دسته‌بندی نشدهراهنماییمطالب خواندنیمطالب مهم

سرکتاب چه مراحلی دارد و به چه مشخصاتی نیاز دارد

سرکتاب

مراحل سرکتاب چیست؟ آیا سرکتاب خطر دارد؟ با سرکتاب چه چیز هایی را می توان فهمید؟ برای اینکه بتوانیم به اسن س.الات پاسخ دهیم ابتدا باید سرکتاب چیست و چه ویژگی هایی دار. در دنیا سرکتاب های محتلفی وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستد. در ادامه درین مورد باهمدیگر گفتگو خواهیم داشت.

مراحل سرکتاب

شاید این سوال خیلی از شما دوستان باشه که سرکتاب چیه چطوری انجام میشه و چه شرایطی داره در اینجا میخواهم واقعیت ها را در این مورد برای شما کامل توضیح بدم تا اطلاعات درست و دقیقی در مورد آن داشته باشید نه اینکه افکار شما از شایعات و دروغهای افرادن نادان پر شود. و بیشتر سعی شده تا جواب سوالاتی که در سایت شده اینجا برای عموم توضیح داده شود.

آیا سرکتاب خطر دارد؟

سرکتاب را بعضی ترس دارند که خطری داشته باشه و بعضی افراد نادان که همیشه قصد تخریب دارند بدون علم وآگاهی در مورد آن صحبت میکنند و بعضی افراد هم حرفهای خنده داری میزنندکه میتونه روی شما اثر منفی بذاره یا پای شیاطین و… را در زندگی باز کند خیر عزیزان سرکتاب یه چیز عادی مثل فال گرفتنه اما در مورد موانـــع و مشکلات ماورایی میگه که برای کمک به انسانهاست تا بتوانند مشکلات و موانع ماورایــی خود رابرطرف کنند و هیچونه خطر یا مشکلی نداره.

آیا مراحل سرکتاب با فال ممکن است؟

بعضی از فالگیرها ادعای سرکتاب انجام دادم میکننـــــد اما هیچ ربطی به کار آنها نداره چون فال در مورد آینده یا گذشتــــه و مسایل پیش رو ممکنه بگه اما سرکتاب در مورد عوامل مشکل زا برای زندگـــی شما تا بتوانید آنها را برطرف کنید و در مدار درست قرار بگیرید بنابراین فالگیر هرگز نمیتواند بشما راهنمایی لازم را در مورد مشکلات ماورایی کند و هر فالگیری که بشما گفت من سرکتاب انجام میدهم بهتره توجه نکنید و فقط از استادان علوم غریبه که کارهای رحمانی انجام میدهند کمک بگیرید

سرکتاب به چه چیزهایی نیاز دارد؟

برای درخواست سرکتاب اصلی و انجام آن نام و نام مادر مهمترین چیز است که حتما باید مشخص باشه و از نامی استفاده میشه که از زمتن بدنیا اومدن برای شخص انتخاب شده باشه و درشناسنامه ثبت شده باشه و اسمی که نام دوم است و صدا زده میشه مورد استفاده قرار نمیگیره. در قدیم بعضی افراد وقتی فرزندی در کودکی از دنیا میرفت شناسنامه  او را برای فرزنـــد دیگر قرار میدادن که اون اسم مهم نیست و اسم اصلی هم مهم نیست بلکه اسم قدیمی مهمه که از ابتدا برای آن شخص انتخاب شده است

آیا در مراحل سرکتاب تاریخ تولد هم نیاز است؟

تاریخ تولد زیاد مهم نیست اما حدود سن مهم است و گاه برای بررسی های خاص عکس مهمه اما برای سرکتاب عکس کســی واجب نیست و حتی به حضور شخص هم نیاز نیست و فقط با همین مشخصات میشه درخواست سرکتاب کبیر را انجام داد و سرکتاب اصلی همین است که گفتم.

برای تماس لطفا فقط در واتساپ تلگرام یا ایتا به این شماره 09011876393 پیام بدید و لطفا زنگ نزنید و روی گوشی هم پیام ندید

Views: 401

نوشته های مشابه

‫3 دیدگاه ها

 1. سلام

  درخواست دعا ازشما بزرگواردارم

  درخصوص اشتی و برگشت شخص مورد نظر

  سپاس ازشما

 2. سلام بزرگوار
  التماس دعا دارم
  برای رفع کدورت وبرگشت شخص مورد نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 1 =

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل