینه ای بسیار زیاد برای فهمیدن اسم همسر آینده که می تواند تغییر کند نباید ارزشی داشته باشد و اینقدر مهم نیست.

بسته شدن بخت

گرچه گاها ممکنه کسی سحر داشته باشد و یا عواملی ماورایی باعث بسته شدن بخت او شده باشند و نیاز به بختگشایی باشد و یا همزاد بد داشته باشند و مشکلات دیگر که آنها خود می توانند در رسیدن به خواسته های بحق خود هم ایجاد موانع کنند

مثلا کسی قرار است با فردی بسیار مناسب ازدواج کند اما سحر ایجاد اختلال می نماید مانند کسی که قطب نما را برداشته و به راه افتاده تا به مقصد برسد  فکر می کند همه چیز بر وفق مراد است اما غافل از اینکه یک نفر قطب نما را دستکاری کرده و ما در جهت درست قرار نداریم که سر از ناکجا آباد بیرون خواهیم آورد.

پس بهتره همیشه سحرها و موانع خود را از بین ببریم. دنیای ما در عین سادگی بسیار پیچیده است و کسی موفق است که قوانین این بازی را بهتر از همه بداند و بهتر از همه عمل کند.

اسم همسر آینده

Views: 1797

نوشته های مشابه

‫6 دیدگاه ها

  1. انشاءالله مشکل همه عزیزانی که به این وب سایت مراجعه میکنن حل بشه،🌠اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.🕋به حق محمد(ص) و دوازده امام معصوم (علیهم‌السلام) مشکل ازدواج و مالی تمامی شما عزیزان حل بشه،(هر چند من خودم به هر دو گرفتارم)

  2. سلام لطفابرای گشایش بختم دعاکنیدکه یه بخت خوب قسمتم شه.لیدا
    یه دنیاسپاس

  3. سلام سید تون خدا من مشکل طلسم و همزاد برا ازدواج دارم اگه کسی حرفی از خواستگاری ازم میزنه نیومده میره سنم هم داره بالا میره میشه زحمت بکشید دعای شفاهی به نیابت و برام انجام بدین یه عمر سپاسگذارم ازتون 🙏🙏🙏

  4. سلام سید بزرگوار وقتتون بخیر راستش من برا ازدواجم مشکل دارم و مثل اینکه همزاد بد دارم که مانع ازدواجم میشه خیلی حالم خرابه بیزحمت برام یه دعا انجام بدین نفستون حقه انشاالله که با این کار مشکلم حل بشه همیشه دعاتون میکنم ممنونم تشکر .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + شش =

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل