محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هرکاری

محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هر کاری بدون پرداخت هزینه

توجه کنید دیگه در این صفحه تقاضای دعای شفاهی ندهید شما میتوانید از این به بعد در صفحه جدید تقاضا بدید و یا در هر صفحه دیگر و روی کلمه آبی صفحه جدید کلیک کنید تا به محل مورد نظر انتقال پیدا کنید.

چون این صفحه اصلی سایت است و پر میشود از نظرات و تقاضای دعای شفاهی در نتیجه
دسترسی به دیگر صفحات سایت برای کاربران سخت میشود بنابراین برای رعایت حال کاربران
صفحه تقاضای دعای شفاهی را انتقال دادم به جای دیگه. البته شما در هر صفحه در قسمت
دیدگاه و نظرات هم میتوانید تقاضای دعای شفاهی بدهید.
 فروش انگشترهای موکل دار و انواع بخورات هفته و انجام
سرکتاب کبیر خاص و انجام دعا های رحمانی موکل دار
دوستان در هر یک از پستها و در قسمت دیدگاه میتوانند
تقاضای دعای شفاهی خود را بگذارند و برای نتیجه بهتر هر نفر
برای سه نفر از افراد متقاضی دیگر برای حاجت آنها دعا و دوازده صلوات
به نیت دوازده امام (ع) و حل مشکلات متقاضیان . انشاله.. که همگی
حاجت روا شوند و به واسطه جد بزرگوار ما حاجت بگیرند.
 دعای شفاهی برای همه متقاضیان خواهد شد.
خیلی از دوستان میپرسند که دعای شفاهی چه دعایی است این دعا را اجداد من انجام میدادند که متقاضی مشکل خود را بیان میکرد و آنها گوش میکردند و در خلوت خود در در درگاه خداوند در شرایط خاص و به کمک خداوند دعا بصورت شفاهی انجام میدادند و از هیچ نوشته و یا کتابتی استفاده نمینمودند و خیلی زود هم خیلیها که شرایط را داشتند جواب میگرفتند .و ما هم برای افرادی که مشکل دارند و دستشون تنگ است و یا حتی سرکتاب کبیر هم گرفتند و قدرت پرداخت هزینه دعاهای خود را ندارند با تقاضا در سایتها براشون به روش اجدادم که انسانهایی بسیار با کرامت بودند برایشان دعای شقاهی رایگان انجام میشود.
توجه شود کسی مشخصات را ننویسه اینکار برای حفظ حریم شخصی افراد است و دعا به نیت انجام میشود و فقط اسم کوچک را میتوانید بنویسید . کسانی هم که تقاضاهای نامربوط میکنند حذف میشوند.
دعای شفاهی رایگان برای بختگشایی دعای آشتی زن و شوهر جلب محبت فروش ملک ایجاد صلح و آشتی دعای جلب روزی دفع بدهی مقروض  دعای ازدواج با فرد مورد علاقه ابطال سحر دفع کینه و دشمنی شفای بیمار دوستی و برای جلب محبت قبولی در کنکور و آزمونهای مشابه موفقیت در شغل جهت دعای رزق و روزی و حتی دفع همزاد بد و حتی دعاهایی که دعای کتبی برای اونها وجود نداره میشود انجام داد. و این دعای شفاهی به افراد زیادی جواب داده و مخصوص افراد تنگ دست میباشد.
و این را بعنوان خدمت به دوستانی که پرداخت هزینه دعا براشون سخته و نمیخواهند گرفتار دعانویسهای کلاهبردار بیفتند به رایگان انجام میدهم.
و هرگز قدرت این دعا را دست کم نگیرید چون مرتب برایم پیامهایی میاد از کسانیکه براشون دعا شده و جواب گرفتند. انشاالله همگی به حاجت خود برسند.

متاسفانه سایتی سودجو که بدلیل افشای سواستفاده گری آنها دشمنی را به حد تهمت و افترا و هتک حرمت رساندند و در سایه نام حلیمه سرحانی با فروش بخور زار فعالیت میکنند مرا کلاهبردار معرفی و در سایت خود نشر اکاذیب نموده و با گذاشتن پیامهای ساختگی ادعا دارند من نوه زاده سید محمد که عکس زیارتگاه آنرا گذاشتم نیستم که جواب آنها را در این لینک گذاشتم بهمراه اسناد نسبت من با جد بزرگوارم. برای دیدن صفحه روی کلمه آبی لینک کلیک کنید.

ولی افرادی که استطاعت مالی دارند بهتره دعاهای کتبی بگیرند. و یا میتوانند از پکیج متاتکنو بهرمند شوند.

شماره ما جهت پیام در واتساپ و تلگرام جهت سفارشات ۰۹۰۱۱۸۷۶۳۹۳

و فقط در زمان قطع بودن تلگرام و واتساپ میتوانید از پیام رسان سروش استفاده کنید.

دوستان توجه کنند سرکتاب کبیر رایگان نیست.

"<yoastmark

۸۲۳ Comments

 1. باسلام
  آقا سید مشکلات فراوانی دارم وگره در کارم بسیار است تقاضا دارم جهت رفع مشکل برای کاری که گره در آن افتاده وفکرم را مشغول کرده دعا بفرمائید الان دوسال است که برای انجام پایان نامه دکتری به مشکل خورده ام تقاضامندم دعا بفرمائید هرچه زودتر مشکلم حل شود وکارم رو براه شود انشاله
  باتشکر فراوان وسپاس سید عزیز

 2. با سلام به جهت کار و کسب روزی لطفا دعای شفاهی بفرمائید. خیلی گرفتارم هرکاری میکنم هرکاری که باشه نمیشه

 3. سلام
  ما برای کسب و کار یک ساله به یه شهر دور مهاجرت کردیم دور از خانواده خیلی بد اوردیم تمام دارایی مونو تو این یه سال از دست دادیم الان یه بچه ٩ماهه دارم و هزار فکر و خیال ،نگران پول شیر و پوشک و….حس میکنم دیگه خدایا مارو نمیبینه و صدامونو نمیشنوه که انقد راحت همهچیمونو داریم از دست میدیم درصورتی که خیلی تلاش میکنیم خواهش میکنم برای وسعت روزی و کسب و کارمون دعا کنید شاید فرجی بشه و جلوی کسانی که پول ازشون قرض گرفتیم روسیاه نشیم 😕

 4. سلام واسه منم دعا کنید ب عشقم برسم بدون دردسر
  خیلی دوسش دارم واستون پیام گذلشتم تو تلگرام
  خاهش میکنم دعا کتید خیلی داغونم

 5. سلام حاج آقا،من کسی رو دوست داشتم و از علاقه ایشون مطمئن نبودم ، تا اینکه چند وقت پیش متوجه شدم گویا ایشون هم به مادرشون گفتن ولی مادر اون آقا راضی نبودن و به جاش بخت من رو بستن ، دعا کنید برام لطفا که راضی شن و دست از این کارشون بردارن و ما بتونیم اقلا بیشتر باهم آشنا بشیم و اگر صلاح بود ازدواج کنیم ممنون😔

 6. سلام، روزتون بخیر
  کسی رو دوست داشتم که خیلی وقته ازش بیخبرم و نمیدونم هنوز منو دوست داره یا نه، شمارو به جدتون قسم دعا کنید ازش با خبر بشم و زودتر باهم ازدواج کنیم و دعا کنید مشکل ازدواج همه جوان ها و خواهرای من هم زودتر حل بشه

 7. سلام اقا سید بابت دعایی که برایم انجام دادید بسیار متشکرم مشکل مارم حل شد و دوباره تونستم کارم را راه اندازی کنم گرچه در تلگرام از شما تشکر کردم ولی باز خواستم عمومی از شما تشکر کنم.

 8. سلام
  چند سالی هرکاری میکنم کارم بسته شده است چه ازدواج چه کار
  همه تا دقیقه نود خوبه
  ولی یک باره همچی خراب میشه
  چند جا رفتم میگن طلسمت کردن
  با قفل زیر درخت بلوط
  میشه کمک کنید

 9. سلام
  لطفا برای من دعای شفاهی بفرستید،، زندگیم گره خورده و طاقتم طاق شده،، دعایی که گره گشا باشه و کمکم کنه،، آمین

 10. سلام اقا سید خسته نباشید بابام خیلی مریض هست. موقع تماشای تلویزیون سکته مغزی خفیف کرده وسردرد شدیدی دارد اقا سید نگران سلامتیش هستیم نکنه دوباره سکته سراعش بیاد به احترام جد بزرگوارتان وبه حرمت پنج تن ال ابا برای شفایافتن مغز بابام وبیماریش خیلی دعا کنید اسمش کاظم زاده رقیه دعا کنید سلامتیشو بدست اوره وسالیان سال سایش بالای سر ما باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن