انگشتر موکلداردعاهای مجربراهنمایی

بهترین دعانویس کیست و چه دانش و خصوصیاتی داشته باشد

بهترین دعانویس چه خصوصیاتی دارد

بهترین دعانویس کیست و چه دانش و خصوصیاتی داشته باشد تا دعای او بخوبی عمل کند در ادامه به این مقوله خواهیم پرداخت که دعانویس اصلی را بهتر بشناسیم

بهترین دعانویس

متاسفانه بارها مشاهده شده که مخصوصا خانمها و بیشتر مادران سالخورده عزیز برای کمک به زندگی فرزندانشون از دعانویسان مرتب دعا میگیرند  و یا سنگ موکلدار تقلبی میگیرند و به آنها میدهند  یا بدون اطلاع انها اقدام به دعا گرفتن میکنند. که ندانسته دست به کار خطرناکی میزنند این میتواند زندگی انها را حتی به نابودی بکشاند چون متاسفانه خیلی از دعانویسها که ادعای بهترین دعانویس را دارند البته اگر دعانویس کلاهبردار هم نباشند مانند بعضی از پزشکان وقتی به آنها مراجعه میشود بدون معاینه اولین چیزیکه بنظرشون میرسد میشود تشخیص آنها و همان موضع را در نظر میگیرند و یکسری دارو تجویز میکنند که بجای اینکه بهبودی حاصل شود بیماری را حتی شدت میبخشد.

خوب دعانویسهای محلی

هم چون علم خود را نه زیر نظر استادی مشخص آموخته اندو نه مدرکی دارند که نشان دهد واقعا چیزی آموخته اند  ادعای بهترین دعانویس را هم دارند.

مردم بصرف اینکه نام دعانویس را به یدک میکشد به او مراجعه میکنند و ایشون هم با یک دعای اشتباهی بجای اینکه مشکل انها را برطرف کند بدتر بر مشکلات انها می افزاید.

بهترین استاد علوم غریبه چگونه عمل میکند

البته بعضی از دعانویسان ممکنه دهها سال تجربه هم داشته باشند ولی دهها سال فقط تکرار کردن نه آموزش. خوب این مابین بعضی اوقات دعاهایی هم الله بختی درست از آب در میان که همان هم تبلیغی برای انهاست.
پس بهتره با دعانویسان بروز تر کار و آگاهکار کنید تا حتی اگر دعاهاشون براتون تاثیری نداشت حداقل بهتون آسییب نرسانند.

چون هیچوقت همه دعاها تاثیر کامل نخواهند داشت جز درصدی که در خوشبینانه ترین  حالت بسته به نوع دعا تا 80 درصد دعاها بخوبی عمل خواهند کرد.

 بهترین دعانویس

بعضی دعاها مانند ابطال سحرها و دفع همزادها و دعاهای حق کامل عمل خواهند کرد.

بهترین دعانویس چه خصوصیاتی دارد

همانطور که از یکصد سال پیش تا الان شرایط زندگی انسانها بسیار تغییر کرده  افکار و رفتار و تکنولوژی و حتی ابزار و ادوات دستخوش تغییر زیادی شده و این قضیه موجب شده که رویه کائنات و مخلوقات خداوند هم که وظیفه آنها نظارت بر امور و اصلاح معایب با تغییر در زندگی انسانهاست نیز تغییر کند

این امر موجب شده دیگر خیلی از روشهای قدیمی دعانویسی کارساز نباشد.

دعا باید در کنار یکسری از مکملهای جدید انجام شود

من بارها شاهد افرادی بوده ام که نزد بزرگترین دعانویسهای مغربی و یا یمنی رفته اند اما مشکلشون با میلیوها هزینه حل نشده اما با چند دعا و تمرینات مکمل مشکلشون حل شده

 بهترین دعانویس باید بروز باشد

یک استاد علوم غریبه که دعانویسی انجام میدهد باید مرتب علم خود را بروز کند و از موکلین خود در این راستا کمک بگیرد که همگام با مشکلات درمان را پیش ببرد نه اینکه مرتب روشهای قدیمی را تکرار کند.

بهترین دعانویس چگونه عمل میکنه

پس برای اینکه دعا برای کسی انجام دهیم  ابتدا باید مانند یک پزشک متبحر او را معاینه کرد و معاینه یک دعانویس یک سرکتاب درست و حسابیه سرکتاب اگر بخواهد درست انجام بشه واقعا زمانبر و خسته کننده است بنابراین کمتر کسی اینکار را میکند چون کمتر کسی هم حاضره هزینه بیشتری برای سرکتاب هزینه کند.

اما یافتن مشکل و موانع مهمترین قسمت کاره که من هر وقت بخواهم به کسی دعایی انجام دهم ابتدا با  سرکتاب کبیر بررسی شود سپس جواب سرکتاب که مانند جواب یک آزمایش از آزمایشگاه است مشخص میشود که شما چه مشکلی دارید و نیاز به چه دعاهایی دارید و بر اساس ان به شما باید دعا داد. باز هم میگم پیش هر دعانویسی نروید حتی اگر مجانی کارتون را انجام بده چون اون دعای مجانی میتونه مانند یک طناب دار مجانی برای شما باشه.

بهترین دعانویس با موکل

گاه بعضی از دعانویسها از روی طمع به افراد پیشنهاد گرفتن موکل میدهند که این

حرف صحت ندارد و هیچکس نمیتونه به کسی موکل بده و حتی استادان این علوم هم زمانی موکل میگیرن برای خودشون اونم تسخیری که به توانایی بسیار بالایی رسیده باشند . پس فکر موکل گرفتن را از سرخود بیرون کنید.

و اگر به موکل علاقه دارید فقط میتتوانید سنگ موکلدار و یا انگشتر موکلدار رحمانی بگیرید که از بهترین نوع و بی خطر و محافظ است. و فقط از افراد معتبر بگیرید. چون شما نمیتوانید تشخیص بدید

Visits: 192

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل