راهنمایی

حرز حفاظتی چیست و به چه کار می آید

حرز حفاظتی چیست و به چه کار می آیدبرای آشنایی به حرز در ادامه توضیحات لازم برای شما دوستان عزیز همراه با یک نمونه حرز داده خواهد شد

حرز حفاظتی

حرز حفاظتی چیست

حرز حافظتی یک دعای بخصوص است برای محافظت از شما تا شما را در مقابل نیروهای منفی و شیاطین و جنهای آزار دهنده محافظت کند و انواع مختلفی دارد که بر اساس مشخصات فرد و نوع مشکل نسخه مورد نظر انتخاب و با شرایط خاصی انجام میشه . حرز حفاظتی یکی از تعویذهای بسیار سخت و خاص است که نیاز به موکل قوی نویسنده و توانایی های فردی او داره چون حرز مانند یک نیروی لژیونر است که قراره برای مبارزه با یک دشمن خارجی بجنگه و اون نیروهای مقابل بسرعت از این موضوع آگاه میشوند حتی گاه از لحظه ای که شما سفارش خود را به یک استاد علوم غریبه یا دعانویس میدهید و بسته به قدرت نیروی تهدید کننده گاه از همان لحظه در مقابل شما و هدف شما خواهد ایستاد من حتی شده حرزی را برای اشخاصی آماده کردم اما چون هنوز حرز حجاب نشده بود انرا بردن. و یا حتی در حین کار برایم مشکلاتی ایجاد کردند این حالت گاه در هنگام عمل ابطال سحر نیز اتفاق میفته خصوصا اگر سحر قوی باشه و هر کاری میکنند که این حرز حفاظتی انجام نشه و اگر استاد کار نیروی قدرتمند و کافی نداشته باشه حتی دعای او را باطل میکنند و بی اثر و یا حتی مورد آسیب قرار میدهند چون تغذیه آنها از آن راه است وقتی کسی بخواد روی غذای شما دست بذاره یعنی روی موجودیت شما دست گذاشته پس شما هم اگر جای آنها بودید نمیگذاشتید کسی روی این موضوع دست بگذاره تا شما گرسنگی بکشید.

پس دوستان متوجه باشند ابطال سحر و یا دفع همزاد و یا حرز محافظتی را از کی میگیرند چون بسیار توانایی استاد مورد نظر مهم است و خودم شخصا اگر پشتبانی خداوند و اجدادم را نداشتم هرگز چنین دعاهایی نمینوشتم چون موجب دشمنی نیرهای ماورایی منفی میشه و موجب آسیبهای شدید. حال یک سوال برای مردم همیشه هست که آیا حرز محافظتی میتونه از سحر وجادو شدن جلوگیری کند.

مقاله مرتبط: حرز ابی دجانه چیست

آیا دعایی برای جلوگیری از سحر و جادو وجود دارد؟ 

متاسفانه باید بگم خیر حتی حرز محافظتی نمیتونه شما را از همه سحر و جادو ها محافظت کنه در واقع سحر دقیقا مانند بیماری است همانطور که انواع بیماریها وجود داره انواع سحرها هم وجود داره و شما با هر حرز محافظتی فقط در مقابل اون سحری که باطل کردید مقاوم میشوید و البته مقاومت شما در مقابل سحرهای دیگه هم کمی بیشتر میشه اما پیشگیری نمیکنه . و خیلی ها به دروغ میگن ما حصار یا حرز محافظتی میزنیم و دیگه هیچ دعا و سحری بر شما اثر نمیکنه در حالیکه پیامبران هم وقتی فرزندان آنها مسحور میشدند فقط باطل میگردن وگرنه آنها اصلا سحر نمیشدن. مثل اینه بگیم آنها هرگز بیمار نمیشدن. در واقع سحر یک نوع بیماری روحی است که سحر نویشان و جادوگران آنرا بصورت مصنوعی میسازند و به جون مردم میندازند وگرنه سحرها در ابتدا توسط طبیعت و یا نیروهای منفی در شرایط خاص ایجاد میشوند دقیقا مانند بیماریها و بعد انسانها آنها را بصورت مصنوعی ایجاد کردند . و در تمامی ادیان و حتی کسانی که دین ندارند سحر و طلسم کردن وجود داره و همه آنها به این راز پی بردند. و هر کدام با روش خاص خود سحرهای خود را دارند. گاه این سحرها اینقدر هوشمندانه هستند که حتی با درخواست سرکتاب هم نمیشه متوجه آنها شد یعنی رد خود را پاک میکنند و ما از روی علائم سحر متوجه سحر میشویم. یکی از حرزهای معروف حرز محافظتی حرز ابودجانه است که برای آشنایی با آن میتوانید روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

سخن آخر

دوستان عزیز بیاری حق چند روزی از سی سال اجازه کار کن از استادم گذشته و تابحال هیچ آموزش خاصی به هیچکس ندادم و اجازه خیلی چیزها برای من پس از سپری کردن این سی سال بوده که بزودی آموزشهایی را در یوتیوب خواهم گذاشت و ابطال سحر جمعی را انجام خواهم داد و خیلی از خدمات که بشما کمک خیلی زیادی خواهد کرد و خیلی از رازها و بسیار برنامه های متنوع که تابحال شاید کسی از آنها صحبت نکرده و خدمات رایگان برای دوستان بصورت قرعه کشی و هر زمان کانال یتیوب ما راه بیافتاد در صفحه اصلی سایت اطلاع رسانی خواهم کرد.

 

Views: 271

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + دو =

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل