محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هرکاری

محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هر کاری بدون پرداخت هزینه

توجه کنید دیگه در این صفحه تقاضای دعای شفاهی ندهید شما میتوانید از این به بعد در صفحه جدید تقاضا بدید و یا در هر صفحه دیگر و روی کلمه آبی صفحه جدید کلیک کنید تا به محل مورد نظر انتقال پیدا کنید.

چون این صفحه اصلی سایت است و پر میشود از نظرات و تقاضای دعای شفاهی در نتیجه
دسترسی به دیگر صفحات سایت برای کاربران سخت میشود بنابراین برای رعایت حال کاربران
صفحه تقاضای دعای شفاهی را انتقال دادم به جای دیگه. البته شما در هر صفحه در قسمت
دیدگاه و نظرات هم میتوانید تقاضای دعای شفاهی بدهید.
 فروش انگشترهای موکل دار و انواع بخورات هفته و انجام
سرکتاب کبیر خاص و انجام دعا های رحمانی موکل دار
دوستان در هر یک از پستها و در قسمت دیدگاه میتوانند
تقاضای دعای شفاهی خود را بگذارند و برای نتیجه بهتر هر نفر
برای سه نفر از افراد متقاضی دیگر برای حاجت آنها دعا و دوازده صلوات
به نیت دوازده امام (ع) و حل مشکلات متقاضیان . انشاله.. که همگی
حاجت روا شوند و به واسطه جد بزرگوار ما حاجت بگیرند.
 دعای شفاهی برای همه متقاضیان خواهد شد.
خیلی از دوستان میپرسند که دعای شفاهی چه دعایی است این دعا را اجداد من انجام میدادند که متقاضی مشکل خود را بیان میکرد و آنها گوش میکردند و در خلوت خود در در درگاه خداوند در شرایط خاص و به کمک خداوند دعا بصورت شفاهی انجام میدادند و از هیچ نوشته و یا کتابتی استفاده نمینمودند و خیلی زود هم خیلیها که شرایط را داشتند جواب میگرفتند .و ما هم برای افرادی که مشکل دارند و دستشون تنگ است و یا حتی سرکتاب کبیر هم گرفتند و قدرت پرداخت هزینه دعاهای خود را ندارند با تقاضا در سایتها براشون به روش اجدادم که انسانهایی بسیار با کرامت بودند برایشان دعای شقاهی رایگان انجام میشود.
توجه شود کسی مشخصات را ننویسه اینکار برای حفظ حریم شخصی افراد است و دعا به نیت انجام میشود و فقط اسم کوچک را میتوانید بنویسید . کسانی هم که تقاضاهای نامربوط میکنند حذف میشوند.
دعای شفاهی رایگان برای بختگشایی دعای آشتی زن و شوهر جلب محبت فروش ملک ایجاد صلح و آشتی دعای جلب روزی دفع بدهی مقروض  دعای ازدواج با فرد مورد علاقه ابطال سحر دفع کینه و دشمنی شفای بیمار دوستی و برای جلب محبت قبولی در کنکور و آزمونهای مشابه موفقیت در شغل جهت دعای رزق و روزی و حتی دفع همزاد بد و حتی دعاهایی که دعای کتبی برای اونها وجود نداره میشود انجام داد. و این دعای شفاهی به افراد زیادی جواب داده و مخصوص افراد تنگ دست میباشد.
و این را بعنوان خدمت به دوستانی که پرداخت هزینه دعا براشون سخته و نمیخواهند گرفتار دعانویسهای کلاهبردار بیفتند به رایگان انجام میدهم.
و هرگز قدرت این دعا را دست کم نگیرید چون مرتب برایم پیامهایی میاد از کسانیکه براشون دعا شده و جواب گرفتند. انشاالله همگی به حاجت خود برسند.

متاسفانه سایتی سودجو که بدلیل افشای سواستفاده گری آنها دشمنی را به حد تهمت و افترا و هتک حرمت رساندند و در سایه نام حلیمه سرحانی با فروش بخور زار فعالیت میکنند مرا کلاهبردار معرفی و در سایت خود نشر اکاذیب نموده و با گذاشتن پیامهای ساختگی ادعا دارند من نوه زاده سید محمد که عکس زیارتگاه آنرا گذاشتم نیستم که جواب آنها را در این لینک گذاشتم بهمراه اسناد نسبت من با جد بزرگوارم. برای دیدن صفحه روی کلمه آبی لینک کلیک کنید.

ولی افرادی که استطاعت مالی دارند بهتره دعاهای کتبی بگیرند. و یا میتوانند از پکیج متاتکنو بهرمند شوند.

شماره ما جهت پیام در واتساپ و تلگرام جهت سفارشات ۰۹۰۱۱۸۷۶۳۹۳

و فقط در زمان قطع بودن تلگرام و واتساپ میتوانید از پیام رسان سروش استفاده کنید.

دوستان توجه کنند سرکتاب کبیر رایگان نیست.

"<yoastmark

۹۵۸ Comments

 1. سلام خسته نباشید دعام کنیدحالم بده زندگی ندارم دست وپاهاموبستن کنج خونه ی مردم وفقط بایدپیشرفت بقیه روتماشاکنم تابمیرم چرا؟مطمئنم جاریم سحربستگی برامون گرفته هرچندوقت یبارم تازش میکنه دیگه بین مردم عابروندارم هی ازم میپرسن خونتون درست نشد دیگه این وامی که گرفتیم ارزشی نداره شوهرم چندماه بیکاربود چراسندماشینی که ی سالپیش گرفتیم اماده نمیشه؟جواب تلفنمم نمیده صاحب نمایشگاه داره حالم بهم میخوره مغزم داغون شدازاینهمه فکروخیال دارم میمیرم هیچی بدترازناامیدی توزندگی نیست دعامون کنید

 2. سلام خسته نباشید نغمه با یکی دوستم همو خیلی دوست داریم اما برای شکستی که خورده قصد ازدواج نداره کلا میشه دعا کنید بهش برسم

 3. الان ۶ ماهه که شوهرم قهر کرده باهام دعا هم کردم ولی جوابی نگرفتم تو رو خدا برام دعا کنید

 4. سلام.اسمم فاطمه است و پسری ک ازم خواستگاری کرده حسن اسمشه. همدیگه رو دوست داریم اما نمیدونم چرا جور نمیشه ازدواج کنیم.دوست دارم ازدواج کنیم بریم و سروسامون بگیریم. تشکر از شما.

 5. سلام آقا سید شوهرم الان دو روزه تازه بعد پنج سال یک شرکت زنگ زدن میره سر کار اما اونجا همشون زیر آب زن و دروغگو خدا نترس هستن حتی مهندس شرکت شوهرمو دهد فشار گذاشته از همسرم سنش پاینتره اما بهش میگه تو با این سن ااومدی با کم سن سالها همکار شدی دو روزه همش شدن سوهان روح همسرم از شما میخوام شوهرم جلو چشم مردم شیرین بشه دوستش داشته باشن آقا سید مخصوصا مهندساشون شوهرمو دوست داشته باشن آزار اذیتش نکنن آقا سید تو رو خدا نزار همسرمو از کار بیکار کنن کمکون کنید شما رو به جد بزرگوارت لطفا یه دعای قوی برای مهدی اریان فرد بخوانید جلو چشم همه شیرین بشه و همه ب حرف همسرم احترام بزارن برای منم بخوانید چون جفتون رو هیچکس دوس نداره پیش همه تلخ هستیم آقا سید واسه مادرمم ک دیابت داره و قرص اعصاب میخوره دعا کن زود خوب بشه بیکاری همسرم بیماری مادرم داره من رو از پا در میاره کارم شده اشک ریختن کمکم کن بی پناهم شما رو به بیکسی مهدی ب تنهایی مهدی عج شما رو ابروی زهرا آقا سید

 6. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 7. سلام من خیلی تنهام واز تنهایی وبی کسی عذاب می کشم بیست ساله پشت درهای بسته گریه کردم نمی دانم خدا کجاست فقط از شما خواهش می کنم به دادم برسید وبرام یک دعای خاصی کنید که سروسامانی یابو وبختی شایسته نصیبم شود وعاقبت بخیر شوم تا روزهای سختی که در زندگی داشتم را فراموش کنم با تشکر

 8. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 9. سلام به دعای شفاهی قوی برای برادرم کنید که توبه کنه چون همش بادوستهای ناباب سروکارداره همش دعوامیکنه وتوکلانتری دادگاه هست بیچاره مادرم و همسرش پیرشدن شما دعای کنیدازبلاورفتن دنبال خطرودعوا کردن و مشروب خوردن دوره بشه و سرگرم زندگی بشه الان ۷ساله ازدواج کرده بچه دار نمیشه شایدبادعای شما بچه داربشه و سرش گرم زندگی بشه …من فکر میکنم زندگی شو بستن چون همش کلافه هست از زن وزندگی فراری هست …دعای کنید دوستان اش دست ازسرزندگی اش بردارن واز رفتن دنبال شروخطرودعوا کردن به زندگی وزن اش بچسبه ….ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
دعای عاجل