مطالب خواندنی

از کجا بفهمم موکل دارم؟

موکل داشتن و موکل گرفتن را خیلی ها علاقه دارند و فکر میکنند که میتوانند براحتی موکل بگیرند یا کسی به آنها موکل بده عزیزان موکل رحمانی نه گرفتنی است نه دادنی نه خریدنی فقط موکلین شیطانی قابل تسخیر هستند که من بهتون پیشنهاد میکنم هرگز بدنبال تسخیر موکل نباشید.اما سوال اصلی این است که از کجا بفهمم موکل دارم؟

آیا من موکل دارم؟ (چگونه بدانیم موکل داریم یا نه؟)

این سوال خیلی از افراد علاقمند به موکل است و از من درخواست میکنند از کجا بفهمم موکل دارم؟ ببینم که موکل دارند یا خیر. بهتره بدانید با درخواست سرکتاب کبیر هم همیشه نمیشه فهمید کسی موکل داره یا نه گاه با بررسی برای افرادی مشخص میشه. اما بهترین راه برای اینکه بفهمیم کسی موکل دارد یا خیر این است که از نزدیک بررسی شود.

ازکجا بفهمم موکل دارم یا نه؟ - آیا میتوان موکل استخدام کرد؟
آیا می توان موکل استخدام کرد؟

آیا استخدام موکل خوب است؟

هرگز از روشهایی که برای استخدام موکل ارائه میشه استفاده نکنید. چون این روشها همگی قسم ها و عزیمت هاییست که اگر موفق شوید همه را بدرستی تا آخر انجام دهید اون موکلین را با طلسم صبی یا هر نوع طلسم دیگر به زور تحت امر می کنید. اما اون موکل حکم یک شیر درنده در قفس را دارد که هرگاه که موفق به رهایی شود تلافی تموم اون بلاها و اسارت را سرتون درمیاره. و اینکار را معمولا کسانی انجام میدهند که قدرتهای خاص دارند که آنها هم ممکنه بلاخره یک اشتباه کنند و گرفتار خواهند شد.

آیا می توان با پول موکل گرفت؟

یک چیز هم که این روزها باب شده و مرتب سر مردم کلاه میذارند موکل دان است و بعضی حتی موکل فروشی راه انداختند انگار که موکل هندوانه است. و افراد ساده اندیش هم حتی دیدم که برای موکل داشتن ده میلیون دادن که کسی بهشون موکل بده و پول اون بدبخت را کشیدن بالا و دیگه هم جوابشون را ندادند. دوستان عزیز هیچکس توی دنیا نمیتونه به کسی موکل بده. هر کس بشما چنین حرفی زد و یا جایی دیدید بدونید طرف کلاهبرداره. مراقب باشید پول بی زبون خودتون را به این افراد حرام خور ندهیدو بدنبال موکل تسخیری داشتن نباشید.

بهترین موکل برای انسان (از کجا بفهمیم موکل داریم؟)

راه خیلی بهتری برای موکل گرفتن هست. البته ممکنه زمان ببره ولی بی خطره و آن هم با اثبات کردن خود است اما صددرصد هم نیست. یعنی باید خود را پاک و پاکیزه کنید و از گناهان و تعلقات دنیوی و حسادت و دشمنی و بدیها و پلیدی ها دور شوی و مرتب ذکر بگی و نام موکلین هفته را مرتب به تعداد نامشون در اعداد ابجد ذکر بگویید. اونموقع موکل داشتن ممکن و خودشون میتوانند شما را انتخاب کنند. موکل گرفتن راه و رسم مخصوصی را دارد اما یکی از این روش ها خرید انگشتر موکل دار می باشد، که توسط یک استاد مجرب و ماهر موکل دار شده باشد.

ویژگی های یک موکل خوب
ویژگی های یک موکل خوب

ویژگی های یک موکل خوب چیست؟

ویژگی‌ های موکل ‌هایی که وظیفه انجام کار یا عملی به آن‌ها سپرده شده عموماً شامل این موارد است:

 • این نوع از موکل ‌ها دارای قدرت و توانایی بالایی هستند که به آن‌ها اجازه می‌دهد وظیفه‌ای خاص را به خوبی انجام دهند. فرشته‌هایی که به انجام کار یا عملی سپرده شده‌اند، باید دقت و صحت بالایی داشته باشند تا وظیفه خود را به درستی انجام دهند.
 • این موکل ها باید به طور کامل و پایبند به وظیفه خود عمل کنند و هرگونه اشتباه یا ترک وظیفه را جلوگیری کنند. فرشته‌های انجام کار یا عملی باید به عنوان نگهبانان امانت محسوب شوند و همواره به وفاداری و اخلاق در انجام وظیفه خود توجه کنند.
 • این موکل ‌ها باید دارای دانش و آگاهی کافی در زمینه وظیفه خود باشند تا بتوانند به خوبی آن را انجام دهند. موکل های انجام کار یا عملی باید قادر به حفاظت از افراد یا موارد مورد نظر خود باشند و در مقابل هرگونه خطر یا تهدید، آن‌ها را محافظت کنند.
 • این موکل باید دارای رحمت و شفقت نسبت به افراد یا موارد مورد نظر خود باشند و در هنگام انجام وظیفه، با دلسوزی و محبت عمل کنند. این ویژگی‌ها بستگی به نوع وظیفه و مسئولیت فرشته مورد نظر دارد و ممکن است در هر موکل متفاوت باشد.

نشانه های داشتن موکل چیست؟

 احتمالا تا اینجا فهمیده اید که از کجا بفهمم موکل دارم یا نه و اینکه موکل چیست؟ ولی با این حال تمام این موارد کافی نیست. البته خیلی ها ذاتا موکل داشتن و دارند از لحظه ای که بدنیا میان و نشانه هاش اینه که خیلی از سوالات را با اینکه چیزی ازش نمی دونند جوابشون بهشون الهام میشه و یا در موقعیت های مختلف که امکان داره آسیب ببینند در آخرین لحظه نجات پیدا می کنند یا براحتی به اون چیزهایی که میخوان بدون زحمت می رسند. و یا اگر کسی  آزارشون بده خیلی زود طرف یک طوری مجازات میشه.

این افراد موکل داشتن و ممکنه تا آخر عمرشون هم اینو نفهمند چون سعی بر ارتباط نداشتن و یا راهشو بلد نبودن و یا اصلا نمیدونستند چرا این اتفاقها براشون میافته. که با تمرکز و ارتباط کلامی و ذکر در خلوت و سوزاندن بخورات مناسب میشه با آنها ارتباط برقرار کرد و کم کم این ارتباط را قوی کرد. 

دوستانی که توانایی هزینه کردن برای دعای کتبی را ندارند در تمامی سایتهای ما میتوانید تقاضای دعای شفاهی رایگان دهید. و توجه کنید که درخواست سرکتاب کبیر رایگان نیست.

شماره تماس برای واتساب و تلگرام (فقط پیام) 09011876393

جمع بندی

در انتها برای اینکه متوجه شوید، موکل دارید یا خیر، بهتر است از روشی صحیح و درست استفاده نمایید. باید توجه کنید که در قبال کلاه برداری های افراد سود جو، به دام نیوفتید و از هزینه های بیهوده دوری کنید.

سوالات متداول از کجا بفهمم موکل دارم

چگونه بدانیم موکل داریم؟
برای دانستن اینه از کجا بفهمم موکل دارم یا نه می توان از طریق سرکتاب کبیر این موضوع را فهمید ولی در بسیاری از موارد نیاز است که از طریق بررسی فرد به این موضوع رسید.

آیا می توان موکل استخدام کرد؟
هرگز از روشهایی که برای استخدام موکل ارائه میشه استفاده نکنید. چون موکل حکم یک شیر درنده در قفس را دارد که هرگاه که موفق به رهایی شود خسارات جبران ناپذیری را برای شما به وارد خواهد کرد.

چه موکلینی قابل تسخیر هستند؟
از بین موکلین رحمانی و شیطانی، موکلین رحمانی نه قابل خریدن هستند نه قبلیت تسخیر دارند. از بین موکلین فقط موکلین شیطانی را می توان تسخیر کرد.

Views: 90364

نوشته های مشابه

‫341 دیدگاه ها

 1. سلام آقا سید عزیز
  برای من هم دعا کنید تا خدا گره از کارم باز کنه
  چند سالی هست که مشکلاتم زیاد شده و دست آدم های بدذات اسیر شدم
  دعا کنید خدا از سر تقصیراتم بگذره و مشکلاتم رو حل کنه
  رسول هستم فرزند خوشقدم

 2. سلام اقا سید برای جواد 42 ساله یک دعای باطل السحر قوی بخوانید که دچار سحر وبستگی وسنگینی تو بخت واقبالش افتاده ازتون خواهش می کنم یک دعا هم در حقش کنید که یک بخت نیکو نصیبش شود وسروسامانی یابد

 3. سلام سید تروخدا ی دعای شفایی برای زندگیم بخون خانواده شوهرم خیلی اذیت میکنن همش از شوهرم پول زور میگیرن شوهرمم بی زبونه سادس بااینک تا حالا هزارتومنی بدردش نخوردن حتی عروسیشم قرض کرد گرفت جهازشم چکی آورد خیلی اذیت میشم خیلی غصه میخورم حتی اینقد اذیتمون کردن بچم توشکمم مرد بخدا دیه نمیکشم همه خانوادگی ب شوهرم زور میگن شوهرمم چیزی نمیگه حتی عموی شوهرم از پدرشوهرم بدتره خیلی در حقمون ظلم کردن ولی متاسفانه شوهرم یجوری رفتارمیکنه ک انگار ما ب اونا بدکردیم سوارش شدن دارم دق میکنم از غصه توروخدا دعا کنید دست از سرمون بردارن

 4. سلام استادخداقوت.سواالی داشتم اگه امکانش هست جواب بدین…من یه فردی هستم که تازگیا بایه خانوم بصورت اتفاقی آشنا شدم…ایشون به ادعای خودشون دارای موکل رحمانی به تعداد9عدد بصورت مادرزادی هستن.ایشون ادعا میکنند که یکی ازموکلهاش متعلق به من بوده که دست ایشون به امانت مانده..واقعا ایشون هم یه خانم معتقد وپاکی هستن…حالا من موندم چیکاربایدبکنم؟جواب بدین خیلی ممنون میشم

 5. سلام برای دفع چشم زخم شدید ازیوسف فرزند جیران. دعای قوی کنید

 6. سلام. اقا سید خواهش می کنم یک دعای باطل السحر قوی برای جواد فرزند منیره بخوانید که طلسم وبستگی وسنگینیش رفع شود ویک دعای دفع همزاد قوی براش بخوانید

 7. سلام استاد خواهش میکنم ب منم دعا کنید مشکلات زندگیم برطرف بشه از ته دل سپاسگزار میشم.

 8. سلام سید عزیزخداوند بشما جزای خیرعنایت فرماید.که در مورد موکل ونهی ان نوشتید.بعضی ها درسایتها غیر تخصصی روش احضار وعزائم میگذارنند.ومتاسفانه بعضی از جوانها ازسر کنجکاوی یا هرچیز دیگر دنبال این اعمال میروند واخرکار از تيمارستان سر در می اورندخدا عاقبت همه را ختم بخیر کندحقیر گناهکار بحق شما دعا میکنم.بتازگی دخترخانمی ازطریقی بابنده تماس گرفته بود والتماس میکرد هرچه بخواهی میدهم یک جن میخوام.ودنبال تسخیر جن هستم کمکم کن هرچه نصیحت کردم فایده نداشت‌.بعداز کلی پرسش.گفت میخوام معشوقم برگرددگفتم اگرشرعی است این راه کار است نه تسخیر.در اخر جواب داد من با قران وخدا کار ندارم از روش تسخیر میخوام انجام بشود.پناه میبرم بخدا.التماس دعای خیر برای بندگان خدا

 9. سلام وقت بخیر آقا سید بنده هم سحر و جادو دارم خیلی جاها رفتم و هزینه کردم ولی نتیجه آنچنانی ندیدم تو روبه جد بزرگوارت قسم میدم برای من هم دعای سرکتاب شفاهی باز کید به خدا قسم دارم اذیت میشم

 10. سلام سید بزرگوار .. نحسی در زندگی من بیش از حده ….‌‌یکعمر جلوی چشم مردم بودم اما کسی هیچ وقت منو برای ازدواج ندید تک و تنها هستم سرطان داشتم الان قرص افسردگی می خورم ….مادرم با ۷۶یال سن تو سرما و یخ بندان دستفروشی می کنه وسط نمی تونه وابسته خیلی لرزش داره یه برادرم زندانه بخاطر مواد یه برادر آنقدر شیشه کشیده مغز معیوب شده به برادرم یکساله طلاق گرفته اومده بقل دست مادر مستاجرم نشسته هیچ کدو درآمدی ندارند خواهرم با دخترش کارتنخوابه شبها گرمخپنه شهرداری می خوابند از پس شم خبرنداره …..ما همه م یک بیمار افسرده و تنگدست هستیم …… من خودم بیش از حد بدشانسم مثلا نانوایی برم با اینکه نان زیاده به من برسه تموم می شده هر چی دکتر بد د نخوره میوه خراب برای کنه تمام دلخوشیم یه گربه بود که الاند۷ ماه و ۱۶ روزه گم شده انگار بچم گمشده تو رو خدا دعا کنید از این همه بلا و گرفتاری رها بشیم ..‌‌‌‌پدریه نابینای دورکر. بود که فوت کرد خواهرم از مستمری ناچیز مادرم برمیداره مادرم مجبوره بره دستفروشی تا مخارج زن کی رو تامین کنه ما بغیر از خدا هیچ کسی رو نداریم نه دوستی نه فامیلی تو رو خدا برامون دعا کنید ..‌‌رحمت و نعمت الهی بسمتمونبیاد کریم پیدا بشه برادرم آزاد بشه مار خوب نصیبش بشه اون یکی برادرانم کار خوب پیدا بشه تا مادرم اینهمه عذاب و سختی نکشه من خودم کار می کردم حقوق بخور نمیر اما فقط شکممون سیر می سه با سیب زمینی و تخم مرغ دعا کنید خداوند نذ ی فرجی یه آرزو هم دارم دعا کنید برآورده بشه یا حق ببخشید زیاده گویی کردم با هزاران درد داریم التماس دعا سید بزرگوار حق پشت و پناهتون بی صبرانه منتظر نفس حق و دهی گره گشای شما به درگاه اخدیت هستم

 11. سلام سید ی دعایی برای من همیشه بخون از جلویی چشم همه دوستان اشنا هم قیب بشم الان تو کمپ ترکه اعتیادم تور خدا بیام بیرون خیلی اعصابنی هستم

 12. سلام من نیاز شدیدی به پول دارم خواهش می کنم یک دعای قوی کنید از جایی که انتظارشو ندارم بدستم پول کافی برسه با تشکر

 13. سلام ودرود خدا برکسانی که برای نجات انسان از دست شیاطین تلاش میکنند
  استاد برا منم دعا کنید انگار کسی جلوتر ازمن همه چیو به هم میریزه اوایل کارم خوب پیش میره ی دفعه گره روی گره نمیدونم شاید همزاد دارم

 14. سلام سید .من چند ساله برای آزمون آموزش پرورش میخونم قبول نمیشم ذهنم کم شده استرس میگیرتم .دعا کنید توروخدا امسال من دیگه من قبول بشم و در تمام مراحلش موفق بشم .چون خیلی از گرفتاری های من وخانوادم حل میشه

 15. سلام آقاسید.اقاسید زندگیم زندگی بچه هام همه به هم ریخته از4سال پیش که همزمان 2تا عروس آوردم هرروز توخونه مون دعوا دادگاه و پاسگاه مریضی دیگه واقعا خسته شدیم.درضمن خونه هر2پسرام دعا پیدا کردن ولی قبول نمیکنن.من3پسر دارم 2تا ازدواج کرده ویکی مجرد.پسرام خیلی خوب وحرف گوش کن بودن مخصوصا پسر بزرگم.ولی الان اصلا انگار حرف مارو نمیشنون.الان2سال هست که پسرم عصبی شده و مرتب فکر می‌کنه کسانی درحال کنترل او هستن و بعضی اوقات من و پدرش رو میبینم که یواشکی مواظبش هستیم.هرچی قسم میخوریم باور نمیکنه وار ما متنفرشده وحرف گوش نمیکنه پسرمجردم هم همینطوراصلا حرفهای مارو نمیشنوه و فراموش می‌کنه و اهمیت نمی‌ده.اصلا هیچ کارما درست در نمیاد.هرچی می‌خریم ضررمیکنیم.منزل مان فروش نمیره.ازهمه بدتر همه مان عصبی و روانی شدیم.اقاسید تورو به خدا کمکم کن دیگه از پا دراومدیم وخسته شدیم.بچه هام دارن از دست میرن.بدون علت بیکارمیشن .امیدم اول به خدا بعد دعای شماست.ببخشید زیاد صحبت کردم.اسمم ناهید مادرم لطیفه.اسم همسرم اکبر مادرش سلطنت

 16. سلام اقا سید. درود خداوند بر شما باد. برا من هم دعا کنید اینده خوبی داشته باشم ممنون میشم.

 17. سلام وقتتون بخیر. درود خداوند بر شما باد. خیلی اطلاعات خوبی بود ممنون که مارا اگاه ساختید.من بعضی وقت ها حس میکنم یه کسی توسط افکار به من یه چیز هایی میگه و وسط همین حرف ها دیگه چیزی نمیگه و نصفه میمونه حرفاش که حس میکنم انرژیش تموم میشه و دوباره چند لحظه بعد از طریق فکرم باهام حرف میزنه این نشانه موکل هست یا خیر؟

 18. سلام سید لطفا برای خواهرانم دعاکنید نامزدیش بهم خورده خیلی اذیته توروخدا دعاکن نامزدش برگرده

 19. سلام.مدت 18, ساله خونه ای بابدبختی وکارگری ساختم دوتا دختر دارم.که تمام اسنادم درست هستن شخصی بازور وپارتی خونم تخریب کرد ومادربدر روزگار کردوبعدچه مکافاتی کشیدیم.هرکارمیکنم یکم گرو دو هست وهمش دردسر برام درست میشه مهمون روان‌پریش شدیم مثل روانی‌ها نمی‌دونم چکار کنم.دستم از همچی کوتاهه.شباتاصبح ههممون بعداز یکسال فقط گریه وناراحتی داریم وهمش نفرین به تخریب گر.لطف کن کتابی بازکن باهرصورت کمکی کن که همه ماداغونیم.ممنون

 20. سلام دوست عزیز منم مثل خیلی از دوستانی که مشکلاتشون رو بیان کردند مشکل خاصی دارم ولی نمیدونم ایراد کارم از کجاست هر چی تلاش می‌کنم برای زندگیم هر چی دوندگی میکنم هیچ وقت پولم جمع نمیشه و همیشه ۸ گرو ۹ هست نمیدونم چرا با اینکه هیچ وقت برای کسی بد نخواستم و کار به کار کسی هم ندار م با د و تا بچه زندگیم همیشه پریشونه و پر از اضطراب لطفا اگر امکان داره برای منم دعا کنید واقعا منم خسته شدم از این وضع نمیدونم جواب همسرم وبچه هام رو چی بدم با خدا آیا همزاد دارم یا کارم از جای دیگه عیب داره خودم بی خبرم راهنماییم کنید لطفا با تشکر

 21. سلام اقا سید. سال نوتونم مبارک. اقاسید بد جوری گرفتاریم خواهش می کنم به روح 14 معصوم قسمت می دم مشکلات جعفر رو حل کنید باباش بشدت از ناراحتی وغم وغصه مریض شدم نمی دانیم کی جعفر رو طلسم کرده که زندگیش از هم پاشیده دچار طلسم شده سحر وبستگی وهمچنین انرژی منفی دعا باعث سردی ودوست نداشتن وجدایی از طرف خانمش شده که هیچ تمایلی به زندگی با جعفر راندارد تورو به قران وبه روح موسی بن جعفر قسمتون می دم طلسمشو باطل کن با دعای قوی موکل دارت ویک دعای باطل السحر قوی براش بخونید که هر سحر وجادو وبستگی وانرژی منفی دعا باطل شود وویک دعای محبت وبیقراری برای الهه وجعفر بخونید که عشق وعلاقه الهه نسبت به جعفر بیشتر شود خواهش می کنم یک دعای برگشت قوی برای الهه بخونید که زودتر به خانه اش برگرده با تشکر

 22. سلام استاد برام دعای شفاهی بفرماییدنامزدم رفته میخوام برگرده خیلی ناراحتم لطفا دعابفرماییددعاکنید برگرده ومنو دوست داشته باشه وبهم اعتماد داشته باشه

 23. سلام آقا سید وقتتون بخیر.سید بزرگوار شمارو به جدتون قسم میدم کمکم کنین.زندگیم داره از هم میپاشه.همسرم درخواست طلاق داده .مادرش زندگیمون رو داره خراب میکنه.پیش دعانویس رفتم گفت برات طلسم زدن گفت طلسم پشت و رو هست .هم خودت وهم همسرم .یک دختر بچه۶ساله دارم کمکم کنین بخاطر فرزندم .دعا نویس گفت باطل سحر لازم داری ولی هزینه اش بسیار بالا بود که نداشتم .اگه میشه کمکم کنین شفاهی
  خودم بهنام نام مادر فاطمه
  همسرم الهه نام مادر کبری
  تا آخر عمر غلامیتو میکنم سید جان

 24. با سلام، بنده دچار سردرگمی شده ام، ایمانم به خدا ضعیف شده و ناامید هستم و دچار ترس فراوان از آینده نامعلوم هستم، حتی گمان نمی‌کنم دعا راه حل آرامش من باشد، اما چون اتفاقی سایت شما را دیدم، گفتم شاید نشانه ای باشید برای رهایی از این سردرگمی. خواهش میکنم دعا کنید خداوند راه روشن را به من نشان دهد و آرامش درون را به من عطا فرماید.

 25. پس انگشترهای موکل دار خوب نیست ؟ به هرحال شیر درنده داخل قفسه!!!

 26. سلام اقا سید درخواست دعای شفاهی رایگان دارم
  اسم خودم المیرا و نام مادرم سوسن
  یکسال بایه بنده خدایی در ارتباط هستم و خیلی دوسش دارم ولی ازم دوری میکنه التمااااس دعااآاااا

 27. سلام اقا سید التماس دعا دارم دعای شفاهی رایگان میخوام
  اجرتون باخدا التماس دعا

 28. سلام.آقا سید با توجه به گرفتاری پیش آمده برای این حقیر.تقاضای دعای شفاهی دارم.خدا حفظتان کند.

 29. سلام
  من تمام مشخصاتی ک اون بالا در مورد کسایی ک ذاتا موکل دارند رو دارم و داشتم و چند بار یچیزی شبیه ابر دیدم تو خونه ولی ۲سال پیش تو حالت ناراحتی و دلگیری شدید بودم ی ابری دود مانند شاید ولی خیلی بزرگ و عجیب بود نزدیکم شد ب فاصله یک متریم ایستاد خیلی ترسیده بودم و یواشدور شد و ناپدید با ی دعانویس تماس گرفتم گفت موکله و نترس خیلی ساله باهاته خودشو ازخانوادت میدونه
  من انقدر ترسیده بودم اون موقع ک هیچی نمیفهمیدمو
  میشه بگید موکل چیه و آیا میشه باهاش حرف بزنم
  البته بعد این موضوع حضور یکی رو میشه حس کرد تو خونمون آزاری نداره و آگاهی میده انگار وقت خطر

 30. سلام دخترم شغل آرایشگاه درشهرمرودشت داشت حدود10سال پیش شوهرکرد در روستا مرودشت از زندگیش راضی بود حالا حدود یک سال زندگیش ریخته به هم اقوام شوهرش حسودی میکنم برادر شوهرش دعا نویس است پولی که در شهر زندگی کنم ندارن اگربخوان همینجوری ادامه بدن جدا میشن دوتا بچه هم دارن خواهش میکنم برایش دعای شفایی بفرمایید که زودتر بتونه بیاد شهر بتونم زندگیشان بچرخونن توراخدا خواهش میکنم

 31. سلام من احتیاج شدیدی به باطل السحر قوی دارم که کلا زندگیمو مختل کرده ومرا سرگردان اقا سید شما رو به موسی بن جعفر باب الحوائج وجد بزرگوارت قسمت می دم یک دعای باطل السحر قوی بخوانید به نیت من خواهش می کنم به بزرگواری خودتون انجام بدید با تشکر

 32. سلام. هیچ خواستگاری ندارم دعای بخت گشایی قوی ودعای پیدا شدن خواستگار باب میلم که زندگی خوبی واینده خوبی برام بسازه از تنهایی خسته شدم تورو به قران گره بخت مرا هم باز کنید که تا اخر سال سروسامانی یابم

 33. سلام خسته نباشید من همه این علامتهایی که فرمودین رو دارم از کسی هم دلگیر میشم سرش بلا میاد یا دم آخر قبل از گرونی سه بار وام گرفتم سریع ماشینو خونه گرفتم تمام این علائم رو دارم ولی پیش ۲ تا از دعا نویسا رفتم یکیش گفت همزاد دختر داری بادعا رفعش کرد یکی دیگه هم گفت خدا نکنه !! تو موکل نداری ! الان نمیدونم دارم یا نه!؟

 34. سلام و خدا قوت
  لطفا برای بنده و زندگیم دعا شفاهی بفرمایید

  همسرم من رو به چشم دشمنش میبینه و هر کاری واسش انجام میدم به چشمش نمیاد

  یک نفر واسم سرکتاب باز کزد گفت طلسمتون کردن ولی هزینه باطل کردنش رو نداشتم
  خواهش میکنم واسم دعا کنید

  سپاسگذارم

 35. سلام. وقت بخیر. لطفا کمکم کنید. شوهرم با چرب زبانی اموال منو از چنگم درآورد. بخدا پول زحمت کشیده بود. دعا کنید برگرد نه. من سمانه و شوهرم محمد امین

 36. سلام ببخشید برای بنده ودخترم فاطمه معصومه هم میشه میشه دعای شفاهی کنید چون بیشتر چیزهایی که گفتید رو داریم و بنده خیلی پریشون هستم

 37. هر کسی چهارتا کتاب علوم غریبه میخونه میره دنبال موکل .الکی اینکار رو نکنید یک عمر پشیمونی براتون داره.حتی به قیمت جونتون

 38. پسرهای من تن به ازدواج نمیدن لطفا براشون دعا کنیدنمیدونم چیکار کنم

 39. سلام سیدمن چن وقتی هست بچه میخوام نشده اسمم معصومه است برای منم شفاعت کنید

 40. سلام خواهش می کنم از جد بزرگوارتان بخواهید بخت خوابیده معصومه 41 ساله رو باز کند وهر چیزی که مانع ازدواجش می شه رفع شود مشکلات ماورایی سرکتابش خواهش می کنم بخت معصومه رو باز کنید. با پدر پیرش زندگی می کنه اگه اون فوت کنه تنها می مانه خواهش می کنم برای معصومه 41 ساله خیلی دعا کنید سروسامان یابد با تشکر

 41. سلام
  سوالی داشتم. راستش حدود10-11 سال پیش یه انگشتر طلای زنونه توی پاچه شلوارم پیدا کردم یعنی مشخصا اونو توی پاچه شلوارم کرده بود و دوباره دوخته بود. مطمعنم کار یه خانم بوده و چند بار هم لباسام گم و گور شدن
  میخواستم بدونم اون طلسم بوده یا دعا ؟چه دعایی بوده؟اون زمان من پسر شیطونی بودم کلا
  و چور میشه باطلش کرد؟
  با سپاس از کمکتون پیشاپیش

 42. سلام خسته نباشید سید خدا عمر طولانی وسلامتی بهتون بده .. بنده مشکل دارم بخت و اقبالم بسته شده همه ی درها به روم بسته شده از بیکاری گرفته تا فقر .. عاشق یک نفر هم هستم باهم بودیم که ازدواج کنیم الان یک ماهه بهم خورده خانواده اش فهمیدن که باهم بودیم لج کردن نمیدن. برامون دعا کنید؟ دخترشون را در منزل حبس کردن؟

 43. سلام سید خسته نباشید و روزتون بخیر
  ازتون خاهش میکنم برای منم دعای شفاهی کنید ک با ارامش مشکل منم حل بشه و ی کم ارامش بکیرم تو زندگی😔🌹

 44. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 45. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 46. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 47. سلام. من همسرم بعد ۸ سال زندگی مشترک سر یک مهمانی الکی میخاد طلاق بگیریم خیلی حالم بده تورو خدا دعا کنید که همسرم از طلاق منصرف بشه

 48. سلام چند ماه میشه پدرم فوت کرده ولی تمام زندگیمون به نخ رسیده بدهی های فراوان و بدبختیهای زیاد ازتون خواهش میکنم برامون دعا کنید به مادر پیرم رحم کنید که از غصه من و برادرم مریض شده و خونه نشین کلا راه های رزق و روزیی به رومون بسته شده بعد فوت پدر

 49. سلام اقا سید پدرم مریض وناخوش است بیماری وگرفتگی عروق در مغزش هست بعلت گرانی ویزیت وام ار ای وعکس رنگی حاضر به رفتن به مطب مغز واعصاب نمی شه خواهش می کنم اقا سید در وضعیت بد روحی قرار داریم اگر اتفاقی خدا نکرده سر بابام بیاد ما بدون اون چکار کنیم خواهش می کنم به جون عزیزترین کسانت دعایی کنید که پدرم شفای عاجل یابد ودچار حمله های سکته قلبی ومغزی نشود همچنین بزودی راضی بشود بره دکتر و عکس ام ار ای بگیرد وپیش یک دکتر مغز واعصاب خوب برود با تشکر

 50. سلام استاد گرامی
  من شوهرم یک ماهه نشسته خونه و سر کارش نمیره . تو رو خدا دعا کنید از خونه دل بکنه بره.

 51. بنام خدا دوتا خواهر دارم بنام فاطمه و سهیلاا که ۱۳سال باهم قهرن و پدرمادرم شبوروز غصه میخورن و فقط فاطمه جوری است که خواهره کوچکترش سهیلاا را میبینه غش میکنه یا بشدت با سهیلاا و همسرش اکبر فوش و تندخویی میکنه براشون دعا کنید که سهیلاا دوست داره با همسرش با فاطمه اشتی کنه اما فاطمه به هچ وج راضی نشده حتی اسمشون رو سره زبان نمیخاد بیاریم،شمارو بخدا و پنج تن سوگند میدههم دعاکنید اشتی کنن

 52. سلام وعرض ادب واحترام شما سید مومن را به اسم اعظم خدا قسمت می دم که بابام بیماری قلبی ومغزی دارد خواهش می کنم برای شفای عاجل یافتن بیماریهاش دعای قوی. موکل دار کنید که حتما شفا یابد وسایش سالیان سال بالای سرمان باشد با تشکر اسمش کاظم

 53. سلام و عرض ادب، آقا سید خواهش میکنم برای خواهر من دعا کنید،شوهرش هم خواهرمو هم بچشو خیلی اذیت میکنه،خواهرم در وضعیت بدی به سر میبره،خواهش میکنم دعاش کنید با نفس حقوق،ممنونم

 54. سلام وعرض ادب خواهش می کنم به حرمت پنج تن ال ابا وبه احترام اسم اعظم خدا برای پدرو مادر مریض احوالم بنام منیره وکاظم دعای طول عمر بالا بخوانید دعای شفاهی خیلی قوی در حقشان کنید بیماری هردوتاشون شفای عاجل یابد وسلامتیشونو بدست بیارند با تشکر

 55. I read this paragraph fully on the topic of the difference of hottest and earlier
  technologies, it’s remarkable article.

 56. سلام
  سید جان حق با شماست شما را دیدم که فقط حرف حقیقت را میزنید منم گول خوردم کلی پول دادم به کسی و کلی سختی و دستورات را انجام دادم ولی نه از موکل خبری شد نه کوچکترین اتفاقی افتاد فقط هم پولم رفت هم وقتم

 57. لطفا برای من هم دعا کنید که بخت و اقبال در جوانی به من رو کرده و تحولی عظیم در مسیر آینده ام شکل بگیرد و خواسته هایم یکی پس از دیگری به وقوع بیانجامد .سپاس

 58. با سلام و احترام لطفا برام دعا کنید یک شغل با درآمد خوب داشته باشم. یه استخدامی پیش رو دارم اگر قسمتم و خواست خداست رخ بده، خونه مسقلی برای خودمون بسازیم و یا بخریم .

 59. سلام.برای خیانت که بزرگترین دردوزخم برای یک زن.برام دعاکننین که چشم وگوش وقلب شوهرم واسم بمونه.منوفقط ببینه من مادردوفرزندزیباهستم.برام دعاکنین،

 60. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 61. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 62. سلام خدمت استاد و دوستان عریز.از محضرتون خواهش میکن برای من دعا کنید و لطفا از ته دل دعا کنید.شوهرم منو ترک کرده رفته بدون اینکه چیزی بگه.علتشو نمیدونم.خیلی تو موقعیت بدی قرار گرفتم.تورو خدا دعام کنین.محتاج دعاهاتون هستم.استاد خواهش میکنم دعا کنین برگرده

 63. با سلام برا منم دعا کنید ۳بار میخواستم عقد کنم بهم خورده دقیقا لحطه اخری الانم که ازدواج کردم بچه دار نمیشم بچه ام سقد میشه نمیدونم چرا توی همه کارم گر هست التماس دعا اول واسه همه جوان ها بعد واسه من

 64. سلام آقا سید لطفا برای کار شوهرم علی دعای قوی بکنین که گشایشی در کارش ایجاد بشه. وهر چی سحروجادو طلسم داره باطل بشه. به امید حق

 65. با سلام و وقت به خیر
  لطفا برای بنده هم دعا کنید. بنده قصد ازدواج داشتم و شرایط داشت فراهم میشد اما مادر خانم مخالف بود و علاقه‌ی ۵ ساله‌ی ما را نادیده گرفت و موجب به هم خوردن ازدواج شد و الان هم قصد برگزاری ازدواج دخترش با کسی دیگر را دارد درست در زمانی که قرار بود با من عقد کند. دنیا برایم از این رو به آن رو شده. لطفا محض رضای خداوند دعا کنید هم آن دختر به من برسد و هم مادرش عاقبت ظلمی که کرده را ببیند.

 66. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 67. سلام وقتتون بخیر،بی زحمت برای خوب شدن وضع مالیمون،پیداکردن یه کارخیلی خوب وپردرآمدبرای همسرم وحرید خونه وهمچنین برای ازدواج خوب وخوشبختی وخریدخونه برای برادرم دعاکنید،،ممنونم ازتون

 68. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 69. سلام. وخسته نباشید تورو به قران برای خانواده ام دعای شفاهی قوی کنید که خانواده ام وخودم از شر ویروس کورونا در امان باشیم وتا واکسن کورونا به بازار اید بیماری کورونا نگیریم. تورو به ابروی حضرت ابوالفضل العباس قویترین دعاها رو در حق خانواده ام انجام دهید با تشکر. اسامی کاظم منیره جعفر جواد. یوسف. میترا

 70. سلام حاج اقا برا من نرگس 41 ساله که تاحالا خاستگار نداشتم یا خاستگارمناسب نبوده و اصلن تا حالا ازدواج نکردم وپدرم هم فوت شده،شاغل هم نیستم،دعاکنید بزودی زودی ازدواج کنم تاعمری دعا گوتون باشم باتشکر

 71. سلام سیدبرای خانواده شوهرم دعاکنیدوضع مالیشون خوب بشه وشوهرمم کارپیداکنه باتشکر

 72. سر کتاب در مورده ازدواج و تلسمی هس یانه بستگی هس یا ته ممنون

 73. سلام برای ارمین 4 ساله که تعادل راه رفتن ندارد وهم زبانش باز نشده قویترین دعاهارو در حقش انجام بدیدبا تشکر

 74. سلام برای خوب شدن حال سکینه دعاکنیدخواهرش فدای اون شدتوبیمارستان پرستاریشومیکردکروناگرفت وپرکشیدحداقل این خوب بشه

 75. سلام علیکم
  خواهش دعا وابطال طلسم که باعث گره در روزی وزندگی من شده که بعداز سی سال کار هیچ ندارم
  ممنونم ومن الله التوفیق

 76. لطفا براي باز شدن زبان پسرم دعاي شفاهي بخوانيد تحت اثر ترس زبانش قفل شده و حافظه اش ضعيف
  ممنون

 77. سلام خسته نباشید
  در دو سه سال اخیر در زندگی مشکلات عجیبی را تجربه میکنم مثلا مالم را از دست میدهم پایم شکسته …همسرم کارش را از دست داد و حالا اختلاف شدید با همسرم خوردم که قابل حل نیست

 78. سلام برای نادره 50 ساله که تا کنون ازدواجی نکرده دعای بخت گشایی قوی بخونید دعا کنید موانع ازدواجش بزودی رفع شود ودعای ازدواج سریع براش بخاطر احترام خودتون وجد بزرگوارتان بخوانید با تشکر

 79. استاد بزرگوار وقت بخیر خواهشمندم یک دعایی برای رزق و روزی مغازه من انجام دهید

 80. سلام استاد خسته نباشی چند وقتی هست قرض زیاد میارم کارم پیش نمیره دعاکنید تامشکل کسبو کار زندگیم حل شه ممنون

 81. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 82. سلام لطفا برای منم دعای شفاهی انجام بدین خداخیرتون بده از طرف خانواده شوهرم مورد آزار و بی حرمتی و بی توجهی و تهمت و نمک نشناسی قرار میگیرم مدام.همچنین از طرف شوهرم.وشوهرمو طلسم کردن و جهان من میندازن..لطفا یه دعابرام بکنین از ته دل ممنون

 83. استاد لطفا برای من هم دعاکنید بعد ده سال بچه دارنشدن و جدایی با اقایی اشناشدم و ازدواج کردیم خدابهمون دوتا بچه پشت سرهم داد اوایل ازدواج شوهرم جونش به جونم بسته بود اما مدتی هست بی دلیل بداخلاقی میکنه کتک میزنه حتی میخواد جدابشه.البته میدونم همسر سابقش پیش همه قسم خورده بود که نزاره ما باهم زندگی کنیم گاها پیام برای من میفرسته و میگه نمیزارم بچه هات پدر بالای سرشون باشه
  خواهشا برای من دعا کنید شر این زن کم بشه شوهرم برگرده به حالت قبلش

 84. سلام وخسته نباشید. دعای شفاهی قوی به احترام حضرت ابوالفضلالعباس برام بخونید که جنها از من دور شوند واسیبی که به بخت واقبال وشانس من سالهاست رساندند. مرتفع گردد ودعای بخت گشایی خیلی قوی که هم نحسی وبد بیاری از ازدواجم رفع بشه وهم یک بخت نیکو وعالی بزودی نصیبم شود ودعای سریع الاجابه برای ازدواج خوب. دعای قوی کنید که شایسته ترین ولایقترین وسالمترین پسر نصیبم شود واینده وزندگی خوبی برام بسازه با تشکر

 85. سلام سیدبزرگوار خداقوت .من همسرمو خیلی دوست دارم ولی الان چند وقتی هست که ایشون هیچ توجهی به بنده ندارن.نمارنمیخونه الان بارداره بیزحمت یک دعای شفاهی برای مهرومحبت واینکه به طرف راه راست ونماز روی بیاره دعای شفاهی بخونید ممنون وسواس اجرکم عندالله

 86. سلام اقا سید عزیز خسته نباشید خدا وند شما رو از بزرگی کم نکنه بهتون عمر با عزت توام با سلامتی بده اقا سید عزیز چندین بار بابام دچار حمله عصبی وسکته مغزی وقلبی شده تورو به قران وبه احترام پنج تن ال ابا وحضرت ابوالفضل العباس دعای شفاهی قوی کنید که سکته مغزی وقلبی وحملات عصبی سراغش نیاد وشفای عاجل یابد خداوند. عمرشو طولانی وسالیان سال سایش بالای سر ما باشند وهیچ وقت این سکته مغزی به سراغش نیاد وشفای عاجل یابد با تشکر اسمش کاظم

 87. سلام طبق سر کتاب من در شکم مادر جن زده شدم واز ناحیه جنها به من اسیب رسیده وشانس وبخت واقبال من از طرف جنها بسته شده ونحسی وبدبیاری. میارم هیچ کس جلو نمیاد واگر هم قبلا میومدند در جلسه اخر به هم می خورد الانم هیچ خواستگاری ندارم تورو به قران واهل بیت یک دعای شفاهی قوی برای این مشکلم بخوانید که مشکلم حل بشه واز این وضعیت نجات یابم وجنها از من دور شوند وبستگی شدید بختمو با دعای شفاهی قویتون باز کنید ودعای ازدواج موفق با فردی لایق وشایسته برام بخونید با تشکر

 88. سلام
  میشه واسه منم دعا کنید . چهار سال و نیم طلسم بودم و شدیدا روی اعصابم تاثیر گذاشته و دلسرد هستم و عصبی بطوریکه هر ماه باید به روانپزشک مراجعه کنم و دارو مصرف میکنم . و دیگه اون شور و شوق لازم واسه زندگی رو ندارم .
  لطفا برای من هم دعا کنید. و دعا کنید مسببین این طلسم به سزای اعمال خودشون گرفتار بشن تو همین دنیا.
  اگر منم موکل بتونم داشته باشم اونا رو به سزای اعمالشان میرسونه؟ چون خدا خودش صبرش زیاده اما من دیگه صبر ندارم

 89. سلام اقا سید یک سوالی داشتم کسیکه همزاد داره وتوانایی پرداخت هزینه دفع همزاد را ندارد ایا با دعای شفاهی همزاد دفع می شه؟

 90. سلام
  برای ازدواج من دعا کنین که واقعا مسئله حادی شده ،یه کاری هم کردم برای بخت گشایی هرچند منع شده اما یکی که بریده باشه دیگه به هر چی چنگ میزنه،دعا کنین از چاله در نیام بیفتم تو چاهس

 91. باعرض سلام محضر استاد بنده چندین سال است بدلیل عدم همکاری با جماعتی که به واقع مصداق بارز خناثین و منافقین است مورد انتقامجویی و کینه ورزی انها قرار گرفتم و با توجه به جایگاه و قدرتی که انها به واسطه مناصبشان در حاکمیت دارند از هیچ اقدامی علیه من دریغ نکردند و بدوا با پرونده سازی و افترا و تهمت پراکنی اعتبار اجتماعی و حیثیت شغلی من را نابود کردند و سپس با تعلیق از کار و ادامه بیکاری برای مدت طولانی با ایجاد و تشدید فشارهای اقتصادی و مالی سعی در اجبار بنده به همکاری نمودند و دراین جریان باعث نابودی زندگی من شدند الاایها الحال بنده تا نابودی این مجموعه که بدون اغراق سرمنشا اکثر مفاسد و اختلاسها در کشور هستند تا جان در بدن دارم از مقابله دست برنخواهم داشت از جنابعالی تقاضا دارم بنده را در این راه با نفس گرمتان یاری کنید التماس دعا لااله الا

 92. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید. و بهتره برای بدست آوردن پول بنامه ریزی داشته باشید

 93. سلام من نیاز شدیدی به پول دارم تورو به قران دعام کنید از جایی که انتظار ندارم بدستم پول برسه ورزق وروزیمو خدا زیاد تر کنه

 94. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 95. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید شما بهتره کمی روی افکار خود کار کنید کسانی که از سن ازدواجشون میگذره بشدت منفی گرا و ناامید میشوند که همین مسئله مشکل ازدواج آنها را حادتر میکنه ریلکس باشید و برای خود ارزش قائل شوید و زوی ازدواج حساسیت نشان ندهید و استرس را کنار بگذارید تا مانع فکری و ارتعاشی نداشته باشید.

 96. سلام اقا سید عزیز خسته نباشید خداوند بهتون طول عمر بالایی بدهد سلام اقا سید من نزدیک به 19 ساله بستگی تو بختم افتاده همه دارند به حال وروزم گریه می کنند هر خواستگاری اومد به جلسه بله برون نکشید. الانم اصلا خواستگار ندارم پدرو مادرم دیگه نا امید شدند ومی گند این دیگه نتو نست ازدواج کنه وقت ازدواجش گذشت خیلی عذاب می کشم. این نحسی وبد بیاری در بختم کمرمو شکسته اول خدا بعد امیدم به شماست که منو از این وضعیت نجات بدید التماستون می کنم به حق عزیزترین کسانت منو از این وضعیت نجات بدید وامید این را هم دارم که فقط شما می تونید کمکم کنید دعای بخت گشایی قوی ودعای باطل السحر قوی ودفع همزادقوی اقا سید دعام کنید. موانع ومشکلات ازدواجم رفع بشه ودعای ازدواج با فردی لایق وشایسته که اینده خوبی برام بسازه با تشکر اسمم کبری

 97. سلام میشه واسه منم دعا کنید خونه دار بشم. و اینکه یکم بیشتر توضیح بدین درباره اینکه کارایی انجام بدیم که موکل خودش ما رو انتخاب کنه

 98. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 99. سلام. خدا پدر مادر تان را بیامرزد برای توزیع و رهنمایی که وقت گزشتین زحمت کشیدین بسیار سپاسگزارم خداوند بهت طول عمر بده برادر عزیز.

  دخترم از درد کمر و گردن رنج می‌برد اگر امکانش باشد یک دعای واسش بکنید ممنونتان میشم. در پناه خدا باشید

 100. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 101. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکلتون انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد. و ازدواج موفقی داشته باشید

 102. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکلتون انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد. و ازدواج موفقی داشته باشید

 103. سلام اقا سید درد بزرگی دارم که از بچگی با اه وناله ودعوای خانوادگی گرفتاریم خانواده مهربانی ندارم مثل یک دشمن با هم رفتار می کنید پدرم خیلی سختگیره با مادرم بد رفتار می کنه بعضی وقتها کتکش می زنه فقط می گه حرف حرف من تورو به قران وقت یک دعایی کنید که هم خانواده ام مهربانتر وپر محبت بشوند وهم بخت من نیز بزودی باز بشود ویک بخت نیکو نصیبم شود ومنم روی ارامش واسایش راببینم یک عمر حسرت یک خانواده خوب از خدا بخواهید لا اقل از بخت شانس بیارم وخوشبخت بشم از زندگی با بدبختی بریدم وقت ازدواجم گذشته تورو به قران کمکم کن با دعای شفاهیتون

 104. سلام اقا سید برای ازدواج منم دعا کنید سالهاست نمی تونم سروسامانی یابم ازتون خواهش می کنم به نیت منم یک دعایی بخوانید که هم بختی نیکو نصیبم شود وزودتر به سر انجام برسم بعد عید فطر ازدواج کنم

 105. سلام اقا سید. خواهش می کنم. دعای سریع الاجابه برای ازدواج موفق ودعای بخت گشایی قوی به نیت من بخوانید دعا کنید زودتر سروسامانی یابم با تشکر

 106. سلام موکل ها کمک زیادی میکنند ولی هر موکل معمولا کارهای خاص خودش را میکنه و موکل همه کاره وجود نداره و بله امکان داره بدلایلی کسی را یکباره ترک کنه ولی به کسی آسیب نمیزنه مگر موکل شیطانی

 107. سلام ببخشید امکان داره موکلی بتونه کاری کنه که در همه ی زمینه ها چه هنری چه ورزشی و خلاصه عقایدی و در هر زمینه ای که درش پا میزاری به موفقیت برسی؟؟؟
  ممکنه باعث بشه که از لحاظ روحی روانی به قدری بهم بریزی؟؟ یا مثلا بدون خبر ول کنه بره؟؟؟؟

 108. سلام شما موکل دادنی نیس چرا هست من خودم استادم بهم یه ذکری داد و تمام کردم حالاهم موکل دارم چرا نمیشه
  من به همه میگم اون ذکر مثل شما خثیث نیستم

 109. سلام
  نمیدونم چرا هر کاری میکنم که وضعییت مالیم خوب بشه اصلا نمیشه دیگه خسته شدم از بی پولی و شرمندگی خدا شاهده تمام تلاش خودم رو کردم ولی همیشه هشتم گرو نهمه تورو خدا واسم دعا کنید…انشاالله منم به آرزوم که یه زندگی راحت پیش زن و بچه ام ویه کار خوب که در خونم باشه برسم

 110. سلام لطفا برام دعاکنید فوری جدایی دو نفر نامحرم دعا کنید چون خدا هم راضی به فریب ی انسان درستکار نیست از هم دور بشن به یاری االه ودعای شما

 111. سلام
  من دست به هرکاری میزنم نمیشه
  به خاک سیاه نشستم
  شرمنده خانوادم شدم یه دعا و یا اگر بهتره موکل میخوام

 112. سلام.وقتتون بخیر.لطفا یک دعا برای من کنید که گره از مشکلاتم باز شه.ممنون

 113. سلام استاد…من سایتتون رو مطالعه کردم وتا حدودی اشنایی پیداکردم.دوتا جلب محبت معشوق میخوام باید چیکارکنم؟

 114. سلام دوست گرامی
  سال نو مبارک
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکلتون انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 115. سلام دوست گرامی
  سال نو مبارک
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکلتون انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 116. سلام دوست گرامی
  سال نو مبارک
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکلتون انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 117. سلام کارهام همش گره میخوره لطفا یک دعایی بفرمایین
  گره از کارام باز شه وخدا بهم آرامش بده

 118. سلام اقا سید بابام مسافر کش است یک ماه نگهش داشتیم تو خونه الان بازم می خواد بره مسافرکشی با این ویروس کورونا تورو به قران به روح جدت دعا کنید پدرم تا ریشه کن شدن این بیماری از خونه خارج نشه چون باز نشسته است حقوق داره هم برای سلامتیش دعای قوی کنید که این ویروس منحوس به سراغش نیاد وهم تا ریشه کن شدن این بیماری از خونه خارج نشود

 119. سلام سید بزرگوار,,,,از شما تقاضای دعای دفع همزاد وباطل السحر دارمبباتشکر از زحماتتون

 120. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.در پناه خدا باشید

 121. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد. شما هم بابا را کمی بیشتر درک کنید و احترام بگذارید.

 122. سلام تورو به قران وبه ارواح پاک پنج تن ال ابا برای سلامتی وطول عمر بالای پدرو مادرم وبدور ماندن از بیماری کورونا دعای شفاهی قوی کنید با تشکر اسمشون کاظم ومنیره

 123. سلام اقا سید لطف کنید برای دور شدن بیماری کرونا از خودم وخانواده ام دعای شفاهی قوی کنید که اضطراب مریضم کرده با تشکر

 124. سلام سیدبزرگواربابایی دارم ک اصلابفکربچه هاش نیست داداشی دارم 12سال مریض حاضرنیست یکبارببرش دکترحتی اگ ازمریضی بمیریم براش مهم نیس توروخدادعاکنید ی پدرخوب وبامسولیت بشه بادعای خیرتون😢😢

 125. سلام آقا سید، بنده چند سالی هست که اصلا در دروسم موفق نمیشم و نمیتونم درس بخونم، احساس میکنم کسی منو سحر کرده، لطفا برای من دعای شفاهی کنید. تشکر

 126. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 127. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 128. سلام خسته نباشید آقا سید لط کنید برام ی دعایی کنید شوهرم دوهفته س رفته دخترمم برده رفته خونه مامانش میگه باید جدا بشیم دعا کنید هرچه شریعتی برگرده و از تصمیمش منصرف بشه

 129. سلام سیدعزیزمن چن وقتیه خوابم دچارمشکل شده وبیخودازخواب بیدارمیشم ودیگ نمیتونم بخوابم لطفابرام دعاکنیدخوبشم

 130. سلام اقا سید لطفا برای سلامتی مادرم بنام منیره. دعای شفاهی قوی کنید دعا کنید بیماریش به حرمت جدتان شفای عاجل یابد وهیچ اثری از بیماریش در شکمش نباشد با تشکر از لطفتان اسمش منیره

 131. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.و ازدواچ موفقی داشته باشید

 132. سلام سید, برام دعا کن به فرد مورد علاقم برسم باهاش بتونم ازدواج کنم خسته شدم دیگه از این وضعیت افسرده حالی زندگیم.سپاس ازتون

 133. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 134. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.و خواهرتون ازدواچ موفقی داشته باشه

 135. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 136. ۷۸۶
  با سلام و ارادت بسیار….دعاگوی شما خواهم بود اگر دعا بفرمایید اطرافیان کاری این حقیر دست از اعمالی که سبب اذیت میشود بردارند
  و خداوند ایشان و بنده را به راه راست هدایت نماید.
  اگر دستوری عملی هم داشته باشید اجرا میکنم

 137. یه آقاپسر بیکار و علافی خواهرمو وابسته خودش کرده
  زندگیمونو به آتیش کشیده..روز خوش نداریم
  برای جداییشون دعاکنین

 138. سلام توروخدا برام دعاکنید. همه روابطم به بدترین شکل تموم میشه هیچکس نمیخوادم.توروخدا دعاکنین عشقم قبولم کنه 😭

 139. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 140. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 141. سلام. اقا سید خسته نباشید یک دعای شفاهی قوی برای دفع همزاد قوی به نیت من انجام دهید با تشکر

 142. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 143. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 144. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.خداوند شفای عاجل عطا فرماید.

 145. سلام لطفا برای پدرم که یه حمله ناگهانی بهشون دست داد میگفت معدش درد میکنه ولی دکتر گفتن از قلبش خیلی ستمه دیده تو زندگی زحمت کش بوده ۶۰ سالشه الان تو سی سی یو فرستادنش تقاضا دعا شفاهی دارم قوی دارم ازتون .من دختر اخرشم ۵ تا بچه ایم تو خونه توروخدا دعا کند سید ممنون.

 146. سلام لطفا برای پدرم که یه حمله ناگهانی بهشون دست داد میگفت معدش درد میکنه ولی دکتر گفتن از قلبش خیلی ستمه دیده تو زندگی زحمت کش بوده ۶۰ سالشه الان تو سی سی یو فرستادنش تقاضا دعا شفاهی دارم قوی دارم ازتون .من دختر اخرشم ۵ تا بچه ایم تو خونه توروخدا دعا کند سید ممنون.

 147. میشه دعا کنید دل عشقم راضی بشه به بودن من و خانوادشم قبولم کنند. خسته شدم از ۴ سال بلاتکلیفی هیچکس نمیخوادم برا ازدواج همه بعد یه مدت ترکم میکنند.😭

 148. آقای محمد زاده ,خانوادم دچار تنگ دستی شدن نمیتونن شهریه دانشگامو بدن لطفا دعا کنید برام حل بشه ممنونم.😔🌷

 149. سلام من مادر بزرگم يه دعا نويس بوده و همه ميگن ميتونسته با اجنه ها ارتباط برقرار كنه و از شانس مثلا خوبم من دقيقا قيافم شبيه اونه طوري كه بعد فوت مادر بزرگ هميشه پدر بزرگم منو با اسم اون صدا ميكرد ولي من يجور مشكلي دارم از بچگي هروقت هرجا مشكلي پيش ميومد يا سوالي داشتم نا خوداگاه خوابم ميومد و تو خواب يه چيزي شبيه ادم كوچولو جواب سوالمو ميگفت بهم هميشه خدا هم درست بود حرفاش سوال من اينه كه ايا اون موكله كه بهم جواب همه سوالامو ميده يا به گفته دوستام من توهم زدمو خل و چلم

 150. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 151. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب برای شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 152. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 153. جناب محمد زاده عزیز,,,با سلام ازتون تقضای دعا شفاهی قوی دارم. برای من بنده عاجز تو همش وابسته میشم ذات تربیت خانوادگیم اینطور بود. دست خودم نیست که دل ندم.تو هر رابطه ای میرم با پسری بعد از یه مدت منو پس میزنه هیچکس نمیخوادم. بعد از ۴ سال بلاتکلیفی در ارتباط بودن با آقایی دلمو شکوند همش میگه نمیخوامت حرف از جدایی بحث های بیخودی,در صورتی که من برای اون آقا جز خوبی چیزی کم نزاشتم من برا کسی بدی نمیخوام. فقط به حال این دل شکسته پاره پاره ام که اینقدر منو اذیت کرد دعا کنید بتونم به ادامه ی زندگیم ادامه بدم. سپاس

 154. سلام سیدخسته نباشیدداداشم مشکل مغزی داره درست نمیشه درراه خدابراش وبرام دعای شفاهی بکنیدممنون ازلطف شما

 155. سلام برای براه اومدن وعاقل شدن برادرم بنام جعفر زاده منیره دعای شفاهی کنید اصلا اهل کار وزندگی نیست هم زنو بچه هاشو ناراحت کرده وهم پدرو مادر پیرم که از بچگی نا صالح بوده زنش می خواد طلاق بگیره اقا سید. تورو به قران به احترام ابروی خانم فاطمه زهرا وجدتان دعای شفاهی قوی کنید که برادرم از این رو به اون رو شود وتعییراتی در ذاتش بوجود اید وبفکر کار وزندگیش باشد همزاد بد هم دارد تورو به قران دعای قوی کنید که اون اصلاح بشه وشرایط زندگیش فرق کند واخلاق وطرز فکرش تغییر کند دیگه به جان امدیم فقط امیدمان اول به خدا بعد به دعای شفاهی شما تورو به قران مشکلشو حل کنید ورزق وروزیش بیشتر بشه با تشکر اسمش جعفر زاده منیره

 156. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 157. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 158. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 159. سلام دختر ۲۵ ساله ای هستم که هر خواستگاری داشتم میومد و میرفتن خبری ازشون نمیشد الانم یک نفرو دوستدارم که مدتی است قهر کرده و از صدتا دشمن تو چشمش براش بدترم میشه لطف کنید دعا کنید برگرده خیلی دلتنگشم

 160. سلام براپسرم محمددعاکنیدکارپیداکنه بره سرکارحالش گرفتست عاشق دختری شده باباش کمکش نمیکنه میگه بایدخودت پول ازدواجتودربیاری

 161. سلام اقاسیدتازگی نظرات روپنهان داریدبرای همین نمیدونم جوابم دادیدیانه البته همینکه مشکلم حل شدفهمیدم دعاکردیدنفستون همیشه گرم باشه انشالا ولی ی مشکل دارم تازگی ماشینی خریدیم تمام داروندارچندسالمونودادیم وانت خریدیم بهاش بارببره چندروزبعدفهمیدیم شاسی ماشین جوشیه سرمون کلاه رفته برامون دعاکنیدیامقداری ازپولمونوبرگردونه سرمون حسابی کلاه رفته من ازوقتی فهمیدم حالم خیلی بده شوهرم همیشه سرش کلاه میره برامون دعاکنیددیگه خسته شدم چندین بارقبلنم سرش کلاه گذاشتن پولشوبالاکشیدن دعاکنیدپولمونوبرگردونن

 162. از ادبیاتتون معلومه که چقدر به خدا نزدیک هستید اول بهتره ادب را یاد بگیرید که الفبای نزدیک شدن به خداست موکل الهی با آدمهایی که توهین میکنند بیگانه است.

 163. سلام دوست عزیز من از کجا باید ایشون را بشناسم که راهنمایی کنم در ضمن من اینجا حتی دعای رایگان شفاهی هم انجام میدم ولی شما تقاضایی نکردید

 164. موکل وقتی از جانب خدا باش حرف شما جز حرف مفت چیزی نیست

 165. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 166. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 167. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 168. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 169. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 170. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 171. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 172. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 173. سلام چند سالی هست که در زندگی هر کاری میکنم بدمیارم هرچیزی بخرم یا هرکاری کنم جز ضرر چیزی برام نداره یه دعانویسی گفت ستاره شما با همسرت جفت نیست و برای جفت کردن ستاره ها پول زیادی خواست آیا حقیقت داردآیاچنین کاری رامیتواندانجام دهد لطفا مرا راهنمایی وکمک کنید باتشکر

 174. سلام سید,هروقت حالم بده میشه تنها چیزی که خوبم میکنه اینه که میام اینجا ازت میخوام دعا کنی برام,سپاسگزارتم
  همش دلمو میشکننو حتی خانوادم پس ام میزنند از تنهایی ام خوشم نمیاد.زود وابسته میشم نزدیک 4 سال با آقایی در ارتباطم آرزوم بود باهاش ازدواج کنم ولی از بدبخت بدم اتفاقاتی بدی که برام افتاده خانواده این آقا منو قبول نمیکنند,خودشم دلش راضی نمیشه توروخدا دعا کن واسه این حال و روزم به چه کنم افتادم.

 175. با ارز سلام وخسته نباشید سید جان من میخواهم ازدواج کنم ولی منو بستن اسلا هیچ دختری به رومم نگاه نمیکنه ترو خدا یه کاری بکن من اینجا ازدواج کنم

 176. سلام سيد عزيز مدت ٣ سالي است با پسري اشنا شدم و قول ازدواج داده بخاطرش خواستگاراني را رد كردم چون واقعا عاشقشم حالا يهو عوض شده و تمامي قولاشو زير پا گذاشته واقعا حالم بده حالت جنون بهم دست داده خانواده ام مرتب سرزنشم ميكنن از زندگيم واقعا وحشت دارم نميخوام ايندم خراب شه چند باري هم دعا گرفتم و سركتاب باز كردم كه نتيجه سركتاب خوب بوده ولي دعا هيچ اثري نكرده واقعا محتاجم به دعاتون

 177. سللم سید خوبی سلامای

  لستان فارس زندگی میکنم یکسال قبل رفتم پیش یه دعانویس یه طعانوشت و گفت ببند ب درخت و بعد از سه روز آتش بزن و یه دعاهم رو انگشتر عقیق خوند و بعد از سه روز دعارو رو انگشتر سوزوندم و دیدم یه نفر با خنج داره منو میزنه و هرروز قوی تر میشه بعد از یک ماه سرکتاب گرفتم دغانویس گفت جن کافر برات گرفته و خیلی اذیت میکنه یه دعا برای انصراف میخوام یا قسم و توکیل که بشه باطلش کرد
  توروخدا کمکم کن یکساله پسش دعانویس هم رفتم نمیتونن باطل کنن

 178. سلام.من یه کسب و کار خانگی دارم میخوام کارم پر برکت و مشتری بشه تورو خدا کمکم کنید همه جا دعاهای میلیونی میگیرن پولش ندارم دست به دعاتونم.

 179. سلام لطفا دعا بفرمایید زبان‌بدگویان‌و حسودان وبدخواهان از من و خانواده ام بسته شود .
  تشکر از شما.

 180. سلام آقا سید لطفا برای رفع مشکلات و بستگی های دختری بنام مریم دعا بفرمایید ممنون از لطف شما

 181. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 182. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 183. سلام سیدعزیزبرادری دارم ب اسم مصطفی 12سال معتاده وقادربترک نیس ورفتارایی میکنه میگ بهم دستورمیدن سرکارم اصلانمیره 28سالشه دکترگفته بایدبستری بشه ولی کسی گوشش بدهکارنیس پدرمادرم خیلی خونسردن توروخداشماک نفستون حقه براش دعاکنیدبخودش بیادسرب راه بشه پدرمادرمم اینقدبی مسولیت وخونسردنباشن دعاکن پدرم بفکربچه هاش باشه

 184. سلام سیدجان برادری دارم ب اسم علی 7 سال نامزدکرده نامزدش قبول نمیکنه عروسی بگیره چون دوسش نداره توروخدادعاکنید مهرش ازدل برادرم بره وازاینکاردست بکشه دعاکنیدتکلیفش روشن بشه سنش خیلی بالارفتع خیلی سخته بلاتکلیفی

 185. سلام خسته نباشید
  حدود ۴ سال هستش که بدبیاری گرفتار من و خانواده ام شده دست به هر کاری میزنم ضرر میکنم .گرفتار قرض و بدهی شدم وضعیت مالیمون خیلی خرابه زمین داریم برا فروش ولی انگار تلسم شده زیر قیمت هم میدیم کسی خریدار نیست به یه دعانویس زنگ زدم گفت خرید گیاهان دارویی برای نوشتن دعا و رهایی از گرفتاری عهده خودته باید پولش رو بدی ازم یک میلیون و هشت صدو هشتاد پول خواست منم که اه در بساط ندارم.توروخدا کمکم کنین بتونم زمین رو بفروشم مشکلاتمون حل بشه.تقاضای دعای شفاهی دارم لطفا

 186. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 187. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 188. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 189. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 190. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 191. سلام لطفا برای ازدواج برادرم ،دعا کنید، قبلا به شخصی علاقمند بود که اصلا دختر سالم و صالحی نبود حالا دختر اصلا دست بردار نیست تا برادرم به ازدواج با شخص دیگ ه ای راضی میشه ا، برادرمو تهدید میکنه و ممیره روی اعصابش، جوری که برادرم از ازدواج با شخص مورد نظر منصرف میشه

 192. سلام
  من از 14 سالگی خواستگار داشتم، الانم نزدیک 30 سالمه. ولی هیچ جوره ازدواجم جور نمیشه. حتی تا پای عقدم رفتم ولی سر مسائل بیخود به هم خورد. حتی چند مورد خواستگار داشتم که بعد ازدواج هم هنوز به گوشم رسیده پشیمونن که با من ازدواج نکردن.
  ولی هر دفعه یا سر جهیزیه یا مخالفت خانواده ها به هم میخوره. خلاصه شرایطی میشه که نشه. این وضعیت خیلی آزارم میده. لطفا برام دعا کنین

 193. سلام سید
  لطفا برام دعا کنید شوهرم به شدت بداخلاقه و تنبل شده و حاضر نیست بره سرکار. همیشه باهم دعوا داریم با اینکه من سکوت میکنم ولی اون عصبیه. تازه عقد کردیم ولی حتی حاضر نیست برام مجلس بگیره. چند بارم پیشنهاد طلاق داده. توروخدا واسم دعا کنید

 194. سلام اقاسیدداداشی دارم ب اسم مصطفی حالش خوب نی همش باخودش حرف میزنه توروخونه ب سرعت راه میره میگ امامان بامن حرف میزنن حرفای بی سرته میزنه احساس میکنم همزادبدداره توروخدابرای دفع همزادبدش دعاکنید

 195. سلام خسته نباشید من شغلم دچار کساد شده کارهای سنگین سراغم نمیاد میخواستم شغلم رونق بگیره برای سال بعد که عروسیم هست جور بشه الان نامزدم لطفا برام دعا بنویسید ممنونم♡

 196. سلام
  من ۱۰سال با یه دختر دوست بودم نامزدیم کردم ولی ازم ب شدت سرد شد و بهم خورد دعا کنید برگرده

 197. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 198. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب برای شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 199. زن
  سلام من ۸ ساله ازدواج کردم دوهفته بعد منو همسرم جنگ داشتیم تکت کاری یک زندگی خیلی تلخی هیچ وقت نمیدونستم چرا این طوری هستیم با اینکه همسرم خیلی منو دوست داشت همش همین طوری بود زندگی مون تا این که بعد ۸ سال فهمیدم که طلسم شدم و زنی که همسرمو دوست داره این کارو کرده و پیش هر کسی رفتیم اصلا نتونست باطل کنه طلسمم خیلی سنگینه
  طورو خدا کمکم کنید

 200. سلام سیدمیخواستک برام ی دعای شفاهی بکنیدبه اقایی علاقمندهستم ایشونم بهم علاقه دارن امانمیدونم چه موانعی هس که حس میکنم توان ،مطرح کردن علاقه وخاستگاری روازشون میگیره خواهش میکنم دعاکنیدزودترابرازعلاقه کنندوازدواج کنیم باهم

 201. سلام
  همسر خیلی آزارم میده حدودا ۱۵ ساله ولی چون مادربچه هام هست و محریه سنگین نمیتونن کاری کنم یک روز خوب تو زندگیم ندارم تازه فهمیدم ۷سال قبل یک مورد ناموسی داشته که با پنهان کاری خانوادش به من نگفتن تو رو خدا برام دعا کنید حتی اگر یک روز از زندگیم مونده بود همون یک روز خوشحال و خوشبخت باشم.
  کاش یک روزی بشه راحت بشم

 202. سلام
  ازدواجم ناگهانی سر مخالفت مادر بهم خورد و طرف مقابل هم رفتارش عجیب شده ایا با دعا درست میشه؟

 203. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 204. سلام اقا . من با مردی ازدواج کردم که مادرش خیلی اذیتم میکنه انقدر که خودش نمیتونه جلوش وایسه. فقط حسادت و بخل میورزه. توهین میکنه و شوهرمم نمیدونم چیکارش کرده بد شده بیتفاوت شده. بچه نمیخاد. منو نمیخاد. زندگیمو داغون کرده. دیگه عاجزم . کاری نمیتونم بکنم. فقط مادرش میگه زنتو طلاق بده تا خیالم راحت شه. من فقط و فقط سکوت کردم و سپردم به خدا. ولی روز به روز زجرم بیشتر میشه و تاوان سکوتم زجر کشیدنه. برام دعاکنید. تا ارامش پیداکنم و اون زن از طلسم کردن دست ورداره. تا ما راحت زندگی کنیم

 205. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 206. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 207. سلام .. واقعا راسته؟ .. دوست دارم با کسی ک صلاحمه ازدواج کنم دعا کنید

 208. با سلام و احترام خدمت شما سید بزرگوار سرکتاب میخواستم .ممنون

 209. سلام من مشکلاتی در زندگی دارم از نظر خانواده اصلا بچه اونا نیستم و همیشه با همسرم برای یک موضوع کوچک بحث میشه و در محل کار همیشه حق منو پایمال کرده و همیشه کارهایی رو به نحو احسن انجام میدم وبازهم موقعیت هایی که حق من هست را به دیگری میدن ممنون میشم یه دعای شفاهی برام انجام بدین

 210. سلام سید من یه پسریو خیلی دوس دارم ولی نمیدونم اونم منو میخاد یانه خیلی حالم بده سردرگمم الان سه ساله منتظرم کم کم دارم خسته میشم ولی اگه بفهمم اون پسر به من حسی داره بازم منتظرش میمونم..میشه دعا کنین که ازین سردرگمی دربیام و بفهمم اون پسر هم منومیخاد یا نه

 211. سلام سید طالع من برج جوزاست من 40 سالمه به همه چی بی اعتنا شدم هیچ حسی به آینده ام ندارم چسبیدم گوشه خونه و حوصله بیرون رفتن ندارم احساس میکنم کسی مانعم میشه به چه کنم نکنم دچار شدم نه میتونم جلوبرم ونه میتونم عقب برم موقعی که به جایی تکیه دادم یهویی پشتم داغ میشه ودست میزنم به بالشم میبینم داغ شده انگار اتو بهش خورده بعضی موقع ها پشت کله ام داغ میشه اونم روی موهام بعضی موقع ها زانو به پایین آیا سحر گوشه نشینی وعزلت شدم کمکم کنید

 212. با سلام خدمت شما. میخواهم منزلم را بفروشم ولی مشتری ندارم لطفأ کمک کنید با تشکر از شما.

 213. سلام وقت بخیر ببخشید من سرکتاب که گرفتم مشکل طلسم دارم. ازدواجم به مشکل برخورده و بعد از آشنایی بی دلیل بهم میخوره
  پیش افرادیم رفتم اما مبالغه بالایی میخوان
  ممنون میشم کمکم کنید

 214. سلام. آقایی به من پیشنهاد ازدواج دادن و خیلی به من ابراز علاقه میکرد. کم کم سرد شد و منو ترک کرده. الان دختری وارد زندگیش شده که به من میگن دعا گرفته برای اون پسر. به این دلیله که با اینکه اون آقا به من علاقه منده برنمیگرده. ازتون خواهش میکنم برام دعا کنید که اگر دعا و سحری گرفته شده باطل شه. چیزی رو به زور نمیخام. اگه اون آقا خیر و صلاحمه بهم احظار شه و برگرده . اگر صلاحم نیست فراموشش کنم. خیلی آشفته ام تو رو خدا برام دعا کنید. ممنونم

 215. سلام آقا سید برام سرکتاب گرفتید گفتید هم سجرخاص دارم هم همزاد بد ,لطفا برام دعای شفاهی انجام بدید تا دفع سحر و همزاد کنه و همینطور برای ازدواجم باشخصی که هردوهمدیگرو دوست داریم,سپاسگزارم

 216. برای من خیلی عجیبه که چطور بعضیها مانند شما وارد زندگی افرادی میشوند و تازه دعا هم میخواهد که خانم اون خونه ول کنه بره. من نمیدونم افرادی مانند شما چه منطقی دارند.

 217. مارو هم دعایی کنید رفع مشکلاتشه و فراوانی و فزوزن روز افزون شامل حال و زندگیمون شه

 218. سلام من مبلغی پول که پس اندازم بوده رو چندین نفر ازم گرفتن و بهم پس نمیدن، اون‌ پولا کل سرمایه من بوده که اگه اون موقع بهم میدادن میتونستم باهاش کاری انجام بدم،اما الان نمیخوان بهم بدن😔😔

 219. با سلام.همسرم شش ماهه که ترکم دارم.تقاضای بازگشتشو دارم
  لطفا برام دعا کنید

 220. سلام آقا سید
  میخواستم اگر لطف کنید برای من و خواهرم دعا بفرمایید
  خواهرم ۱سال ونیم که بیکار شده و شعل خوبی پیدا نمیکنه
  خودم هم سرکتاب که گرفتم مشکل طلسم دارم. ازدواجم به مشکل برخورده و بعد از آشنایی بی دلیل بهم میخوره کلا انرژی و حوصله انجام کاری رو ندارم.
  ممنون میشم لطف کنید دعا بفرمایید

 221. سلام سید منو یه اقایی خیلی همو دوست داریم من زن دومش هستم ولی واسه اینکه زن اولش نفهمه صیغه ایم و نمیتونیم زیاد باهم باشیم خواهش میکنم دعا کنید که زنش چیزی نگه یا از تو زندگیش بره بیرون .چندبارم میخواستن طلاق بگیرن باز هی زنش با جادو میمونه دعا کنین برامون مرسی

 222. سلام سید جان برای رسیدن به کسی که قلبا دوستش دارم و اون هم همینظور به خاطر مشکلات و دلایلی باهم قهر هستیم ومقصر هم ایشون هستن ولی پا پیش نمیزارن برای اشتی کردن ,من هم نمیتونم دوباره غرورمو له کنم برام دعا کنید هر چه زودتر برای اشتی کردن برگرده….

 223. سلام سید جان شما رو به جدتون قسم میدم مشکلی دارم که برای حل شدنش میلیون ها هزینه کردم و نذر نیاز کردم ولی هنوز با گذشت سه سال دعای من براورده نشده پسری را قلبا دوست دارم و اون هم قلبا عاشقمه به دلایلی و بخاطر اتفاق هایی که افتاد از هم دوریم و قهریم و کسی هم نیست که واسطه اشتی ما بشه ازتون خواهش میکنم برای براورده شدن حاجتم واسم دعا کنید.

 224. سلام،من مبلغ زیادی که سرمایه زندگی خودم هست رو دست کسی دادم که الان میگه نمیتونم پس بدم،لطفا ممکنه دعایی کنید دستش باز شه و پول منو بده🙏

 225. سلام آقاسید
  من دیگه مثل قبل تودرس وکارموفق نیستم براهمه به راحتی کارپیدامیشه برامن باغصه وناراحتی
  احساس میکنم خیلی بدشانسم کارام خوب پیش نمیره
  شنواییک خیلی ضعیفه وخیلی آزارم میده وبرام توکاروزندگی مشکل ساز شده ونمیذاره مثل بقیه آدماراحت زندگی کنم همش آه وغم وغصه
  برای درمان راهی هست؟
  التماس دعا

 226. سلام اقای محترم
  مدت 27سال ازدواج کردم ودر این سالهاخیلی همسرم ومادر شوهرم مرا اذیت کردند والان بعد از این همه مدت فکر جدایی دارم ولی میدانم با وجود داشتن سه فرزند دختر امکانش نیست خدا گواه همسرم خیلی به من وخانواده ام فحش وناسزا میگه بدون اینکه من سر یه سوزن مقصر باشم از درون داغونم ملتمسانه از شما میخداهم من حقیرو دعا فرمایید.
  در پناه حق باشید بزرگوار

 227. سلام خسته نباشید اقای سید میشه برامنم دعا کنین منم پیام دادم ولی هنوز جوابم ندادین میشه خواهشا برا منم دعاکنین

 228. سلام آقا سید خسته نباشید. من 18مدتیه ک با پسری هم سن خودم هم کلام شدم. ایشون از همون ابتدا به نیت ازدواج جلو اومدن. و خانواده من توقعاتی دارن ک هیچ پسری تو این سن نمیتونه داشته باشه. ممنون میشم برای رضایت خانواده من
  برامون دعا کنید. هم دیگرو خیلی دوست داریم

 229. سلام آقا سید لطفا در حق فرزندان بنده نیز دعا بفرمایید پسر بیست ونه سالشه چندین بار به خواستگاری رفتیم اولش همه چی خوب پیش میره اما قسمت نمیشه مجبور شدم پیش فال بین برم گفتند جادو کردن موندم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی و دعا بفرمایید.

 230. سلام دوست گرامی
  خدا را شکر که مشکلتون حل شد.
  و دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشاالله که نور الهی همراه شما باشد.

 231. سلام آقا سید خیلی خوشحال شدم که دعای شفاهی در حقمون انجام دادید خیلی خیلی ممنون.دیشب شوهرم پسرم رو برد شهر بازی خیلی تعجب کردم و پسرم رو میبوسید این به خاطر دعایِ شما بود باز هم خیلی خیلی ممنونم.آقا سید من آموزشیار نهضتم در حقم دعا کنید که مشمولِ طرح بشم.الان بعد از چند سال خدمت مشمول طرح استخدامی نشدم.و مشمولین طرح بعد از آزمون استخدام میشن اما من چون مشمول نیستم آزمون از من گرفته نمیشه (در حالی که حقِ منم بوده و تمامِ شرایطش رو دارم اما اسمم تو نهضت نیست )

 232. سلام
  من شوهرم ضعف اعصاب داره و داعم پسرِ شش سالم رو کتک میزنه.کمک میخواستم آقا سید.یه دعایی چیزی کنید که دست از این کارش بر داره و آنقدر این بچه رو بی خودی کتک نزنه.دشمن هم زیاد داریم مادر شوهرم هم خیلی شوهرم رو پر میکنه من با شکایت و پزشکی قانونی که ازش داشتم زهر چشم گرفتم از شوهرم که هنوز به من کاری نداره گهگداری چرا میزنم .ولی برا پسرم چی کنم نمیخوام بچه ام پاش به دادگاه باز بشه مادر شوهرم هم یه سره پیشِ دعا نویسِ که شوهرم رو با من و پسرم بد کنه .آقا سید من زندگیِ بی دق و سق میخوام که مادر شو هرم نمیذاره.یه دعایی کنید که دیگه شوهرم پسرم رو کتک نزنه ممنون میشم.

 233. سلام استاد مهربان و گرامی من سجاد خزایی هستم ،دعا کن هر چه زودتر برم کربلا چون یک مشکل حاد دارم فقط کربلا میتونه شفاعتم کنه و اینکه زیاد وقت ندارم ، چون جدتان امام حسین هست دعاتان میگیره انشاء الله پس سفارشمو بکنید.

 234. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 235. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 236. سلام معذرت میخام ادرس تلگرامتون رو چطور پیدا کنم میشه شمارشو بدید

 237. سلام، 37 سالمه در زندگی احساس بستگی و ناراحتی دارم. مادرم بیمار شدیدی دارد.در کار و زندگی تمام تلاش ها به در بسته می خوره. در صورتی که در تمام عمر سعی در کمک به دیگران و نیت خیر گذشته و همیشه از هرگونه بدی پرهیز کردم و به دیگران خوبی کردم. جوابی غیر از بدی نگرفتم. خواهش می کنم در صورت امکان لطف بفرمایید دعا بفرمایید جهت گشایش.

 238. استاد سلامن شمارتون ندارم یک انگشتر موکل دار میخواهم

 239. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 240. سلام آقا سید دختری۳۲ ساله هستم، تاحالا خیلی ها اومدن جلو و میخوان بیان جلو نمیشه، توروخدا راهنماییم کنید چطور موانع بختم باز بشه و چیکار کنم موانع از بین برن لطفا منو راهنمایی کنید.متشکرم

 241. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب برای شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 242. سلام سیدبزرگوار۱ساله که میخوام برای شغلی جذب شوم اما هربار در کارم گره میفته به جدت قسم میدم دعا کنید کارم وحاجتم روبشم

 243. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب برای شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 244. سلام خدمت سید عزیز من سالها بدنبال موکل بودم و هزینه زیادی کردم و بعد فهمیدم موکل نه خریدنیه
  و نه دادنیه و نه گرفتنیه واقعا موکل باید خودش انسان را انتخاب کند و حرفهای شما کاملا صیحح است
  و من به نصیحت شما بجای موکل انگشتر موکل دار از شما گرفتم و بسیار هم از آن راضی هستم.
  نه خطری داره نه دردسری و همیشه حس میکنم یک حامی ماورایی از من حفاظت میکند و در راحتی امور کمکم میکند.

 245. سلام سید بزرگوار.مادر شوهرم و پسر بزرگش در زندگی شخصی من و همسرم خیلی دخالت میکنن.تقریبا زمام زندگیم از دستم در رفته به هر در میزنم درست نمیشه تا جایی که کارمون به جدا زندگی کردن افتاده …بحث عروس بازی نیست .با دلایل خیلی واهی از هم دور شدیم و دشمن ..بخاطر بچه هام باید نجات پیدا کنیم برامون دعا کنید اجرتون با امام حسین

 246. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 247. سلام برای سلامتی پدرم وشفا یافتن بیماری پدرم ورفع شدن کامل بیماریش خیلی دعا کنید اسمش کاظم زاده رقیه دعا کنید زودتر شفای عاجل یابد

 248. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 249. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 250. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 251. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 252. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 253. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.

 254. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد. و شما باید با سرکتاب وضعیت شما را برسی کنم

 255. سلام . چگونه اذکار هفته را بگیم . میشه آموزش بدین . مرسی .
  و دعای سلامتی ذهن و مغز برای خواهرم می خوام . که دوباره مثل قبل بشه .

  و دعای باگشت همسرم که سال ۸۸ عقد کردیم اما تا الان مدام با هم اما بی هم هستیم .۹ ماهه طلاق شدیم .اما هنوز گرفتار هم هستیم . انگار نفرین شدیم .

 256. سلام استاد عزیز خدا همیشه یاورتون باشه ازتون عاجزانه تمنا میکنم دعا کنید من زود ازدواج کنم واقعا دیگه خسته شدم.و همچنین برای سلامتی پدرم دعا کنین مشکل صعب العلاج قلبی ریوی دارن .اجرتون با امام حسین

 257. سلام سیدجان برای داداشم مصطفی زاده گل بی بی خیلی دعاکن ازحال خودش خارج شده وهمش ب چشماشوبدنش تف میماله واصلاچیزی نمیخوره اون دادآش دیگمم مریض ی ملایی گفته طلسمن طلسم مرگ توروخدادعاکن ازاین بلاهارهابشن اقاسیدبخدا قسم دیگ بریدم دعاکن خانوادم بفکرشون باشن اینقدبی مسولیت نباشن اخه بابام کاری بهشون نداره دعاکن بفکرسلامتی برادرام باشه

 258. سلام ببخشید خیلیییی گرفتاریم سە ساله ازدواج کردیم اما همسرم هرچی کار میکنه باز نمیتونیم حتی خرجیمونو دربیاریم میگن کە طلسم شدیم لطفا برامون دعا کنید

 259. سلام وخسته نباشیدمنتوزندگیم مشکلات زیاددارم میشه واسه منم دعاکنییدخیلی ممنون میشم

 260. سلام علیکم
  آقا سید چطور میشود شما را زیارت کرد یا اینکه در ارتباط باشیم.

 261. من الان 3 ساله جدا شدم چند سال قبل با همسرم مشکل داشتیم هر کاری میکنم نمیتونم برش گردونم 2 تا بچه دارم همسرم با دوستم صیغه کرده کلن تعادل رفتاری اصلا نداره همش زهنش درگیره خودمم کلن زندگیم پیچ خورده با اینکه همه میگن که بیخیال شو با تمام اذیتاش هنوز دوستش دارم هر روز دعوا اذیت داشتیم ولی نمیدونم چرا دوستش دارم با هر زنی که دوست میشم یا میخوام ازدواج کنم تا ازدواج پیش میره یک دفعه نابود میشه کمکم کنید ذهنم زندگیم در گیره

 262. سلام استاد همیشه یه سر و گردن از همه بالاتری واقعا پکیج متاتکنو شما معجزه میکنه اصلا باورم نمیشه یک انسان را با یک اخلاق گند چهل ساله در چند ماه اینقدر تغییر بده

 263. سلام استاد
  میتونم خواهش کنم برای من هم دعا کنید
  در زمینه ادامه تحصیل و یافتن شغل مناسب
  سپاسگزارم

 264. چندساله دخترخالم برای ازدواج مخوام هنوزبهش نرسیدم دعاطلسم زیاد روهم انجام دادم هیچ اثری نداشته یه بنده خداگفت کارت باموکل درست میشه

 265. سلام استاد aهستم مدت8ساله ازدواج کردم وبچه دارنشدم ومشکل از من هستش آزمایش دادم آزو تعداد وتحرک وکیفیت کمه خانم مشکل دکتری نداره ولی هرجا طالع میگیرن میگن چله گرفته ازتون خواهش میکنم که دعای خیرتون همراهمون باشه

 266. سلام سیدجان بچه ک بودم دو سه تا دعا از دیوار خونمون دراوردم وپرتشون کردم نمیدونستم وهمسایی داریم ازاین کارازیادمیکنن داداشام هرکدومشون دچارمشکلی شدن دعاکنیدهرکی دعای بدی درحق ما کرده باطل بشع وطلسم داداشام بشکنه ازاین بدبختی ها رهابشن وسرسامان بگیرن با دعای شماوجدبزرگوارتان (خداخیرتون بده)

 267. سلام من تاحالا از کوه امام زاده داود افتادم خراش رویم نیافتاد یکی از زورگو های محل منو زد بعد از ضهرش تصادف کرد مرد حتی بدون درس خواندن شاگرد اولم وخیلی شانسم زیاده من موکل دارم آیا

 268. سلام..
  بنده موکل دارم که اصلا بحرف من گوش نمیده..چکار باید انجام بدم..راهنماییم کنید لطفا

 269. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی برای شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 270. سلام حاج آقا عرض ارادت دارم
  ازاینکه متنم طولانیه خیلی عذرمیخوام ولی برای اینکه شماروبیشتردرجریان بزارم و خیال خودم رو راحت ترکنم خواستم 3تادعای شفاهی واسم بگیدبازهم خیلی خیلـی شـرمنـــده
  1.یکی بابت وسواس بودنم چون خیلی آب هدرمیدم ی ظرف رو چندبارآب میکشم تا ازدلم بشه وقتی حمام میرم خیلی دیرنهایتش3ساعت طول میکشه وبازم بخاطروسواس بودن و باجزئیات گیردادن ب خودم واینکه وقتی میخوام ب اشیاء یا وهروسیله ای ک شمافک کنید مثل گوشی ،کنترل ال ای دی دستگیره های در و…،دست بزنم روش چت میکنم یعنی 3تا9تاباتکون دادن دستم روی همون شیء یا وسیله ها میشمارم مثلا باخودم این فرض رودارم ک باید این کارو انجام بدم واگه انجام ندم خیالم راحت نمیشه باانجام این کار دوحالت داره یکی اینکه باخودم میگم اگه این کاروانجام بدم روزوشبای آینده واوضاع ب خوبی و بروفق مرادم پیش میره وحالت دوم باانجام ندادن این کار ک خدمتتون عرض شد تمون دادت دستم روی اشیاء اخساس میکنم ی کارانجام نشده پشت سرم جامونده پس باانجام همون لحظه ش خیالمو راحت میکنم

  2.دومین دعابرای اینکه پیش ی زاغ سوز زن رفتم بهم گفت زاغت بدنشون نمیده وتا2سال دیگه ازدواج میکنی مدت بعدپیش ی زاغ سوزمرد ک تو شهرمون معروف هست رفتم گفت بختت سنگین شده ک اگه راست گفته باشه ی دعابابت بخت گشاییم (وخوش بختی و بخت گشایی برای دوتاخواهر م ک یکیش23ویکی دیگه ش هم سن خودمه25-26 ک انشاءالله بختشون بسته نباشه وازدواج باآدم موردنظرشون دعاکنید…)وهمینطورخودم باطرف موردنظرم ب اسم محمدک خارج ازایران هستن والبته مادرش موضوع خواستگاری منوازمادرم رو مطرح کردن ولی دیگه خبری ازشون نشد ودعاکنیدب زودی خبری ازشون بشه

  3.سوم اینکه ماشین داداشم هرچی زودتر آزادشه

 271. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 272. سلام استاد شوهرم بیکاره یه عالمه قسط عقب افتاده و قرض داریم،التماس دعا برای اینکه یه کار خوب وپر درامد گیر شوهرم بیاد

 273. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 274. سلام استادعزیزم من دعای شفاهی میخام یکی براخودم ی ازدواج خوب باطرح الهیم کنم

 275. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.

 276. سلام استاد من نیاز شدیدی به دعای شفاهی شما دارم احساس نگرانی در جایی از بدنم هستم که سالم نباشم شما سید پاک ومومنی هستید امروز 28 صفره از شما خواهش می کنم بحرمت پاک محمد مصطفی ص. به ابروی چهارده معصوم دعا کنید من هیچ مشکلی نداشته باشم و سالم بودن بدنم رو دکتر تایید کنه از جدتون بخواهید برای سالم بودنم دعا کند وهیچ مشکل وناراحتی نداشته باشم وبهم دکتر بگه که سالمی چون خیلی نگرانم لطفا برام خیلی دعا کنید اسمم کبری زاده منیره

 277. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی به نیت شما انجام شد. انشااله که نور الهی همراه شما باشد.
  و پدرها را کمی در این اوضاع اقتصادی درک کنید مهربان باشید و محبت کنید و از مقابله و منفی گرایی بپرهیزید انشاله همه چیز درست میشود.

 278. سلام استاد بابام بازنشسته است اخلاقش خیلی بده از اولش هم همینجوری بوده همش نون دراوردنش رو به رخ مادر بیچاره ام وبچه هاش منت میزاره تورو به خدا برامون دعا کن بابام اخلاقش خوب بشه مخصوصا با مادرم وقتی مارو مثلا به دکتر یا یک مهمانی می بره همش دعا می کنه. زندگی واسمون خیلی تنگ شده جرات حرف زدن تو خونه رو نداریم اقاسید دعا مون کن کمکمون کن زیر سقف چهار گوشه اتاق هم نمی زاره راحت بشینیم وقتی خواهرم ازدواج کرد تو دوره نامزدیش جهازیه اش را با دادو فریاد واه وناله می خرید من که یک دخترم دیگه صبر وحوصله واسم نمونده روح وروانم اسیب دیده کمکم کن با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل