دعاهای کتبیدعاهای مجرب

دعای محبت برای جلب جفت عشقی که شما را ترک کرده

دعای محبت مجرب

دعای محبت برای جلب جفت عشقی که شما را ترک کرده

دعایی مجرب و قوی برای جلب برای شما دوستانی که

به نوشتن دعا آشنایی دارید قرار دادم که این دعا را

بهتره در روز جمعه و در ساعت زهره انجام دهید بهمراه

بخورات هفته و رعایت اصول و در نظر گرفتن روزهای

ابتدایی ماه و قبل از کامل شدن ماه دعای محبت را انجام دهید.

دعای محبت
دعای محبت

متن دعای محبت

بسم الله الرحمن الرحیم

اقطوش (3 مرتبه) هوش(3) هیوش(3) توکلوا یا خدام هذه الاسماء و انت یا خدام هذه الساعه بحق الملک الغایب علیک امره و فلان بن فلان و بحق بسم الله مجری البحار و النهار و مکون اللیل و الانهار و مکون اللیل علی النهار و هو السمیع العلیم فانی اعزم علیکم یا معشر الجن و الشیاطین و المرده و الو ساوسه و الا باسهه اجمعین من کان منکم قائما و علی الحق متعمدا” و علی باطل متمردا” فانی اعزم علیکم  به قل هو الله احد الله الصمد الذی لیس کمثله شی و هو سمیع العلیم اقبلوا الی فلان بنت فلان من کل فج عمیق و هیجوا و اقلقوه و ان کان واقفا فمشوه و ان ماشیا” فجروه و علی خیولکم رکبو و باجنادکم از عجوه و الی اجلبوه و کسروا لها اسلاسل و افتحوا لها البواب و الا غلال جروها الی هذا المکان ذلیله الوحا الوحا الوحا العجل العجل العجل الساعه الساعه الساعه.دعای محبت
این بود دعای محبت اصلی که برای شما عزیزان قرار دادم و فقط برای حلال و کار خیر انجام شود که در غیر این صورت موجب عذاب الهی است . از دعـای محبت هرگز سوء استفاده نشود.
توضیحات اینکه در ابتدا بجای فلان بن فلان نام مطلوب اگر مرد است قرار داده شود و اگز زن است برای دعای محبت باید بجای بن از بنت استفاده شود. و در دومین نام طالب که خودتون هستید قرار داده شود به همون شرح قبلی.

کپی متن بدون درج لینک این صفحه حرام است

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

6 Comments

 1. سلام،آقای محمدزاده
  من قبلا برام سرکتاب گرفتید و دعا هم نوشتید
  مشکل همزاد داشتم و برام دعای گشایش،زبان بند و دفع همزاد نوشتید.با اون کسیکه میخواستم ازدواج کنم وهمو خیلی دوست داریم ب مشکل برخوردم!پدرشون راضین ولی مادرشون راضی نمیشه:(هیچ مشکلی هم نداریم!از بس مخالفت کرده داره دیوونمون میکنه و پسرش انگار داره سرد میشه در صورتیکه خیلی خیلی همو دوست داریم.میتونم از این دعا استفاده کنم؟
  برا کار خیره!🙁
  آقای محمدزاده میشه مثل قبل برام شفاهی دعا کنید؟دعا کنید رابطمون سرد نشه و دوباره مثل قبل بشیم و راحت بتونیم ازدواج کنیم

 2. دوست عزیز دعای محبت چه میگین برا کار حالتا ب قصد ازدواج باشه که اشکال ندارن؟؟
  ی موردی میشه کمک کنید من داداشم ۱۸ساله مریض دکترا میگن بیمار روانیه دعانویسا و چند تا از آدمهای که دعای شفاهی مقاله شما میدم میگن جن و همزاد.یکی داشت کمک میکرد از راه دور با قرآن و اذان خوبش کنیم که بدتر شد
  از ژچطرفی هم از وقتی من واسط شدم زندگیم بهم خورده طرفم ول کرده رفته
  ناگفته نمونه چندساله که بستگی و سنگینی افتاده بکارمون

بستن