دعاهای کتبیدعاهای مجرب

دعای فروش اجناس و جذب مشتری

دعای فروش و جذب مشتری

دعای فروش اجناس و کالا و جذب مشتری برای مغازه دارها و یا کسانیکه قصد فروش چیزی را دارند بدون نیاز به درخواست سرکتاب یکی از درخواستهایی که دوستان عزیز از من دارند دعا برای فروش اجناس خصوصی و یا مغازه است و یا اینکه برای برکت مغاز یا کارهای خدماتی مانند آرایشگاهها و یا تعمیرکاران که حتی افرادی که با علوم غریبه آشنایی ندارند بتوانند بنویسند.

دعای فروش

 

دعای فروش اجناس و کالا برای مغازه دارها و یا کسانیکه قصد فروش چیزی را دارند

خوب اول از همه باید پاک و طاهر بود و بهتر است که یک بخور طیب خوشبو و طیب هم سوزانده شود و کمی اسپند سوزانده شود. و بعد از اینکه پاکسازی انجام شد یک برگه سفید بدون خط تهیه میکنیم و بهتر است با جوهر روحانی که ترکیبی از مسک و زعفران و گلاب است و دستور آن در لینک مورد نظر قرار دارد نوشته شود و اگر دردسترس نبود از خودکار قرمز استفاده بشه

دعای فروش اجناس و کالا و جذب مشتری برای مغازه دارها

کسانیکه قصد فروش چیزی را دارند روش اول این دعا را بنویسید و در میان کالا و یا مغازه قرار دهید

یا حی و یا قیوم یا ذالجلال والاکرام صل علی محمد و ال محمد

 و نمونه دیگر نیز که تاثیر خوبی دارد. هر کس سوره حج را بنویسد و در دکان بگذارد و یا در نزد خود نگهدارد. فروشش رواج پیدا میکند و روزی او فراخ میگردد.که دعای فروش کالا و رزقی خوبی برای مشاغل است.

یک دعای فروش اجناس که تاثیر خوبی دارد.

هر کس سوره حج را بنویسد و در دکان بگذارد و یا در نزد خود نگهدارد. فروشش رواج پیدا میکند و روزی او فراخ میگردد. بعد از نوشتن دعا را تا زده و چسب میزنید و ده دقیقه روی بخور قرار دهید و برای فروش در میان اجناس قرار دهید و برای رزق مغازه در جایی در مغازه پنهان کنید انشااله.. این دعای فروش کالا از جانب خداوند مشتریان زیادی بسمت شما جذب خواهد کرد.

عزیزانی که قصد سفارش و خرید انگشتر موکل دار را دارند می توانند زا طریق پیام رسان های واتس آپ و تلگرام سفارش خود را ثبت کنند. در صورتی که به این پیام رسان ها دسترسی ندارند می توانند از طیق پیام رسان های ایتا و سروش سفارش خود را ثبت کنند.

 

 

Visits: 2052

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل