محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هرکاری

محل تقاضای دعای شفاهی رایگان برای همه و هر کاری بدون پرداخت هزینه

توجه کنید دیگه در این صفحه تقاضای دعای شفاهی ندهید شما میتوانید از این به بعد در صفحه جدید تقاضا بدید و یا در هر صفحه دیگر و روی کلمه آبی صفحه جدید کلیک کنید تا به محل مورد نظر انتقال پیدا کنید.

چون این صفحه اصلی سایت است و پر میشود از نظرات و تقاضای دعای شفاهی در نتیجه
دسترسی به دیگر صفحات سایت برای کاربران سخت میشود بنابراین برای رعایت حال کاربران
صفحه تقاضای دعای شفاهی را انتقال دادم به جای دیگه. البته شما در هر صفحه در قسمت
دیدگاه و نظرات هم میتوانید تقاضای دعای شفاهی بدهید.
 فروش انگشترهای موکل دار و انواع بخورات هفته و انجام
سرکتاب کبیر خاص و انجام دعا های رحمانی موکل دار
دوستان در هر یک از پستها و در قسمت دیدگاه میتوانند
تقاضای دعای شفاهی خود را بگذارند و برای نتیجه بهتر هر نفر
برای سه نفر از افراد متقاضی دیگر برای حاجت آنها دعا و دوازده صلوات
به نیت دوازده امام (ع) و حل مشکلات متقاضیان . انشاله.. که همگی
حاجت روا شوند و به واسطه جد بزرگوار ما حاجت بگیرند.
 دعای شفاهی برای همه متقاضیان خواهد شد.
خیلی از دوستان میپرسند که دعای شفاهی چه دعایی است این دعا را اجداد من انجام میدادند که متقاضی مشکل خود را بیان میکرد و آنها گوش میکردند و در خلوت خود در در درگاه خداوند در شرایط خاص و به کمک خداوند دعا بصورت شفاهی انجام میدادند و از هیچ نوشته و یا کتابتی استفاده نمینمودند و خیلی زود هم خیلیها که شرایط را داشتند جواب میگرفتند .و ما هم برای افرادی که مشکل دارند و دستشون تنگ است و یا حتی سرکتاب کبیر هم گرفتند و قدرت پرداخت هزینه دعاهای خود را ندارند با تقاضا در سایتها براشون به روش اجدادم که انسانهایی بسیار با کرامت بودند برایشان دعای شقاهی رایگان انجام میشود.
توجه شود کسی مشخصات را ننویسه اینکار برای حفظ حریم شخصی افراد است و دعا به نیت انجام میشود و فقط اسم کوچک را میتوانید بنویسید . کسانی هم که تقاضاهای نامربوط میکنند حذف میشوند.
دعای شفاهی رایگان برای بختگشایی دعای آشتی زن و شوهر جلب محبت فروش ملک ایجاد صلح و آشتی دعای جلب روزی دفع بدهی مقروض  دعای ازدواج با فرد مورد علاقه ابطال سحر دفع کینه و دشمنی شفای بیمار دوستی و برای جلب محبت قبولی در کنکور و آزمونهای مشابه موفقیت در شغل جهت دعای رزق و روزی و حتی دفع همزاد بد و حتی دعاهایی که دعای کتبی برای اونها وجود نداره میشود انجام داد. و این دعای شفاهی به افراد زیادی جواب داده و مخصوص افراد تنگ دست میباشد.
و این را بعنوان خدمت به دوستانی که پرداخت هزینه دعا براشون سخته و نمیخواهند گرفتار دعانویسهای کلاهبردار بیفتند به رایگان انجام میدهم.
و هرگز قدرت این دعا را دست کم نگیرید چون مرتب برایم پیامهایی میاد از کسانیکه براشون دعا شده و جواب گرفتند. انشاالله همگی به حاجت خود برسند.

متاسفانه سایتی سودجو که بدلیل افشای سواستفاده گری آنها دشمنی را به حد تهمت و افترا و هتک حرمت رساندند و در سایه نام حلیمه سرحانی با فروش بخور زار فعالیت میکنند مرا کلاهبردار معرفی و در سایت خود نشر اکاذیب نموده و با گذاشتن پیامهای ساختگی ادعا دارند من نوه زاده سید محمد که عکس زیارتگاه آنرا گذاشتم نیستم که جواب آنها را در این لینک گذاشتم بهمراه اسناد نسبت من با جد بزرگوارم. برای دیدن صفحه روی کلمه آبی لینک کلیک کنید.

ولی افرادی که استطاعت مالی دارند بهتره دعاهای کتبی بگیرند. و یا میتوانند از پکیج متاتکنو بهرمند شوند.

شماره ما جهت پیام در واتساپ و تلگرام جهت سفارشات ۰۹۰۱۱۸۷۶۳۹۳

و فقط در زمان قطع بودن تلگرام و واتساپ میتوانید از پیام رسان سروش استفاده کنید.

دوستان توجه کنند سرکتاب کبیر رایگان نیست.

"<yoastmark

۸۲۳ Comments

  1. سلام آقای محمدزاده توروخدا برام دعا کنید من احساساتم مرده درحالی ک قبل سرشارازاحساسات بودم ولی الان خیلی سنگ شدم کسیوک دوسش دارم نسبت بهش سردشدم احساس میکنم دیگ هیچ کس دوست ندارم هیچی خوشحالم نمیکنه قبلاعشقم ک بهم محبت میکرد تودلم غوغامیشدولی حالان بی تفاوت شدم توروخدا برام دعا کنیدمثل سابقم بشم من دوست ندارم اینجورباشم برام دعاکن خوب بشم ازاین وضع درعذابم دعام کنید😢😢

  2. سلام آقا سید خواهش میکنم کمک کنید من ۴ خواهر مجرد دارم که تا مرحله عقد رفتن وکارشون خراب میشه خیلی هم رفتم اینور وانور اما همش دروغگو بودن وفق پول بردن الکی قربون جدت بزرگوار تون پیرشدن بخاطر خدا براشون دعا کنید برن خونه بخت خوشبخت بشن

  3. سلام آقا سید چند وقت پیش از خانمی به نام حلیمه سرحانی دعایی به اسم یهودی گرفتم گفت پول نمیگیرم ولی باید بخور زار و یا بحری بخری و طلسمی را که میگم برای ازدواج با فرد مورد نظر انجام بدی و با قرض این پول را تهیه کردم که نزدیک به ۶۰۰ هزارتومن بود و طلسم را مو بمو انچام دادم نه تنها نتیچه ای نگرفتم بلکه عشقم هم بهم خیانت کرد و الان با کسی دیگه نامزد کرده دعا کنید که نامزدیش بهم بخوره و با من ازدواج کنه وگرنه ابروم رفته.

  4. سلام سید بزرگوار من قبلا ختم های زیادی گرفتم و از شما سید عزیز هم مخاستم که دعای شفاهی در حق داداشم بخونید ک بخت نیکو نصیبش بشه خداروشکر با دعای خیر بختش باز شد..ممنون از شما..میخواهم ک واس منم دعا کنید با نفس گرم و حقتون منم بختم باز بشه به همین زودی ان شاالله..بازم ممنونم.
    طاهره

  5. سلام سید جان من نیاز به دعاتون دارم زندگیم ریخته به هم و میخام رزق و روزی وارد زندگیم شه لطفا کمکم کنید🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن