دسته‌بندی نشدهراهنماییفروش محصولات

بخور باطل کردن سحر و طلسم برای دعای ابطال سحر و استفاده در خانه و محل کار

بخور باطل کردن سحر و طلسم برای دعای ابطال سحر و استفاده در خانه و محل کار برای دفع سحر و پیشگیری و دفع نیروهای منفی

دوستان عزیز قبل از هر چیز باید بگم هیچ بخوری وجود نداره که سحرهای سنگین را بتنهایی باطل کنه و این بخور باطل کردن سحر که بصورت ترکیبی از بهترین بخورهای خاص اینکار ساختــه شده برای زمانیست که تازه سحری در

حال شکل گرفتن است و سحرهای مکانی که مثلا برای مغازه کسی سحر میشه و یا ریخته میشه یا در منزلی سحر پیدا میشه و خیلی از سحرها هم خود بخود و بر اثر امواج منفی افراد ایجاد میشه و یا در معرض نیروهای ماورایی منفی قرار گرفتن که این بخورات به دفع آنها کمک زیادی میکنند و در اصل سحرهای سنگین و شخصی ابتدا باید با سرکتاب بررسی و بعد دعای خاص شخص با کد اختصاصی خودش باید انجام بشه و استاد عامل باید موکل بسیار قوی و قدرتهای خاص ابطال باشه که پدر بزرگ من و پدرانش اینقدر توانایی داشتند که اصلا حتی نیاز به نوشتن دعا نداشتند و بایک دست کشیدن روی سر طرف تمامی سحرهای آنها را باطل میکردند. و این بخاطر موکلین قوی و قدرتهای خدادادی درونی آنها بوده که این قدرتها نسل به نسل انتقال پیدا میکنه و در بعضی نسلها قویتر و بعضی ضعیفتر دیده میشود . و اما بخور ترکیبی ما با نام بخور باطل کردن سحر از بهترین و قویترین بخورهای اصیل همینک آماده برای استفاده دوستانی که از بخورات اصیل و قدرتمند بهره میبرند آماده تحویل است

بخور باطل کردن سحر و طلسم

این بخور ترکیبی خصوصا برای کسانیکه مغازه دار هستند و مشکل کم روزی شدن و برکت دارند بسیار کاربرد دارد چون سحر ها امواج دفع رزق شادی موفقیت و انرژی مثبت دارند بنابراین این بخور مانند سپر و امواج دفعی عمل میکنه و نیروهای منفی را دفع میکند و باطل کردن سحر را آسانتر میکنه.

روش استفاده از بخور باطل کردن سحر و طلسم

استفاده از بخورات دقیقا مانند اسپند سوزاندن است که این بخور بشکل خورده چوب معطر است و آنرا روی ذغال میریزید و میگذارید دود آن در محل بخوبی پخش بشه و اگر در اماکن بسته استفاده میکنید حتما باید پنجره باز باشه و یک راه خروج برای دفع نیروهای منفی توسط بخور باشه و قبل از استفاده بهترع اول اسپند دود داده شود.

قیمت بخور بخور باطل کردن سحر و طلسم

این بخورات متاسفانه در ایران تولید نمیشه و بیشتر از کشورهایی چون مراکش و عمان و یا کشورهای واسط تهیه میشه بنابراین برای خرید از ارز خارجی استفاده میشه و قیمت آن نوسان دارد و معمولا صعودی .

نحوه خرید بخور باطل کردن سحر و طلسم

بخور موکل

 خرید دوستان عزیز ابتدا باید در تلگرام و یا واتساپ پیام دهند تا قیمت فروش به روز به آنها اعلام شود و پس از واریز وجه به آدرس آنها ارسال شود.

ولی دوستانیکه قصد دارند از سحر بودن خود اطلاعات لازم را کسب کنند حتما باید با سرکتاب کبیر بررسی شوند و بعد اقدام به گرفتن دعاهای لازم کنند.

شماره واتساپی برای خرید بخور باطل کردن سحر و طلسم

09013339438

آی دی تلگرام doaanevic

سید بهروز محمدزاده

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
دعای عاجل