بخورات چیست و فروش انواع بخور ات اصل و بخورهای ترکیبی

فروش بخور و انواع بخورات اصل و بخورهای ترکیبی و بخور زار و بحری

فروش انواع بخورات اصل و بخورهای ترکیبی
فروش انواع بخورات اصل و بخورهای ترکیبی
قدمت استفاده از بخورات  :
استفاده از بخور قدمت در تاریخی زیادی داره و در اغلب ادیان مورد استفاده بوده که یافته های باستانی حاکی از این است که حتی قرنها قبل از میلاد مسیح مورد استفاده بوده اما تایخ دقیقی از آن در دسترس نیست.

خواص بخورها

  بخور قطعا بخاطر خواص آن استفاده میشده و ساده ترین خواص آن خوشبو کننده و ضدعفونی کننده است و مهمترین برای دفع نیروهای منفی است و در علوم غریبه در جهت دفع جنیان و نیروهای منفی و ارواح خبیث و احضار ارواح طیبه و نیروهای مثبت و… بکار میرود. و هیچ دعایی بدون سوزاندن بخورات  مناسب در علوم غریبه اعتبار و تاثیر گذار نیست. که از مهمترین بخورها میتوان از عود و لبان و مستکی و مشک و عنبر و جاوی نام برد که بیشترین استفاده را دارد و بخورهای دیگری هم هستند که تخصصی تر میباشند و در کارهای خاص استفاده میشود. که در کتب مختلف به آنها اشاره شده و نسخه های دعاها معمولا همراه با نوع بخور مورد نظر در آن کتابها دیده میشود. و معمولا برای کسی که دعای ابطال سحر داده میشود مقداری بخور هم داده میشه تا تاثیر دعا را کامل کنه و نتیجه بهتری گرفته شود.بخورات اغلب در کشورهایی چون هند و مصر و مراکش یمن و شرق آسیا تولید میشه و بومی آن کشورها میباشد. این بخورها از راههای گوناگون به کشور ما وارد میشه.

بخورها از چه موادی ساخته میشوند :

بخورات معمولا از چوبهای خوشبو و یا سمغهای خوشبو و گیاهان خوش عطرساخته میشوند و بخورهایی که در بسته بندی شاخه ای هستند که به نام عود شهرت دارند که اصلا بخور عود نیستند و مواد آن اصل نیستند و فقط خورده چوب و گیاه هستند که به اسانسهای شیمیایی خوش عطر آغشته شدند. که معمولا ایجاد سردرد میکنند . گاها دارای سرب هستند که بسیار مضر میباشند و توصیه میشود هرگز از چنین بخورات ی استفاده نشود.

فروش بخور :
بنا به درخواست مکرر دوستان از بحورهایی که برای خودم سفارش میدم برای علاقمندان هم قرار دادم چون این بخورها بسختی پیدا میشه که چون قیمت بالایی دارند افرادی سودجو گاه بفکر تقلب و فروش بخور تقلبی میافتند تا سهمی از این تقاضا در بازار ببرند که توصیه میشود اگر قصد خرید بخور و بخورات سرکتاب کبیر دارید حتما بخورات اصل را بشناسید و یا از افرادی که بخورات اصل را میشناسند کمک بگیرید.
در این قسمت برای شما انواع بخورهای اصل که کمتر جایی میتوانید پیدا کنید گذاشتم که برای فروش عرضه میشود. این بخورات در کشورهای مختلفی تهیه میشه که از طریق کشورهای واسط وارد میشه و بخوری هم به نام بخور ترکیبی موجود است که از ترکیبی خاص تهیه شده که یک بخور همه کاره است و برای موارد مختلفی استفاده میشه.

فروش بخورات و بخور دعانویسی و بخور احضار و…

لیست بخورهای موجود
1- بخور مستکی
2- بخور میعه سائله
3-  بخور  عود سیاه
4- بخور عود سفید
5- بخور مسک
6- بخورات لبان الذکر
7- بخور عنبر
8- بخور ناف آهو
9- بخور سندروس
10- بخور صندل سرخ
11-  بخور تفاح اجن
12- بخور شعیب
13 بخور احلام
13- بخور لادن
14- بخور جاوی سیاه جاوی قرمز جاوی سفیدو جاوی هندی
15- بخور مقل ارزق
16- بخور مسک سیاه
17- بخور دم غزال
18- بخور بحری
19- بخور چوب مقدس
20- فاسوخ مغربی
21- تفاح جن
22- بخور میعه یابسه
23- فاسوخ مغربی
24- عود مایع
25- عنبر مایع
26- بخور ترکیبی دفع جن و نیروهای منفی
27 بخور ترکیبی همه کاره برای انجام دعاهای خیر
27- بخور ترکیبی شارژ موکل انگشتر
28- بخور ترکیبی دفع سحر و امواج منفی و چشم زخم
لطفا برای خرید فقط به تلگرام پیام دهید
09011876393

 

‫131 دیدگاه ها

  1. سلام نمیدانم ب چ علت ولی مطمئنم شخصی طلسم بسیار بدی برای زندگی ام درست کرده در حدی که خودم و همسرم و دختر معصومم بیمار و نابود شدیم زندگیمون مثل گردابی شده که می بینیم ولی هیچ حرکتی نمیتونیم بکنیم. از شما خواهشمندم دعا کنید این نحسی از زندگی ما دور بشه.و شر این شیطان از زندگی ما کنده و دور بشه. نابود بشه. فقط یک سوال دارم خودم ۹۰ درصد میدانم کار چ کسی است آیا بهش بفهمونم که میدانم با من چ کردی؟؟؟؟ یا فقط در خفا ب خدا بسپارم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل