محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هرکاری

محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هر کاری بدون پرداخت هزینه

توجه کنید دیگه در این صفحه تقاضای دعای شفاهی ندهید شما میتوانید از این به بعد در صفحه جدید تقاضا بدید و یا در هر صفحه دیگر و روی کلمه آبی صفحه جدید کلیک کنید تا به محل مورد نظر انتقال پیدا کنید.

چون این صفحه اصلی سایت است و پر میشود از نظرات و تقاضای دعای شفاهی در نتیجه
دسترسی به دیگر صفحات سایت برای کاربران سخت میشود بنابراین برای رعایت حال کاربران
صفحه تقاضای دعای شفاهی را انتقال دادم به جای دیگه. البته شما در هر صفحه در قسمت
دیدگاه و نظرات هم میتوانید تقاضای دعای شفاهی بدهید.
 فروش انگشترهای موکل دار و انواع بخورات هفته و انجام
سرکتاب کبیر خاص و انجام دعا های رحمانی موکل دار
دوستان در هر یک از پستها و در قسمت دیدگاه میتوانند
تقاضای دعای شفاهی خود را بگذارند و برای نتیجه بهتر هر نفر
برای سه نفر از افراد متقاضی دیگر برای حاجت آنها دعا و دوازده صلوات
به نیت دوازده امام (ع) و حل مشکلات متقاضیان . انشاله.. که همگی
حاجت روا شوند و به واسطه جد بزرگوار ما حاجت بگیرند.
 دعای شفاهی برای همه متقاضیان خواهد شد.
خیلی از دوستان میپرسند که دعای شفاهی چه دعایی است این دعا را اجداد من انجام میدادند که متقاضی مشکل خود را بیان میکرد و آنها گوش میکردند و در خلوت خود در در درگاه خداوند در شرایط خاص و به کمک خداوند دعا بصورت شفاهی انجام میدادند و از هیچ نوشته و یا کتابتی استفاده نمینمودند و خیلی زود هم خیلیها که شرایط را داشتند جواب میگرفتند .و ما هم برای افرادی که مشکل دارند و دستشون تنگ است و یا حتی سرکتاب کبیر هم گرفتند و قدرت پرداخت هزینه دعاهای خود را ندارند با تقاضا در سایتها براشون به روش اجدادم که انسانهایی بسیار با کرامت بودند برایشان دعای شقاهی رایگان انجام میشود.
توجه شود کسی مشخصات را ننویسه اینکار برای حفظ حریم شخصی افراد است و دعا به نیت انجام میشود و فقط اسم کوچک را میتوانید بنویسید . کسانی هم که تقاضاهای نامربوط میکنند حذف میشوند.
دعای شفاهی رایگان برای بختگشایی دعای آشتی زن و شوهر جلب محبت فروش ملک ایجاد صلح و آشتی دعای جلب روزی دفع بدهی مقروض  دعای ازدواج با فرد مورد علاقه ابطال سحر دفع کینه و دشمنی شفای بیمار دوستی و برای جلب محبت قبولی در کنکور و آزمونهای مشابه موفقیت در شغل جهت دعای رزق و روزی و حتی دفع همزاد بد و حتی دعاهایی که دعای کتبی برای اونها وجود نداره میشود انجام داد. و این دعای شفاهی به افراد زیادی جواب داده و مخصوص افراد تنگ دست میباشد.
و این را بعنوان خدمت به دوستانی که پرداخت هزینه دعا براشون سخته و نمیخواهند گرفتار دعانویسهای کلاهبردار بیفتند به رایگان انجام میدهم.
و هرگز قدرت این دعا را دست کم نگیرید چون مرتب برایم پیامهایی میاد از کسانیکه براشون دعا شده و جواب گرفتند. انشاالله همگی به حاجت خود برسند.

متاسفانه سایتی سودجو که بدلیل افشای سواستفاده گری آنها دشمنی را به حد تهمت و افترا و هتک حرمت رساندند و در سایه نام حلیمه سرحانی با فروش بخور زار فعالیت میکنند مرا کلاهبردار معرفی و در سایت خود نشر اکاذیب نموده و با گذاشتن پیامهای ساختگی ادعا دارند من نوه زاده سید محمد که عکس زیارتگاه آنرا گذاشتم نیستم که جواب آنها را در این لینک گذاشتم بهمراه اسناد نسبت من با جد بزرگوارم. برای دیدن صفحه روی کلمه آبی لینک کلیک کنید.

ولی افرادی که استطاعت مالی دارند بهتره دعاهای کتبی بگیرند. و یا میتوانند از پکیج متاتکنو بهرمند شوند.

شماره ما جهت پیام در واتساپ و تلگرام جهت سفارشات ۰۹۰۱۱۸۷۶۳۹۳

و فقط در زمان قطع بودن تلگرام و واتساپ میتوانید از پیام رسان سروش استفاده کنید.

دوستان توجه کنند سرکتاب کبیر رایگان نیست.

"<yoastmark

۸۶۲ Comments

  1. برای من دعای شفاهی کنید لطفا که خیلی بی پناه و گرفتار و بی پول هستم و خوانواده ام یک روز رو در آرامش سپری نمیکنند

  2. سلام آقا سید .من یه مشکلی دارم .کسی همه ی سرمایه و پول مرا برده .من یک زن تنها با یک بچه هستم که شدم سربار پدر پیرمردم .مادر هم ندارم از همه جا رانده شدم لطفا برای من دعا کنید

  3. برای من دعای شفاهی کنید لطفا که خیلی بی پناه و گرفتار و بی پول هستم و خوانواده ام یک روز رو در آرامش سپری نمیکنند

  4. سلام سیدجان من خیلی گرفتارم ومشکل دارم اگه برام دعای شفاهی کنی ممنون میشم خیلی بدشانس وبی رزق هستم

  5. سلام میشه برای رفع گرفتاری من دعای شفاهی بخوانید .من خیلی خیلی گرفتار هستم تو رو به جدت برام دعا کن

  6. سلام،لطف میکنیدیه دعای بختگشایی قوی واسه من بخونید۳۱سالمه تاحالا یه خاستگارنداشتم لیسانس دارم وبیکار ،شغلم ندارم ،عصبی شدم واعتمادبه نفسم ازدست دادم،دعای ازدواج عالی،آرزومیکنم تاقبل ازمحرم خداحاجتم بده

  7. سلام سید جان من بارها در آبادان به زیارت جد شما آمدم و دورادور خانواده شما را میشناسم مدتی پیش یک گرفتاری خیلی فکر منو مشغول کرده بود بشما تقاضای دعای شفاهی دادم با اینکه حتی اسمم را نگفته بودم اما دو روز بعد از طریق کسی که فکرش را نمیکردم مشکلم حل شد. از شما سپاسگزارم.

  8. سلام اخلاق و رفتار شوهرم باهان تغیر کرده بعد ار ۳۵ سال زندگی اصلا من را نمبینه بی محلی میکنه متلک میگه و مثل یک کلفت باهام رفتار میکنه جدیدا هم خیلی بهم دروغ میگه رابطه زناشویی هم بینمان نیست البته ۴ ساله که میگه مت قوای جنسیم را از دست دادم در طی یکهفته شاید دو کلام باهام حرف بزنه با همه خوب و مهربونه فقط بامن سرده طور بخدا دارم دیوانه میشم کمکم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن