محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هرکاری

محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هر کاری بدون پرداخت هزینه

توجه کنید دیگه در این صفحه تقاضای دعای شفاهی ندهید شما میتوانید از این به بعد در صفحه جدید تقاضا بدید و یا در هر صفحه دیگر و روی کلمه آبی صفحه جدید کلیک کنید تا به محل مورد نظر انتقال پیدا کنید.

چون این صفحه اصلی سایت است و پر میشود از نظرات و تقاضای دعای شفاهی در نتیجه
دسترسی به دیگر صفحات سایت برای کاربران سخت میشود بنابراین برای رعایت حال کاربران
صفحه تقاضای دعای شفاهی را انتقال دادم به جای دیگه. البته شما در هر صفحه در قسمت
دیدگاه و نظرات هم میتوانید تقاضای دعای شفاهی بدهید.
 فروش انگشترهای موکل دار و انواع بخورات هفته و انجام
سرکتاب کبیر خاص و انجام دعا های رحمانی موکل دار
دوستان در هر یک از پستها و در قسمت دیدگاه میتوانند
تقاضای دعای شفاهی خود را بگذارند و برای نتیجه بهتر هر نفر
برای سه نفر از افراد متقاضی دیگر برای حاجت آنها دعا و دوازده صلوات
به نیت دوازده امام (ع) و حل مشکلات متقاضیان . انشاله.. که همگی
حاجت روا شوند و به واسطه جد بزرگوار ما حاجت بگیرند.
 دعای شفاهی برای همه متقاضیان خواهد شد.
خیلی از دوستان میپرسند که دعای شفاهی چه دعایی است این دعا را اجداد من انجام میدادند که متقاضی مشکل خود را بیان میکرد و آنها گوش میکردند و در خلوت خود در در درگاه خداوند در شرایط خاص و به کمک خداوند دعا بصورت شفاهی انجام میدادند و از هیچ نوشته و یا کتابتی استفاده نمینمودند و خیلی زود هم خیلیها که شرایط را داشتند جواب میگرفتند .و ما هم برای افرادی که مشکل دارند و دستشون تنگ است و یا حتی سرکتاب کبیر هم گرفتند و قدرت پرداخت هزینه دعاهای خود را ندارند با تقاضا در سایتها براشون به روش اجدادم که انسانهایی بسیار با کرامت بودند برایشان دعای شقاهی رایگان انجام میشود.
توجه شود کسی مشخصات را ننویسه اینکار برای حفظ حریم شخصی افراد است و دعا به نیت انجام میشود و فقط اسم کوچک را میتوانید بنویسید . کسانی هم که تقاضاهای نامربوط میکنند حذف میشوند.
دعای شفاهی رایگان برای بختگشایی دعای آشتی زن و شوهر جلب محبت فروش ملک ایجاد صلح و آشتی دعای جلب روزی دفع بدهی مقروض  دعای ازدواج با فرد مورد علاقه ابطال سحر دفع کینه و دشمنی شفای بیمار دوستی و برای جلب محبت قبولی در کنکور و آزمونهای مشابه موفقیت در شغل جهت دعای رزق و روزی و حتی دفع همزاد بد و حتی دعاهایی که دعای کتبی برای اونها وجود نداره میشود انجام داد. و این دعای شفاهی به افراد زیادی جواب داده و مخصوص افراد تنگ دست میباشد.
و این را بعنوان خدمت به دوستانی که پرداخت هزینه دعا براشون سخته و نمیخواهند گرفتار دعانویسهای کلاهبردار بیفتند به رایگان انجام میدهم.
و هرگز قدرت این دعا را دست کم نگیرید چون مرتب برایم پیامهایی میاد از کسانیکه براشون دعا شده و جواب گرفتند. انشاالله همگی به حاجت خود برسند.

متاسفانه سایتی سودجو که بدلیل افشای سواستفاده گری آنها دشمنی را به حد تهمت و افترا و هتک حرمت رساندند و در سایه نام حلیمه سرحانی با فروش بخور زار فعالیت میکنند مرا کلاهبردار معرفی و در سایت خود نشر اکاذیب نموده و با گذاشتن پیامهای ساختگی ادعا دارند من نوه زاده سید محمد که عکس زیارتگاه آنرا گذاشتم نیستم که جواب آنها را در این لینک گذاشتم بهمراه اسناد نسبت من با جد بزرگوارم. برای دیدن صفحه روی کلمه آبی لینک کلیک کنید.

ولی افرادی که استطاعت مالی دارند بهتره دعاهای کتبی بگیرند. و یا میتوانند از پکیج متاتکنو بهرمند شوند.

شماره ما جهت پیام در واتساپ و تلگرام جهت سفارشات ۰۹۰۱۱۸۷۶۳۹۳

و فقط در زمان قطع بودن تلگرام و واتساپ میتوانید از پیام رسان سروش استفاده کنید.

دوستان توجه کنند سرکتاب کبیر رایگان نیست.

"<yoastmark

۸۲۳ Comments

 1. سلامبزرگوار به داد زندگیم برسید برام دعا کنید چاره بشه بعد از ۱۵ سال ازدواج با۳ تا فرزند ۱۵ سال و ۱۰ سال و ۸ ماه با شوهرم مشکل خوردیم بدون دلیل میخواد من و طلاق بده یکی دیگه رو دوس داره زندگی من و ۳ بچم رو جهنم کرده خیلی بهرانیه حتی خرجمون نمیده خونه نمیاد اذیتمون میکنه کتک میزنا فحش میده برامون جهنم سرا درست کرده کارمون به طلاق رسونده . در صورتیکه هنوز خیلی دوسش دارم ولی او ازم متنفر شده به سمت زنی دیگه کشیده شده ما ۴ نفررو نابود کرده

 2. سلام و ممنون از لطف شما دوست عزیز. استفاده از پکیجهای معجزه گر حاصل سالها تحقیق و تلاش بوده تا توانستم راهی برای کمک بیشتر به کسانی که از دعاها به اندازه کافی نمیتوانند بهره پیدا کنم و درصد موفقیت را بسیار بالاتر ببرم البته هنوز این روش و علم در حال تکامل است و هموز سعی بر این دارم بیشتر روی این موضوع کار کنم ولی معمولا یک عده بعد پیدا میشوند که آنها هم ادعا میکنند که ما هم انجام میدهیم در حالیکه من اولین کسی هستم که موکل را روی فایلهای صوتی فعال میکنم و روش منحصر بفرد خودم میباشد.

 3. سلام من بارها عرض کردم در چنین مواردی فقط برای کسانی که برای ازدواج درخواست میدهند دعا میشود و پیام شما چیزی از ازدواج در آن نبود و برای عمل حرام اگر دعا شود من هم شریک گناه شما هستم

 4. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.
  و ما برای سرع دعا و راه حل های مناسبی داریم

 5. سلام دعاهای منفی و شیطانی دوره های ۱ ساله ۳ ساله ۷ ساله و ۱۰ ساله و گاه مادام العمر دارند. که باید با ابطال سحرهای مناسب دفع شوند و بلاخره هر بدی جزایی از طرف خداوند دارد

 6. سلام دوست گرامی
  دعای شفاهی در زمان مناسب به نیت شما و جهت حل مشکل شما انجام شد.
  انشااله.. که نور الهی همراه شما باشد.
  و بهتره دعاهای مناسب براتون انجام شود و با پکیجهای معجزه گر امواج منفی از شما دور شود چون این حالت برای شما الان یک باور شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن