قانون جذبی و موفقیتمطالب خواندنی

قانون جذبی و تمریناتی برای جذب سریع خواسته ها و رسیدن به آرزوها

تمرینات عالی برای جذب آرزوها

قانون جذبی و تمرینات برای جذب سریع خواسته ها اگر می‌خواهید نتیجه قانون جذب را سریع در زندگی‌تان ببینید یک‌ راه وجود دارد!

قانون جذبی

برای اینکار نه نیاز به سرکتاب کبیر هست نه دعا باید در همه حال احساس خوبی داشته باشید.» گفته شده است اگر فقط 21 روز بتوانید احساس خود را  خوب نگه‌دارید اتفاقاتی در زندگی‌تان می‌افتد که خودتان  الآن حتی نمی‌توانید به آن‌ها فکر کنید.
استفاده از قانون جذب خود یک هدیه است تا حالا به این مورد فکر کردید چه چیزی بهتر از این؟
شما قرار است احساستان را خوب کنید و بعد موارد خوب  وارد زندگیتان شود. مثل این است که شیرینی بخوریم و لاغر شویم! هم لذت خوردن رو می‌بریم هم به هدفمان می‌رسیم.

اگر قانون جذبی برعکس بود واقعاً سخت بود

چون باید همیشه  غمگین می‌بودیم تا اتفاقات خوب را تجربه کنیم . پس خدای بزرگ رو شاکرم که بابت شاد بودن و شاکر بودن  ما را غرق در نعمت می‌کند. پس از همین حالا احساسمون رو خوب کنیم ممکن است  در ابتدا کمی سخت باشد ولی با تکرار به عنوان یه رفتار همیشگی در می آید و آن موقع است که زندگیمان متحول میشود

شما حتی اگر در بدترین شرایط زندگی هستید باید به دروغ هم شده اما با احساس واقعی تکرار کنید من خیلی خوشبخت هستم همیشه بهترینها برای من است بسرعت آرزوهای من برآورده میشود تا کائنات شما را یک فرد قوی ببینند که باید حمایت شوی چون کائنات از آدمهای ناامید و ضعیف حمایت نمیکنند برای همین است که آدمهای فقیر و ضعیف مرتب فقیر تر و ضعیف تر میشوند

بهترین زمان برای جذب خواسته ها

البته بهترین زمان برای کار کردن روی تصورات برای جذب خواسته ها اول صبح در رختخواب و آخر شب قبل از  خواب است که اثر خیلی بیشتری در قانون جذب دارد.

چون در زمان بیدار شدن از خواب شما هنوز در حالت آلفا قرار دارید و مناسبترین زمان برای ارسال ارتعاشات مثبت است همچنین شب هنگام خواب وقتی دیگه گیج خواب هستید آن زمان هم در حالت آلفا هستید و بهترین زمان برای تکرار جملات تاکیدی و ایجاد انرژی های مثبت در وجود شماست و حتی میشود مسیر زندگی را اینگونه عوض کرد.

اثرات تمرینات در بختگشایی

کسانیکه مشکل در ازدواج دارند و یا خواستگار ندارند و یا روابط آنها بهم میخوره در قانون جذبی اولین توصیه من به آنها اینه که کلا از فکر ازدواج مدتی بیایند بیرون و مرتب تکرار کنند من نیاز به ازدواج ندارم من مجردی را دوست دارم و اینجا چون تمام فکر و ناراحتی شما قبلا ازدواج بوده با دوری از این فکر کمک کم میبینید که مرتب این و آن طالب ازدواج با شما میشوند و شما باز نباید تسلیم و وابسته شوید فقط زمانیکه فردی واقعا مناسب بود و بسیار مشتاق ازدواج با شما شل نیایید تا این وابستگی احساسی طرف براحتی ازبین نرود

بازدیدها: 2299

‫32 دیدگاه ها

 1. سلام
  این دفعه اولی هست که یک دعا نویس درباره قانون جذب و اینکه حس ت خوب باشه حرف میزنه . اینکه همه چیز فرکانس هست. و اتفاقات زندگی ما بر اساس احساسات ما شکل میگیره.

  من از اول ازدواج طلسمم کردند و نمیدونستم علت این همه عصبانیت شدید من از چیه؟ چهار سال و نیم طلسم بودم که بالاخره به لطف خداوند متوجه شدم و بعد چهار سال و نیم طلسم باطل شد .
  خدا رو شکر خیلی خیلی حالم بهتره اما مشکل اینجاست که نمیتونم حس خوب داشته باشم. هی تلاش میکنم حالم و احساسمو خوب نگه دارم. اما هر روز هر چقدر ذهن خودمو کنترل میکنم اقلا روزی یکبار به یاد این نامردی که در حق م کردند می افتم و حس م بد میشه . هر چند می دونم حتما خیر و صلاحی خداوند در این سختی واسم قرار داده. و خدا رو شکر میکنم.
  اما یجورایی منتظرم خداوند تقاص شون کنه . و اگر چه می دونم بهترین کار در شرایط من کنترل ذهن هست. با خودم گاهی احساس گناه میکنم که ای وای من نباید منتظر باشم خداوند اونها رو تقاص کنه . این کار درست نیست و اینطور احساسات بد سراغ م میاد .
  لطف کنید سید برای من هم که از ذریه زهرا اطهر هستم دعا کنید.
  سپاس گزارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل