بخورات چیست و فروش انواع بخور ات اصل و بخورهای ترکیبی

فروش بخور و انواع بخورات اصل و بخورهای ترکیبی و بخور زار و بحری

فروش انواع بخورات اصل و بخورهای ترکیبی
فروش انواع بخورات اصل و بخورهای ترکیبی
قدمت استفاده از بخورات  :
استفاده از بخور قدمت در تاریخی زیادی داره و در اغلب ادیان مورد استفاده بوده که یافته های باستانی حاکی از این است که حتی قرنها قبل از میلاد مسیح مورد استفاده بوده اما تایخ دقیقی از آن در دسترس نیست.

خواص بخورها

  بخور قطعا بخاطر خواص آن استفاده میشده و ساده ترین خواص آن خوشبو کننده و ضدعفونی کننده است و مهمترین برای دفع نیروهای منفی است و در علوم غریبه در جهت دفع جنیان و نیروهای منفی و ارواح خبیث و احضار ارواح طیبه و نیروهای مثبت و… بکار میرود. و هیچ دعایی بدون سوزاندن بخورات  مناسب در علوم غریبه اعتبار و تاثیر گذار نیست. که از مهمترین بخورها میتوان از عود و لبان و مستکی و مشک و عنبر و جاوی نام برد که بیشترین استفاده را دارد و بخورهای دیگری هم هستند که تخصصی تر میباشند و در کارهای خاص استفاده میشود. که در کتب مختلف به آنها اشاره شده و نسخه های دعاها معمولا همراه با نوع بخور مورد نظر در آن کتابها دیده میشود. و معمولا برای کسی که دعای ابطال سحر داده میشود مقداری بخور هم داده میشه تا تاثیر دعا را کامل کنه و نتیجه بهتری گرفته شود.بخورات اغلب در کشورهایی چون هند و مصر و مراکش یمن و شرق آسیا تولید میشه و بومی آن کشورها میباشد. این بخورها از راههای گوناگون به کشور ما وارد میشه.

بخورها از چه موادی ساخته میشوند :

بخورات معمولا از چوبهای خوشبو و یا سمغهای خوشبو و گیاهان خوش عطرساخته میشوند و بخورهایی که در بسته بندی شاخه ای هستند که به نام عود شهرت دارند که اصلا بخور عود نیستند و مواد آن اصل نیستند و فقط خورده چوب و گیاه هستند که به اسانسهای شیمیایی خوش عطر آغشته شدند. که معمولا ایجاد سردرد میکنند . گاها دارای سرب هستند که بسیار مضر میباشند و توصیه میشود هرگز از چنین بخورات ی استفاده نشود.

فروش بخور :
بنا به درخواست مکرر دوستان از بحورهایی که برای خودم سفارش میدم برای علاقمندان هم قرار دادم چون این بخورها بسختی پیدا میشه که چون قیمت بالایی دارند افرادی سودجو گاه بفکر تقلب و فروش بخور تقلبی میافتند تا سهمی از این تقاضا در بازار ببرند که توصیه میشود اگر قصد خرید بخور و بخورات سرکتاب کبیر دارید حتما بخورات اصل را بشناسید و یا از افرادی که بخورات اصل را میشناسند کمک بگیرید.
در این قسمت برای شما انواع بخورهای اصل که کمتر جایی میتوانید پیدا کنید گذاشتم که برای فروش عرضه میشود. این بخورات در کشورهای مختلفی تهیه میشه که از طریق کشورهای واسط وارد میشه و بخوری هم به نام بخور ترکیبی موجود است که از ترکیبی خاص تهیه شده که یک بخور همه کاره است و برای موارد مختلفی استفاده میشه.

فروش بخورات و بخور دعانویسی و بخور احضار و…

لیست بخورهای موجود
۱- بخور مستکی
۲- بخور میعه سائله
۳-  بخور  عود سیاه
۴- بخور عود سفید
۵- بخور مسک
۶- بخورات لبان الذکر
۷- بخور عنبر
۸- بخور ناف آهو
۹- بخور سندروس
۱۰- بخور صندل سرخ
۱۱-  بخور تفاح اجن
۱۲- بخور شعیب
۱۳ بخور احلام
۱۳- بخور لادن
۱۴- بخور جاوی سیاه جاوی قرمز جاوی سفیدو جاوی هندی
۱۵- بخور مقل ارزق
۱۶- بخور مسک سیاه
۱۷- بخور زار
۱۸- بخور بحری
۱۹- بخور چوب مقدس
لطفا برای خرید فقط به تلگرام پیام دهید
۰۹۰۱۱۸۷۶۳۹۳

 

۷۱ Comments

 1. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.
  خداوند برای اجابت دعا نیازی به اسم کسی نداره و قدرت او بسیار فراتر از این حرفهاست عنوان مشکل از جانب شما خود مشخصه شماست و به نیت شما دعا میشه باشد که مورد اجابت پروردگار شود.

 2. سلام
  من سایت شما رو تازه دیدم…
  و چون حجم بسته اینترنتم داره تموم میشه ، فرصت مرور سایت رو متاسفانه ندارم…
  مشکل بزرگی دارم که همسرم با من خوب نیست و هر دو ازدواج مجدد کردیم و همسرم بچه داره و بخاطر بچه اش با اینکه سنم بالاست نمیذاره بچه دار بشم و من دیگه فرصت بچه دار شدن رو دارم از دست میدم…
  مادرشوهر بدجنسی دارم که به اتفاق نمیدونم جاری و یا خواهرشوهرم برام مرتب دعا میگیرن و شوهرم و من رو بستن…
  خیلی دلم میخواد منم دعا بگیرم، اما توی فضای مجازی به کسی اعتماد ندارم که طلسمم رو باطل کنه…
  یه سوال دارم … چطور شما که اسم ما رو نمیدونیدچطور برامون در زمان مناسب دعا میکنید
  آیا باید اسممون رو بگیم…
  آخه من نمیخوام کسی اسمم رو بدونه …شاید منو بشناسه…!!!

 3. سلام دوست عزیز البته حلیمه سرحانی یک پیره زن بدبخت است و بیسواد چیزی از سایت و کانال سردر نمیاره اصلا فکر نمیکنم از این چیزها هم خبر داشته باشه گرداننده سایتها و کانال یک باند است که بسته های بخور زار و دیگر بخورها را میفروشند و از طرفی ادعا دارند دعای رایگان یاد میدن خوب این همه کتاب دعانویسی مستند هست هیچکدوم اسمی از بخور زار نیاوردن یا بخور بحری یا سرخ و اصلا چنین کاربردهایی ندارند که ادعا میکنند.

 4. سلام آقا سید نمیدونم این حلیمه سرحانی فردا جواب خدا را چی میخواد بده شما بارها برای من کار انجام دادید هم من چندین نفر را به شما معرفی کردم و بخور خریدند اما تبحال مشکلی با شما نداشتیم و نه سر ما کلاه گذاشتید و نه ما را جواب ندادی و نه بخور تقلبی دادید و همیشه ما را راهنمایی کردید البته که شما اصالت دارید و همانطور که نام اجداد شما تا الان بر سر زبانهاست و باقی مانده نام شما هم در شجره نامه آنها تا ابد باقی خواهد ماند و تنها نامی که از حلیمه سرحانی باقی خواهد ماند دروغ است .

 5. با سلام. من واقعیتش به دعا و این جور چیزاها اعتقاد نداشتم. ولی دیگه دارم کم میارم از همه جا بریدم. فقط حس میکنم دعا میتونه کمکم کنه. بیشتر از ده ساله که هر سال یکی از افراد خانوادم بیماری لاعلاج میگیرن. که بعضیا منجر به مرگ شد.. خودمم همینطور. خواهش میکنم دعا کنید دیگه این دور باطل بشه.

 6. سلام علیکم مشکل مالی بسیاربزرکی منوداره ازپادرمیاره من دارای همسروسه فرزندوخانه اجاره ای هستم ِتورابه سیدالشهداقسمت میدم برام دعاکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن