محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هرکاری

محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هر کاری بدون پرداخت هزینه

توجه کنید دیگه در این صفحه تقاضای دعای شفاهی ندهید شما میتوانید از این به بعد در صفحه جدید تقاضا بدید و یا در هر صفحه دیگر و روی کلمه آبی صفحه جدید کلیک کنید تا به محل مورد نظر انتقال پیدا کنید.

چون این صفحه اصلی سایت است و پر میشود از نظرات و تقاضای دعای شفاهی در نتیجه
دسترسی به دیگر صفحات سایت برای کاربران سخت میشود بنابراین برای رعایت حال کاربران
صفحه تقاضای دعای شفاهی را انتقال دادم به جای دیگه. البته شما در هر صفحه در قسمت
دیدگاه و نظرات هم میتوانید تقاضای دعای شفاهی بدهید.
 فروش انگشترهای موکل دار و انواع بخورات هفته و انجام
سرکتاب کبیر خاص و انجام دعا های رحمانی موکل دار
دوستان در هر یک از پستها و در قسمت دیدگاه میتوانند
تقاضای دعای شفاهی خود را بگذارند و برای نتیجه بهتر هر نفر
برای سه نفر از افراد متقاضی دیگر برای حاجت آنها دعا و دوازده صلوات
به نیت دوازده امام (ع) و حل مشکلات متقاضیان . انشاله.. که همگی
حاجت روا شوند و به واسطه جد بزرگوار ما حاجت بگیرند.
 دعای شفاهی برای همه متقاضیان خواهد شد.
خیلی از دوستان میپرسند که دعای شفاهی چه دعایی است این دعا را اجداد من انجام میدادند که متقاضی مشکل خود را بیان میکرد و آنها گوش میکردند و در خلوت خود در در درگاه خداوند در شرایط خاص و به کمک خداوند دعا بصورت شفاهی انجام میدادند و از هیچ نوشته و یا کتابتی استفاده نمینمودند و خیلی زود هم خیلیها که شرایط را داشتند جواب میگرفتند .و ما هم برای افرادی که مشکل دارند و دستشون تنگ است و یا حتی سرکتاب کبیر هم گرفتند و قدرت پرداخت هزینه دعاهای خود را ندارند با تقاضا در سایتها براشون به روش اجدادم که انسانهایی بسیار با کرامت بودند برایشان دعای شقاهی رایگان انجام میشود.
توجه شود کسی مشخصات را ننویسه اینکار برای حفظ حریم شخصی افراد است و دعا به نیت انجام میشود و فقط اسم کوچک را میتوانید بنویسید . کسانی هم که تقاضاهای نامربوط میکنند حذف میشوند.
دعای شفاهی رایگان برای بختگشایی دعای آشتی زن و شوهر جلب محبت فروش ملک ایجاد صلح و آشتی دعای جلب روزی دفع بدهی مقروض  دعای ازدواج با فرد مورد علاقه ابطال سحر دفع کینه و دشمنی شفای بیمار دوستی و برای جلب محبت قبولی در کنکور و آزمونهای مشابه موفقیت در شغل جهت دعای رزق و روزی و حتی دفع همزاد بد و حتی دعاهایی که دعای کتبی برای اونها وجود نداره میشود انجام داد. و این دعای شفاهی به افراد زیادی جواب داده و مخصوص افراد تنگ دست میباشد.
و این را بعنوان خدمت به دوستانی که پرداخت هزینه دعا براشون سخته و نمیخواهند گرفتار دعانویسهای کلاهبردار بیفتند به رایگان انجام میدهم.
و هرگز قدرت این دعا را دست کم نگیرید چون مرتب برایم پیامهایی میاد از کسانیکه براشون دعا شده و جواب گرفتند. انشاالله همگی به حاجت خود برسند.

متاسفانه سایتی سودجو که بدلیل افشای سواستفاده گری آنها دشمنی را به حد تهمت و افترا و هتک حرمت رساندند و در سایه نام حلیمه سرحانی با فروش بخور زار فعالیت میکنند مرا کلاهبردار معرفی و در سایت خود نشر اکاذیب نموده و با گذاشتن پیامهای ساختگی ادعا دارند من نوه زاده سید محمد که عکس زیارتگاه آنرا گذاشتم نیستم که جواب آنها را در این لینک گذاشتم بهمراه اسناد نسبت من با جد بزرگوارم. برای دیدن صفحه روی کلمه آبی لینک کلیک کنید.

ولی افرادی که استطاعت مالی دارند بهتره دعاهای کتبی بگیرند. و یا میتوانند از پکیج متاتکنو بهرمند شوند.

شماره ما جهت پیام در واتساپ و تلگرام جهت سفارشات ۰۹۰۱۱۸۷۶۳۹۳

و فقط در زمان قطع بودن تلگرام و واتساپ میتوانید از پیام رسان سروش استفاده کنید.

دوستان توجه کنند سرکتاب کبیر رایگان نیست.

"<yoastmark

۸۲۳ Comments

 1. سلام اقا سید مقبره پدرتون را خیلی شنیده بودم حاجت میده اتفاقی به ساییتتون برخورد کردم دونفر در فامیل هستند که ذهنیت همه دوست فامیل اشنا و هر تازه واردی را نسبت به من و همسر و دوتا بچه هایم خراب کرده اند و کسی دوست ندارد با ما رفت و امد کنه . من به جای نفرین دعا کردم همانطوری که با ما کدورت و دلچرگینی و کینه دارند همانها تبدیل به محبت شدید بشه که همه از تعجب بمونن که چطور اینها که بد بودند حالا خوب شدند فقط دعام همینه شما هم دعا کنید این کدورت و کینه به محبت تبدیل بشه ممنونم

 2. سلام سید بزرگوار طاعاتتون مورد قبول حق انشالله
  میخواستم برام دعای شفاهی کنید تا شخص مورد علاقه ام که یک سالی هست رفتن برگردند خسته شدم از چشم انتظاری
  ممنونم از شما

 3. سلام اقا سید تو اولین روز ماه رمضام از شما سید پاک ومومن در خواست دعای شفاهی قوی برای طول عمر پدر ومادر عزیزم وسلامتیشان دعای شفاهی قوی می خوام دعا کنید سالیان سال سایشون بالای سرما باشند اسمشان کاظم زاده رقیه ومنیره زاده دل افروز. از خدا می خوام همیشه سالم وسلامت باشید وبا شادی زندگی کنید

 4. سلام من مشکلات زیادی دارم از جمله خانوادگی و مالی بسیار و یه کار اقتصادی داریم انجام میدم که گره خورده و طرفی که باهاش قرارداد بستیم مبلغ اولیه قرارداد را نمیدهد . میخام دعایی خوانده شود که گره مشکلات مالی و خانوادگیم باز بشه . ضمنا از شخصی پول گرفته ام و تنها خونه ام را وکالت بنامش زدم که اگر تا یک ماه دیگه پولش را ندهم خونه را تصاحب کرده و مشکلاتم را زیادتر میکنه ‌ . خواهش میکنم کمکم کنید . ممنون میشم .

 5. سلام وقت بخیر استاد برای من وپسرمم دعا کنید لطفا پسرم صرع داره وخودمم بیمارم و مشکل همزاد دارم البته به تشخیص شما برای دفع و به اهمزاد و شفای خودم وپسرم تواین روزای عزیز وماه رمضان مارا فراموش نکنید و دعاکنید زودتربتونم به کمک شما ازشر سحرو همزاد بد خلاص بشم

 6. سلام سید عزیز واقعا من از پکیج معجزه گر شما معجزه دیدم هرگز فکر نمیکردم اینقد خوب تاثیر داشته باشه
  زندگی منو دگرگون کرد و اینو مدیون شما و علم بالای شما هستم من سالهاست با دعانویسان مختلفی ارتباط
  داشتم اما کسی را با سوادتر و آگاه تر از شما ندیدم شما واقعا علم بالایی دارید و فقط به دعا و علوم غریبه اکتفا نمیکنید همیشه بروز هستید
  و در علوم مختلف تبحر شما هویداست. احسنت بر شما و درود بر روح پاک جد بزرگوارتان سید محمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن