دسته‌بندی نشدهفروش محصولاتمطالب مهم

بخور ترکیبی شارژ موکل و انگشتر چیست و چگونه از آن استفاده میشود

بخور ترکیبی

بخور ترکیبی شارژ موکل چیست و به چه شکل از آن استفاده می شود یکی دیگر از سوالات مهم است که بسیار پرسیده می شود بخورهای مختلف انگشترها برای اهداف و نیازهای مختلفی طراحی شده‌اند. برای مثال، بخورهای درمانی  می‌توانند به تقویت اعصاب، کاهش فشارهای عصبی و اضطراب، و حتی افزایش انرژی و سرزندگی کمک کنند. از طرف دیگر، بخورهای عشق، آرامش، و ارتباط با انرژی‌های مثبت، می‌توانند به شما کمک کنند تا احساسات مثبت و آرامش را تجربه کنید.

انواع بخور انگشتر و تاثیرات آن‌ها

بخور انگشتر هم یکی از انواع بخورهای ترکیبی است که برای تقویت و غذای انگشترهای  موکل دار استفاده میشود که به جز شارژ موکل برای انگشتر و لوح شرف شمس و امور دیگری هم استفاده می شود.

ترکیب بخور موکل

این بخور از ترکیب بخورات مختلفی بدست میاد که در چند نوع مختلف ساخته می شود و در شارژ انگشتر موکل دار و سنگ موکدار بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و شاید هزاران سال است که در کشور ما و دیگر نقاط دنیا مورد استفاده قرار میگیرد که البته ترکیب آن میتونه در بعضی از کشورها کمی متفاوت باشه ولی به همان منظور مورد استفاده قرار میگیرد.

بخور ترکیبی چطور آماده میشود

بخور ترکیبی هزاران سال است که بشکل های مختلف در ایران و کشورهای مختلف آماده می شود که هر کدام ترکیب خاص خود را دارد و با توجه به نیاز انجام میشود

در ترکیب بخورات و عزیمتهایی که روی آن خوانده میشود بسیار مهم است چون اگر بخوری نامناسب در ترکیب این بخور ترکیبی قرار گیرد  نه تنها میتواند در اثر گذاری اختلال ایجاد کند بلکه حتی میتواند موجب پروندن موکل انگشتر و باطل شدن انگشتر شود، نه شارژ انگشتر. و انگشتر شما دیگر خواص اولیه را نداشته باشد بنابراین در خرید این بخور بسیار باید دقت شود چون متاسفانه افراد سودجوی زیادی هستند که دائما در حال پرسه زدن در فضای مجازی هستند تا ببینند کی به چه چیزی نیاز داره تا با تقلب که کاسبی راحت برای پر کردن جیبهای خود پیدا کنند.

روش استفاده از انواع بخور و بخورهای ترکیبی

بخور ترکیبی

نحوه استفاده صحیح از بخور

برای استفاده صحیح از بخور انگشتر، باید آن را به آرامی و با انرژی مثبت فرا بگیرید. می‌توانید بخور را به آرامی در دست خود بچرخانید و با تمرکز بر روی هدف یا انرژی مورد نظر، از خواص بی‌نظیر آن بهره مند شوید. همچنین، می‌توانید بخور را در فضایی آرام و خلوت استفاده کنید تا بهترین نتیجه را از آن ببرید.

و اما طرز استفاده از این بخور شارژ موکل که باز خیلی افراد از من این سوال را می کنند و چون من چیزی را خصوصی برای کسی توضیح نمیدهم تصمیم گرفتم تا در این پست توضیحات لازم را برای دوستان عزیز قرار دهم.

آموزش استفاده استفاده از بخور شارژ موکل

اول از همه باید سه پایه عمل را آماده کنیم که از سه شاخه چوب تشکیل شده و بهترین چوب برای اینکار اول چوب درخت زیتون است

بعد انار و در صورت دسترسی نداشتن به آنها از هر شاخه درختی میتوان استفاده کرد که ابتدا سه شاخه چوبی درخت را مانند یک هرم مثلثی به هم وصل میکنیم و بالای یک منقل کوچک قرار میدهیم و یک تکه نخ هم به آن آویزان میکنیم و انگشتر را به انتهای نخ میبندیم

بطوریکه فاصله انگشتر با ذغال منقل حداقل بیست سانتیمتر باشد

خوب حالا بخور ترکیبی را بروی ذغالی که از قبل آماده و در منقل قرار دادیم میریزم تا دود بخور جهت شارژ انگشتر براحتی با انگشتر برخورد کند و هر بار که دود تمام میشه یک مقدار دیکه بخور روی آتش میریزیم تا مدام دود بخوربه انگشتر موکلدار ما برخورد کند.

شارژ انگشتر

چقدر بخور برای شارژ موکل باید استفاده کرد

خوب حالا خیلیها می پرسند چقدر بخور برای شارژ انگشتر موکلدار باید استفاده کنیم برای من که کارم اینه و وقت برای کار میگذارم معمولا انقدر استفاده میکنم و تکرار میکنم تا بخورات درون بسته تمام بشه

اما کسانیکه وقت کافی ندارند میتوانند هرروز تا اونجایی که میتوانند اینکار را ادامه دهند تا بخور تمام بشه بعضی ها هم کلا بخور را میگیرند و هفته ای یکبار به انگشتر موکل دار خود بخور میدهند و فقط بنوعی میخواهند نه تنها برای شارژ انگشتر بلکه برای موکل خود کاری کرده باشند و یا برای جلوگیری از تضعیف آن هر هفته به آن یکبار بخور میدهند که در اینصورت مدتها این بخور برای شما خواهد ماند

یک بسته بخور ترکیبی را چند بار میشه استفاده کرد

یک بسته بخور موکل ترکیبی را  شارژ موکل را میتوانید بارها و هفته ها استفاده کرد چون یک قاشق کوچک چای خوری برای هر بار کافیست ولی همان را نباید یکباره روی آتش ریخت و کم کم باید اضافه کرد. البته بخور ترکیبی انواع مختلفی دارد که میتوان از بخور ترکیبی احضار موکل  و بخور دفع سحر و نیروهای منفی و بخور رحمانی  ایام هفته و… نام برد

اهمیت استفاده از انگشتر موکل دار و بخور مناسب

با توجه به اهمیت استفاده از انگشتر موکل‌دار برای بهبود وضعیت روحی و روانی افراد و هدایت آن‌ها به سمت روزهای خوب‌تر، انگشتر موکل‌دار به عنوان یکی از انگشترهای موثر و مفید شناخته می‌شود. تاثیرات مثبت این انگشتر در تقویت انرژی‌های مثبت و بهره‌مندی از انرژی‌های خوب و سازنده اطراف، نشان از اهمیت واقعی آن دارد. با توجه به انواع بخورهای مختلف این انگشتر و تاثیرات آنها، انتخاب و استفاده از بخور ترکیبی مناسب برای تجربه احساسات مثبت و آرامش بسیار حائز اهمیت است. برای انتخاب تشخیص انگشتر موکل دار مناسب، شناسایی نیازهای فردی و مراجعه به توصیه‌های معتبر افراد متخصص ضروری است. در نهایت، رعایت زمان‌بندی مناسب برای استفاده از انگشتر موکل‌دار نیز از اهمیت بالایی برخوردار است تا از تاثیرات مثبت آن بهره‌مند شویم.

روش‌های انتخاب و خرید انگشتر موکل‌دار مناسب

انتخاب انگشتر موکل‌دار مناسب از شناسایی نیازهای فردی آغاز می‌شود. هر فرد دارای سلیقه و اعتقادات خود است که بیاید انتخاب انگشتری که باورها و اعتقاداتش را پوشش دهد، اهمیت بالایی دارد. بنابراین، بررسی دقیق نیازهای شخصی و توجه به جزئیات مهم در انگشتر موکل‌دار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مشاوره با کارشناسان

یکی دیگر از روش‌های موثر در انتخاب بخور ترکیبی انگشتر موکل‌دار مناسب، مشاوره با کارشناسان است. افراد متخصص و با تجربه می‌توانند با توجه به نیازهای شما، بهترین گزینه را پیشنهاد داده و راهنمایی لازم را فراهم کنند. از این راهکار می‌توان برای انتخاب بخور انگشتر موکل‌داری که با شخصیت و سلیقه شما همخوانی دارد، بهره برد.

در نظر گرفتن توصیه‌های معتبر

مراجعه به توصیه‌های معتبر از افرادی که دارای تجربه و دانش کافی در زمینه انتخاب بخور انگشتر موکل‌دار هستند، امری بسیار حیاتی است. این توصیه‌ها می‌توانند شامل نکات فنی، طبع شناسی و معنویتی باشند که در انتخاب انگشتر موکل‌دار مناسب بسیار موثر هستند. بنابراین، در نظر گرفتن توصیه‌های معتبر و اعتماد به منابع قابل اطمینان، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

Views: 3473

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − یک =

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل