محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هرکاری

محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هر کاری بدون پرداخت هزینه

توجه کنید دیگه در این صفحه تقاضای دعای شفاهی ندهید شما میتوانید از این به بعد در صفحه جدید تقاضا بدید و یا در هر صفحه دیگر و روی کلمه آبی صفحه جدید کلیک کنید تا به محل مورد نظر انتقال پیدا کنید.

چون این صفحه اصلی سایت است و پر میشود از نظرات و تقاضای دعای شفاهی در نتیجه
دسترسی به دیگر صفحات سایت برای کاربران سخت میشود بنابراین برای رعایت حال کاربران
صفحه تقاضای دعای شفاهی را انتقال دادم به جای دیگه. البته شما در هر صفحه در قسمت
دیدگاه و نظرات هم میتوانید تقاضای دعای شفاهی بدهید.
 فروش انگشترهای موکل دار و انواع بخورات هفته و انجام
سرکتاب کبیر خاص و انجام دعا های رحمانی موکل دار
دوستان در هر یک از پستها و در قسمت دیدگاه میتوانند
تقاضای دعای شفاهی خود را بگذارند و برای نتیجه بهتر هر نفر
برای سه نفر از افراد متقاضی دیگر برای حاجت آنها دعا و دوازده صلوات
به نیت دوازده امام (ع) و حل مشکلات متقاضیان . انشاله.. که همگی
حاجت روا شوند و به واسطه جد بزرگوار ما حاجت بگیرند.
 دعای شفاهی برای همه متقاضیان خواهد شد.
خیلی از دوستان میپرسند که دعای شفاهی چه دعایی است این دعا را اجداد من انجام میدادند که متقاضی مشکل خود را بیان میکرد و آنها گوش میکردند و در خلوت خود در در درگاه خداوند در شرایط خاص و به کمک خداوند دعا بصورت شفاهی انجام میدادند و از هیچ نوشته و یا کتابتی استفاده نمینمودند و خیلی زود هم خیلیها که شرایط را داشتند جواب میگرفتند .و ما هم برای افرادی که مشکل دارند و دستشون تنگ است و یا حتی سرکتاب کبیر هم گرفتند و قدرت پرداخت هزینه دعاهای خود را ندارند با تقاضا در سایتها براشون به روش اجدادم که انسانهایی بسیار با کرامت بودند برایشان دعای شقاهی رایگان انجام میشود.
توجه شود کسی مشخصات را ننویسه اینکار برای حفظ حریم شخصی افراد است و دعا به نیت انجام میشود و فقط اسم کوچک را میتوانید بنویسید . کسانی هم که تقاضاهای نامربوط میکنند حذف میشوند.
دعای شفاهی رایگان برای بختگشایی دعای آشتی زن و شوهر جلب محبت فروش ملک ایجاد صلح و آشتی دعای جلب روزی دفع بدهی مقروض  دعای ازدواج با فرد مورد علاقه ابطال سحر دفع کینه و دشمنی شفای بیمار دوستی و برای جلب محبت قبولی در کنکور و آزمونهای مشابه موفقیت در شغل جهت دعای رزق و روزی و حتی دفع همزاد بد و حتی دعاهایی که دعای کتبی برای اونها وجود نداره میشود انجام داد. و این دعای شفاهی به افراد زیادی جواب داده و مخصوص افراد تنگ دست میباشد.
و این را بعنوان خدمت به دوستانی که پرداخت هزینه دعا براشون سخته و نمیخواهند گرفتار دعانویسهای کلاهبردار بیفتند به رایگان انجام میدهم.
و هرگز قدرت این دعا را دست کم نگیرید چون مرتب برایم پیامهایی میاد از کسانیکه براشون دعا شده و جواب گرفتند. انشاالله همگی به حاجت خود برسند.

متاسفانه سایتی سودجو که بدلیل افشای سواستفاده گری آنها دشمنی را به حد تهمت و افترا و هتک حرمت رساندند و در سایه نام حلیمه سرحانی با فروش بخور زار فعالیت میکنند مرا کلاهبردار معرفی و در سایت خود نشر اکاذیب نموده و با گذاشتن پیامهای ساختگی ادعا دارند من نوه زاده سید محمد که عکس زیارتگاه آنرا گذاشتم نیستم که جواب آنها را در این لینک گذاشتم بهمراه اسناد نسبت من با جد بزرگوارم. برای دیدن صفحه روی کلمه آبی لینک کلیک کنید.

ولی افرادی که استطاعت مالی دارند بهتره دعاهای کتبی بگیرند. و یا میتوانند از پکیج متاتکنو بهرمند شوند.

شماره ما جهت پیام در واتساپ و تلگرام جهت سفارشات ۰۹۰۱۱۸۷۶۳۹۳

و فقط در زمان قطع بودن تلگرام و واتساپ میتوانید از پیام رسان سروش استفاده کنید.

دوستان توجه کنند سرکتاب کبیر رایگان نیست.

"<yoastmark

۹۳۴ Comments

 1. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید.
  دلتان را با پدر و مادر صاف کنید و از آنها چیزی به دل نگیرید همه چیز درست خواهد شد.

 2. سلام من خیلی گنهکارم با پدرو مادرم رفتار خوبی ندارم اونها در حق من ظلم بزرگی کردند که من ۲۰ ساله عذاب زیادی تو زندگی می کشم نمی تونم اونهارو ببخشم هیچ وقت هم نمی بخشم اونها هم رفتار خوبی با من ندارند مخصوصا مادرم. فقط از شما خواهش می کنم یک دعایی خیلی موثردر بخت وازدواج موفقم کنید که از این خونه وجنگ ودعوا با خانواده ام نجات یابم وسروسامانی بگیرم از ناراحتی وغضه ودر بدری دارم دیوونه می شم خواهش می کنم کمکم کنید تا از این وضعیت نجاتی یابم با تشکر

 3. سلام برای ازدواج خدیجه ۳۹ ساله ونسیبه ۳۷ ساله ومریم ۳۴ ساله دعای بخت گشایی قوی کنید

 4. سلام برای منم یک دعای خیلی قوی بخت گشایی وازدواج سریع بخوانید وبخت وشانس مراهم برای ازدواج باز کنید به حرمت جد بزرگوارتان وبه حرمت ابوالفضل العباس

 5. سلام آقا سید شبتون بخیر
  من ۲۴ سالمه که در سه تا آزمون استخدامی شرکت کردم ولی قبول نشدم.بازم میخوام برای فراگیر هشتم شرکت کنم اول از خدا بعد از شما کمک میخوام به اذن خدا دعایی میخوام که تو این آزمون استخدامی هم من هم برادرم قبول بشیم. برادرم ۳۵ سالشه.
  مادرم ۸ ساله که بعد فوت بابام برام هم مادری کرده هم پدری ارزوشه ما استخدام بشیم.میخوام تموم زحمات مادرمو با قبولی در آزمون جبران کنم دلشو شاد کنم.😢😢😢
  انشاالله تمومی جوانان استخدام بشن ماهم داخلش
  آقا سید

 6. سلام دوست عزیز
  دعای شفاهی به نیت شما و برای حل مشکل انجام شد. توکل به خدا داشته باشید
  امیدوارم هر چه زوتر حاجت روا شوید و خداوند رحمان دل شما را شاد نماید

 7. سلام آقا سید، ما قرار هست کار بزرگی در زندگی انجام بدیم که آینده خودمون و بچه هامون تامین بشه، برای انجام این کار همسرم باید مقدماتی رو انجام بده که سستی میکنه و داره بسادگی آینده هممون رو تباه میکنه، در ضمن مدتی هست که اخلاقش هم خیلی بد و غیر قابل تحمل شده و اصلا نمیشه هیچ حرفی باهاش زد، طوریکه بچه ها هم وقتی میاد خونه ناراحت میشن از حضورش، آقا سید خواهش میکنم دعا کنین به خودش بیاد، هم اخلاقش درست بشه، هم اینکه در مورد اون موضوع جدی بشه و تلاشش رو بکنه، ممنونم

 8. سلام اقا سید به نیت من یک دعای بخت گشایی قوی بخوانید که منم حتمابا سن زیادم بزودی زودی ازدواج کنم لطفا کمکم کنید ودل پدرو مادر پیرمو شاد کنید با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
دعای عاجل